ВШАНУВАННЯ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

васильков 3 568 |
30-11-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

28 листопада о 15.00 в селі Барахти біля Меморіалу Жертвам Голодомору розпочався Мітинг-реквієм по невинно убієнним, радянським режимом,  українцям під час 1932-33 років минулого століття. На площі, біля величного пам’ятника  зібралась громадськість села, учні місцевої школи, сільські голови  району, представники ЗМІ.

До учасників мітингу звернулась Барахтівський сільський голова Савчук Валентина Андріївна зазначивши, що лише  в їхньому селі голодною смертю було закатовано  в ті роки понад 600 людей.

 Зі словами скорботи до присутність звернулись - заступник голови Київської обласної державної адміністрації Янченко Андрій ович, голова Васильківської районної державної адміністрації  Одинець Владислав Іванович, голова районної ради Баласинович Наталя Олександрівна.

 

У своєму виступі голова адміністрації сказав, що за роки Голодомору знищено лютою смертю понад 8 тисяч жителів району, в той час і як за 4 роки Другої Світової війни загинуло також близько 8 тисяч наших земляків.

 

О 16.00 учасники мітингу хвилиною мовчання та запаленням свічок вшанували душі померлих від голоду.

Молебень за упокій невинно убієнних відслужив настоятель Храму Архистратига Михаїла отець Петро Лаврик.

 

Далі в Будинку культури з академічним поминальним співом перед присутніми виступив хор імені Ревуцького і народні артисти Тарас Петриненко та Тетяна Горобець.

итальянские люстры