Якими бувають кільця: огляд типів і різновидів


Поділитися сторінкою з друзями

Складно знайти жінку, яка не любить носити золоті кільця. Така ювелірну прикрасу гармонійно виглядає з будь-яким по стилю нарядом. Незважаючи на гадану простоту форми, кільця і їх зовнішній вигляд відрізняються величезною різноманітністю. Ювеліри щорічно дивують навіть самих вимогливих модниць. Разом з тим, існують класичні види кілець, використовуючи які, майстри реалізують свіжі задумки.Різновиди золотих кілець

Красиві і якісні золоті кільця на сайті gold.ua можна замовити без праці. Але перш ніж зробити покупку, варто ознайомитися з різновидами таких прикрас. Представлена ​​нижче інформація допоможе не помилитися з вибором.

Кільця з золота діляться на кілька груп:

 • обручки;
 • на заручини;
 • солітери;
 • вічності;
 • коктейльні;
 • вензелі;
 • персні;
 • фалангові.

Обручки відрізняються ідеальною гладкістю. Вони виготовляються переважно з жовтого або червоного золота. Сучасні обручки можуть мати різьблений декор або дрібні камінчики.

На заручин — мають досить солідний зовнішній вигляд. Класичний варіант - золота модель з діамантом. Після весілля його можна носити разом з обручкою.

Кільця вічності - аксесуар, декорований «гірляндою» з камінчиків. Таке ювелірну прикрасу є символом вічної любові. Його зазвичай підносять на річницю відносин.

Солітер - гладкий виріб, який прикрашено одним каменем. Це найбільш стримане рішення. Дуже добре підходить для повсякденного носіння.

Коктейльні моделі були спеціально створені для неофіційних урочистих випадків. Вони досить великі. Можуть мати багато невеликих камінчиків або один великий камінь. Є моделі у вигляді метелика, птаха, тварини, квіточки.

Вензель - прикраса, виконане у вигляді візерунка або завитка. Найпопулярніший варіант - кільце-нескінченність. Це відмінний вибір для витончених натур.

Персні - вироби, які мають складний зовнішній вигляд. У більшості випадків на них присутній великий камінь, але може бути і розсип дрібних камінчиків.

Фалангові - прикраси, призначені для носіння на фалангах пальців. Такі моделі доповнюються нігтиками і ланцюжками з дорогоцінних металів і дорогоцінним камінням.

Незалежно від особистих переваг, важливо дотримуватися правила ювелірного етикету.

 • Кільце неодмінно має гармоніювати з іншими прикрасами і з одягом.
 • При створенні ділового стилю слід відмовитися від кільця з великим каменем.
 • Золоту прикрасу можна носити разом з срібним. При цьому важливо, щоб одному з прикрас відводилася головна роль.
 • Що гучніше захід, тим розкішніше має бути виріб.
 • На тонких руках доречно виглядають витончені аксесуари.
 • На двох руках не повинно бути більше трьох кілець.

Голд.ua - ювелірні прикраси для кожної жінки

 

В інтернет-магазині Голд.ua кожної покупниці доступний величезний вибір кілець різного дизайну, з різних дорогоцінних металів, з прикрасами і без них. Каталог зрозумілий на інтуїтивному рівні. Кожній покупниці буде нескладно підібрати оптимальний варіант.

Пропоновані вироби відрізняються високою якістю виготовлення, мають сертифікати Пробірною палати України. Надається довічна гарантія.

Ціни приємні, можна ознайомитися ними на сайті продавця. Переплати виключені. Під час акцій ювелірні прикраси можна купити зі знижкою до 70 відсотків.

Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Є можливість самовивозу з Києва і Дніпропетровська. При виникненні питань можна зв'язатися з менеджером. Спеціаліст дасть докладні відповіді на виниклі питання.