Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи – приклад мужності та героїзму

васильков 3 908 |
15-12-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

14 грудня в Україні визначено Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні, у Василькові було вшановано людей, які своєю працею, мужністю, ціною свого здоров'я і життя змогли подолати страшну катастрофу, яка сколихнула нашу країну вночі 26 квітня 1986 року вибухом на Чорнобильській атомній електростанції. На урочистому заході, чорнобильці були нагороджені почесними грамотами за мужність і героїзм, проявлені при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. А світлу пам'ять всіх, хто передчасно пішов із життя внаслідок цієї аварії, присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого, до пам’ятника загиблим лягли живі квіти, як символ вічної пам’яті про тих, кого зараз немає серед нас.

Без минулого немає майбутнього. Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.

Ми завжди будемо пам'ятати про той великий подвиг, який здійснили чорнобильці, і будемо завжди вдячні за мужність, героїзм та самовідданість.

Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції