З Василькова до Києва запущені прямі поїзди

васильков 3 718 |
29-12-2021 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що Укрзалізниця завершила реконструкцію ділянки Васильків-Васильків-2, тепер приміські потяги курсуватимуть безпосередньо до центру Василькова.

Очікується, що у будні пасажиропотік на маршруті сягатиме 5-7 тисяч пасажирів на добу.

За словами Кубракова, для того, щоб з'єднати столицю із Васильковом, знадобилося електрифікувати та відремонтувати 11 кілометрів залізничних колій.

Також у рамках реконструкції ділянки Васильків-Васильків-2 встановили 258 опор, модернізували 4 залізничні переїзди, капітально відремонтували понад 10 км колій. На ділянці було введено сучасну мікропроцесорну систему стрілок і сигналів.

Крім того, побудовано нову пасажирську платформу у Василькові, розташовану в центрі міста, куди тепер курсуватимуть усі приміські потяги з Києва. Раніше вони прибували на станцію Васильків-1, яка розташована у селищі Калинівка, за 10 кілометрів від Василькова.
Нова платформа має систему звукового сповіщення пасажирів, встановлена система відеоспостереження та інформаційні табло.