ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМОРОК ПРОФЕСІЙ ТА ВАКАНСІЙ

васильков 3 301 |
16-03-2016 |
Новини Васильків

Поділитися в Facebook Поділитися в Facebook Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Запрошуємо безробітних та незайняте населення прийняти участь у Ярмарку професій та вакансій, який відбудеться 17.03.2016 року о 12 год. за адресою: м.Васильків вул.Декабристів, 39 (приміщення Васильківського професійного ліцею).

 

До участі у Ярмарку професій та вакансій запрошені роботодавці та представники навчальних закладів м. Василькова, м. Києва та Київської області. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з інформацією про підприємства, які мають нагальну потребу в кадрах, пройти співбесіду з керівниками та представниками кадрових служб підприємств та представниками навчальних закладів, отримати юридичну консультацію з питань зайнятості.Присутні зможуть відвідати благодійний ярмарок (продаж кулінарних виробів учнів Васильківського профліцею) на підтримку бійців АТО.

 

Додаткова інформація за тел. 2-26-95.

 

Також запрошуємо випускників 9-11 класів та їх батьків прийняти участь у Ярмарку професій та вакансій, який відбудеться 17.03.2016 року о 13 год. за адресою: м.Васильків вул.Декабристів, 39 ( приміщення Васильківського професійного ліцею)

 

До участі у Ярмарку професій та вакансій запрошені представники 30 вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Василькова, м. Києва та Київської області.

Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з інформацією про навчальні заклади, зорієнтуватися на вибір професії. Представники навчальних закладів ознайомлять учасників з напрямками, спеціальностями та умовами вступу в 2016 році.

Присутні зможуть відвідати благодійний ярмарок (продаж кулінарних виробів учнів Васильківського профліцею) на підтримку бійців АТО.

 

Додаткова інформація за тел. 2-10-09