У Васильківському районі поліцейські затримали автомобіль з незаконно зрубаною деревиною

>1 785 |
26-5-2016 |
У Васильківському районі поліцейські затримали автомобіль з незаконно зрубаною деревиною [xfgiven_images7] У Васильківському районі поліцейські затримали автомобіль з незаконно зрубаною деревиною [/xfgiven_images7]

Біля села Барахти група реагування патрульної поліції затримали вантажівку з деревиною без відповідних документів. Автомобіль поміщено на штрафмайданчик. Триває перевірка.

Сьогодні вночі, поблизу села Барахти, Васильківського району екіпаж патрульних зупинив для перевірки вантажівку «КАМАЗ» з деревиною. Водій, 38-річний мешканець Василькова, перевозив майже 10 кубів дуба. Під час перевірки з’ясувалося, що документів у чоловіка на вантаж немає.



Правоохоронці затримали вантажівку та направили на штрафмайданчик, встановлюється походження вантажу.
За даним фактом триває перевірка.


Юлія Скора,
Васильківський відділ поліції
ГУНП в Київській області