9-12-2015 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Донецький Шахтар продовжить виступ у єврокубках навесні.

Віце-чемпіон України донецький Шахтар не зумів зачепитися за очки у виїзному матчі проти ПСЖ в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів, програвши 0:2. Але в паралельному матчі групи Реал розгромив Мальме 8:0, що залишило Шахтар на третьому місці в групі і дасть змогу навесні зіграти в 1/16 фіналу Ліги Європи.

У Парижі команди вже в дебюті обмінялися небезпечними моментами, але Едуардо з кількох метрів не влучив по воротах після прострілу Ісмаїлі з флангу, а Ібрагімович не скористався помилкою Каніболоцького, який віддав шведу м'яч в своєму штрафному.

Надалі тайм пройшов за переваги господарів поля, але до перерви моментів біля воріт обох команд не було.

Другий тайм активніше почали гравці ПСЖ. Можливо, на діях "гірників" позначився результат матчу в Мадриді, де до перерви Реал вигравав 3:0, але вже перша атака ПСЖ закінчилася небезпечним ударом Ван дер Віля у дальній кут - м'яч пролетів за сантиметри від штанги.

ПСЖ продовжив атакувати і на 57-й хвилині відкрив рахунок, після того як Ібрагімович віддав на лінію штрафного Лукасу, а той другим ударом пробив у дальній кут воріт Каніболоцького.

Шахтар довго відновлювався після удару, пропустивши ще кілька атак, а коли у гостей стало виходити щось в атаці, французи ще раз відправили м'яч у наші ворота. Лукас Моура віддав боржок Ібрагімовичу, вивів того на побачення з Каніболоцьким, і швед легко втік від Ракіцького і переграв українського воротаря.

ПСЖ - Шахтар 2:0

Голи: Лукас Моура, 57, Ібрагімович, 86

ПСЖ: Трапп, Ван дер Віль, Маркіньос, Давід Луїс, Курзава, Стамбулі, Рабіо, Матуіді (Ді Марія, 68), Лукас Моура (Нкунку, 87), Ібрагімович, Лавессі (Кавані, 69)

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракіцький, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко, 74), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 69), Едуардо (Дентіньо, 78)

Попередження: Лавессі - Срна, Ісмаїлі, Ракіцький