Hot of Fruits 20


Поділитися сторінкою з друзями

У статті піде мова про ігровий автомат Hot of Fruits 20, який дотримується ретро стилістики з фруктами, проте все одно може зацікавити будь-якого гравця і ви знайдете, чим зайнятися в цій грі і зможете заробити великі виплати. Ознайомтеся докладніше зі статтею та спробуйте зіграти у цей слот самі.

Hot of Fruits 20

Що неймовірного на вас чекає в ігровому слоті Hot Fruits 20? При запуску слота вас відразу зустрінуть анімовані вогняні мови, які підсмажуватимуть виграшні символи. Багатьом гравцям також подобається в слоті те, яка представлена ​​простота гри та доступні шанси збирати великі виплати, коли на екрані миготять фруктові барабани.Цей класичний ігровий автомат має п'ять барабанів і цілих 20 ліній з виплатами, серед яких зустрічаються старовинні символи вишні, кавунів, а також апельсинів та червоних сімок. Вони вишиковуються в ряд для того, щоб ви отримували стабільні та надійні призи.

Гравці запевняють, що в даному автоматі Hot Fruits 20 немає нічого складного, і це робить його максимально комфортним для тих користувачів, які ніколи раніше не мали досвіду з ігровими автоматами. З усім тим, цей автомат здатний зацікавити та досвідчених гравців.

Детальніше про ігровий слот

Студія, завдяки якій було випущено цей дивовижний класичний слот Hot Fruits 20, це компанія Amatic з Австралії, яка раніше належала до частини команди відомої студії Novomatic і на цей час є ряд ігор, виконаних у схожому стилі. Це дає гравцям своєрідну графіку, гарантію чесної та безпідставної гри, надійність та високі виплати.

Багаторічний досвід слотів, таких як фруктова класика, справді проявляється в асортименті ігрової бібліотеки Amatic. Гравці, які знайомі з їхніми іграми, відзначають, що не дивлячись на простоту кожної гри, студія завжди знає чим можна урізноманітнити гру та зацікавити багатьох користувачів.

Ви можете особисто спробувати відео-слот Hot Fruits 20 безкоштовно на вашому комп'ютері або ноутбуці, а також на мобільному пристрої, адже гра оптимізована і під смартфони. Вибирайте, як грати, у безкоштовному дему режимі або відразу на реальні гроші.

У цьому складі можна отримати джекпот, який до 20.000 разів перевищуватиме вашу ставку по лінії. Через це багато гравців не звертають увагу на безкоштовну гру і відразу починають грати з реальним бюджетом.

Засвітіть ваші фрукти

Ігровий автомат дає вам можливість зіграти в слот з 10 або 20 лініями виплат. Однак, ставки можна знизити всього за 10 ліній, а виграшні комбінації символів будуть випадати значно рідше, тому вам необхідно вирішувати, що вам більше імпонує.

Символи, оскільки вони у стилі ретро, ​​також вимагають ігрового процесу у такому стилі ретро. Вам лише потрібно зібрати 3 або більше однакових фруктів на лінії ліворуч, щоб виграти заповітний приз. Цьому сприяє дикий символ та піктограма розкиду.

Що стосується короткого аналізу таблиці виплат ігрового слота Hot Fruits 20. Вона необхідна саме для того, щоб побачити наскільки простий ігровий автомат. Випадання вишні, лимонів або апельсинів на трьох, 4 або всіх барабанах на лінії виплат обійдуться вам в 10, 20 або 100 разів більше за вашу ставку по заданій лінії.

Далі, сливи та виноград платять вам у 20, 40 або 200 разів більше, а найкращий фрукт вважається кавун, він збільшить вашу виплату у 20, 80 та 400 разів. Однак те, що вам дійсно потрібно для великої виплати, це традиційний червоний символ заповітної цифри 7.

Сімки отримують найвищі ставки, і в Hot of Fruits 20 вони коштують у 40, 400 або 1000 разів більше за вашу ставку. При випадінні на трьох, 4-х або всіх п'яти барабанів. Будь-який гравець, якому посміхнувся успіх і він зміг заповнити всі позиції символів червоної сімки, отримає величезний головний приз, який у 20.000 разів перевищує ставку на лінії.

Червона сімка також дикий символ, так що якщо у вас є однакові символи на лінії виплат, а в послідовності є розрив, сімка замінить недостатню частину символу, і зможете виграти приз. Однак він не замінить вам символ розкиду.