Фоменко: У збірної ніколи не було легкого шляху


Поділитися сторінкою з друзями

Наставник збірної України Михайло Фоменко оцінив виступ українських команд в єврокубках і прокоментував майбутню гру зі Словенією.

"Виступи наших команд на цьому тижні в єврокубках варто оцінювати по-різному. Результати різні, тому єдиної оцінки немає.

Гру збірників ми оцінюємо на командних зборах. А в пресі ніколи цього не робимо. Вибачте, але це внутрішня інформація і мені некоректно її розголошувати.

 Іван Петряк - серед викликаних? Своєю грою Петряк переконав тренерський штаб збірної в доцільності його запрошення. Решту ми обговоримо під час особистої бесіди з ним. Це не для преси.

Подивився три матчі збірної Словенії. Хороша команда, хороші футболісти. Всім відомо про те, в яких чемпіонатах грають словенці. Вони виступають в хороших європейських клубах: зокрема, в італійських, іспанських і французьких.

Збірна Словенії також прагне потрапити на Євро-2016. Взагалі, у нас ніколи не було легкого шляху і, мабуть, ніколи не буде. Суперник гідний", - зазначив Фоменко.

Нагадаємо про те, що в матчах плей-офф збірна України зіграє з командою Словенії. Перший поєдинок Україна - Словенія відбудеться 14 листопада у Львові. Через три дні пройде друга гра - на виїзді, у Мариборі.

Надувные кровати