васильков 2 877 |
11-05-2016 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

8 тртавня в місті Біла Церква на стадіоні « Зміна» ,відбувся фінал обласних змагань з футболу серед команд юнаків 2005 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч.По дорозі до фіналу наша команда подолала відбірковий зональний турнір і здобула право поборотись за медалі. В фінальній стадії змагань взяли участь шість найсильніших команд Київської області..Команди були розподілені на дві групи, змагання в яких, пройшли по коловій системі.

Команда Васильківського району, яка була сформована з вихованців Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та учнів п’ятизагальноосвітніх шкіл Васильківського району (Калинівської ЗОШ №1,Гребінківської ЗОШ, Іванковичівського НВК,Путрівського НВК,Глевахівської ЗОШ) гідно виступила в фіналі.

В групі здолали команду міста Біла Церква 1-0 .В іншій грі , де команда мала до десятка гольових моментів і перегравала команду Бориспільського району -поступилась  в підсумку 1-0. В матчі за третє місце вихованці тренерів Осьмака Олександра Миколайовича ,Стояна Дениса Анатолійовича та Білолцерківця Андрія Вікторовича з рахунком 2-1 переграли  команду м,Бородянки, посівши третє місце в обласних змаганнях клубу « Шкіряний м’яч» і завоювали бронзові нагороди.

Вітаємо команду і тренерів з нагородами та бажаємо подальших перемог !!!Дякуємо Калинівській селищній раді та її голові Олексенко Ю.О., за допомогу в організації поїздки команди на змагання,адже онову команди Васильківського району складали хлопці з Калинівки.