Управління соціального захисту населення м. Василькова інформує

васильков 2 516 |
11-07-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Кабінетом Міністрів України 8 червня 2016 року прийнято постанови №352 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 1 жовтня 2014 р. №509 та №365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам"".
Ухваленою постановою передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи та складання акта обстеження матеріально-побутових умов сім"ї. Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидії та пільг. Рішення про призначення (відновлення) виплати внутрішньо переміщеним особам пенсії (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов"язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними, районними у містах Києві і Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах рад.


Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи діє безстроково, крім випадків передбачених статтею 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб". Довідка, видана до 20 червня 2016 року, яка не скасована, відповідно до статті 12 Закону, і строк дії якої не закінчився, є дійсною та діє безстроково.


Соціальні виплати, які станом на 11 червня 2016 року проводилися за дійсними довідками про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, продовжуються. Відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, довідки яких були не дійсними на зазначену дату або скасовані відповідно до статті 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", здійснюватимуться за результатами прийнятих рішень новоствореної Комісії та обстеження матеріально-побутових умов проживання сім"ї.


У разі неможливості проведення обстеження матеріально-побутових умов сім"ї по причині відсутності переміщеної особи за фактичним місцем проживання представник структурного підрозділу соціального захисту населення залишає письмове повідомлення про необхідність протягом трьох робочих днів з"явитися внутрішньо переміщеній особі до управління.


Внутрішньо переміщеним особам слід пам"ятати про обов"язок у десятиденний термін письмово повідомляти про зміну місця проживання (перебування) структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за новим місцем проживання, а також повідомляти управління соціального захисту населення за фактичною адресою проживання за три дні про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання.