В місті Васильків майже за 4 млн гривень хочуть утеплити корпус лікарні

васильков 738 |
5-08-2023 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування оголосила тендер на утеплення корпусів акушерського відділення. Часу на утеплення васильківської акушерії відводиться обмаль – приблизно три тижні після торгів.

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно оголошення, Комунальне некомерційне підприємство (КНП) "Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Васильківської міської ради готове заплатити 3 млн 996 тис. 604 гривень за капітальний ремонт по утепленню фасадів акушерського корпусу КНП (м. Васильків, вул. Декабристів, 87).

Відкриті торги з особливостями призначені на 7 серпня 2023 року.

Щоб прийняти участь в аукціоні треба внести 19 тис. 983 гривні – “забезпечення пропозицій учасників” (у вигляді банківської гарантії).

Переможець тендеру повинен буде утеплити фасади акушерського корпусу васильківської лікарні в досить стислий термін - не пізніше 31 серпня.Зазначимо, що від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції.

Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.