Українці декларуватимуть доходи по-новому

https://vasilkov.info/uploads/posts/2015-12/1449153321_1722105.jpg

Обсяг декларації скорочений з 2 аркушів до 1, а кількість додатків - з 7 до 4.

З метою спрощення та зменшення часу для заповнення декларації, її обсяг скорочений до одного аркуша. Про це повідомляється на сайті Державної фіскальної служби.

"З 1 січня 2016 року впроваджується нова форма декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року за №859 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 №1298/27743", - йдеться в повідомленні.


Зазначається, що для зручності фізичних осіб у новій декларації об'єднані звітність з податку на доходи фізичних осіб і військовому збору. Враховуючи це, за результатами 2015 року фізичні особи, які отримували доходи не від податкових агентів (зокрема від інших фізичних осіб) та іноземні доходи, визначають податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору в одній податковій звітності. При цьому надання будь-якої додаткової звітності не передбачається.

Наголошується, що з метою спрощення та зменшення часу для заповнення декларації, її обсяг скорочений з 2 аркушів до 1, а кількість додатків - з 7 до 4.

"Тепер додатки заповнюються тільки при отриманні доходів, які передбачають особливий розрахунок оподатковуваного доходу при отриманні доходів від двох і більше податкових агентів, у випадках, передбачених Податковим кодексом; операціях з інвестиційними активами; отриманні іноземних доходів; визначенні оподатковуваного доходу від здійснення підприємницької і незалежної професійної діяльності", - наголошується в повідомленні.

Крім того, значна кількість інформації, яка раніше заповнювалася в додатках, зараз відображається в самій декларації. Так, інформація про уповноважену особу, яка раніше відображалася в окремому додатку, тепер відображається в декларації.

Фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, раніше заповнювали декларацію і додаток, в якому визначали реквізити всіх первинних документів із витрат. Тепер такі фізичні особи заповнюють тільки декларацію, в якій відображають загальну суму витрат та суму податку до повернення.

коттеджные поселки на киевском шоссе

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua