Система Антидрон, 3655 бронежилетів та інша допомога ЗСУ від Парі Матч Україна


Поділитися сторінкою з друзями

Реалії роботи компанії Парі Матч Україна у 2022 році: закупівля системи антидрон, 3655 бронежилетів та інша допомога ЗСУ. Parimatch - найкраща беттінг платформа за версією SBC Awards 2022.

Парі Матч Україна – найкращий онлайн майданчик у сфері беттингу та гемблінгу Східної Європи у 2022 році

Війна в Україні стала справжнім випробуванням не лише для країни, а й для бізнесу. Компанія Parimatch Ukraine зуміла не лише утриматися на плаву, займаючись своєю звичайною діяльністю, але також всіляко допомагати та підтримувати мешканців та ЗСУ у плані благодійності. Крім цього, команді Паріматч навіть вдалося принести ще одну перемогу своїй країні, адже 22 вересня бренд отримав головну нагороду за підсумками премії SBC Awards 2022 і був визнаний найкращим оператором iGaming і беттинг у Східній Європі. Вперше нагородивши Парі Матч Україна цим почесним званням, члени компетентного журі з усього світу таким чином визнали та відзначили високий рівень та якість українського продукту .Діяльність компанії Паріматч: беттінгові послуги плюс благодійність

Про компанію Паріматч чув кожен завдяки її безперечному лідерству на ринку беттінга. А цього року нарешті відбулася довгоочікувана подія: офіційно здобуто заслужене визнання. За версією журі SBC Awards 2022, холдинг був названий найкращим оператором у Східній Європі. Такі досягнення надихають компанію подальший розвиток. Але не лише цим живе Parimatch. В Україні вже багато місяців триває війна. І якщо раніше коло допомоги, що надається холдингом, обмежувалося питаннями розвитку спорту, то зараз ця сфера значно розширилася. Підтримуються і раніше розпочаті програми, запускаються нові, переказуються кошти, закуповуються необхідні для ЗСУ та постраждалих від російської агресії людей речі. Паріматч використовує весь свій вплив та можливості, але при цьому не поспішає афішувати, скільки добрих справ уже за плечима і про яку кількість мільйонних донатів йдеться.

Автомобілі, зимова гума та дрони: Паріматч не припиняє посилення ЗСУ

Уже дев'ять місяців компанія Parimatch спрямовує всі свої зусилля на підтримку української армії. У своєму прагненні підтримати ЗСУ у боротьбі за незалежність України бренд продовжує купувати та відправляти на фронт автомобілі, медичне обладнання та екіпірування. На сьогоднішній день команді Паріматч вдалося передати нашим захисникам 11 дронів, дельтаплан, 17 автомобілів та 172 одиниць зимової гуми. Орієнтуючись на потреби конкретних підрозділів, компанія також надала допомогу із закупівлею комплектуючих для польового утеплення солдатів, адже з настанням холодів їм як ніколи потрібні додаткові теплі одяги та спеціальне взуття. А якщо говорити загалом, то з початку війни бренд Parimatch зумів надати допомогу Україні на понад 280 млн. гривень, причому основна частина була спрямована саме на підтримку ЗСУ.