ГПУ відкликала клопотання про арешт Мосійчука

васильков 5 770 |
20-05-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Генпрокуратура відкликала своє клопотання про арешт народного депутата фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука. Про це нардеп повідомив в Facebook.


"Генеральна прокуратура заявила, що не бачить доцільності в своєму клопотанні про обрання мені запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відкликала його. У своїй заяві вони послалися на рішення Вищого адміністративного суду України, яке було схвалене Верховною судом, що постанова Верховної Ради про дозвіл на залучення мене до кримінальної відповідальності, затримання і арешт - є незаконними", - написав Мосійчук.Він також зазначив, що звернувся до суду з клопотанням про повне припинення провадження стосовно нього в Печерському суді.

Нагадаємо, 17 вересня минулого року Рада дозволила заарештувати Мосійчука після того, як генпрокурор Віктор Шокін показав на пленарному засіданні відео, на якому депутат вирішує ряд питань, що мають відношення до криміналу.

На Мосійчука відкрили кримінальну справу за п'ятьма статтями. Зокрема, його підозрюють в хуліганстві, загрозі або насильстві щодо службової особи, а також у втручанні в діяльність судових органів.

 

 

 

васильков

Венат

20 травня 2016 21:45
Мда... а ЖАЛЬ!!!

Нічого не розумію... А як-же з "КІНО"м в Верховній Раді???. Якшо кіно "правильне" то Мосійчук повинен сидіти в тюрязі, ... а якшо кіно "неправильне", то тоді режисер повинен в тюрягу сісти. Словом, місце на нарах пустувати не може... Чи у нас Верховна рада зборише кінолюбителів -аніматорів??? Цирк на дроті!!!
=========
І ще... хто ж винуватий...в цьому цирку Путін???, сепаратисти???, колабрціоністи???, комуністи???
Блин, щось не клеїться... Невже у цьому ЦИРКУ винувата діюча Влада??? ...та не може цього бути!!!