Насильство в сім’ї

васильков 3 219 |
10-12-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини.

На жаль, дедалі частіше з цією проблемою стикаються мешканці міст та сіл. Від безгрошів’я, безробіття та безвихіддя не тільки чоловіки, але й частенько жінки вдаються до сімейних сварок, погроз фізичною розправою, подеколи й до нанесення тілесних ушкоджень. Багато сімей приховують проблеми насильства, як психологічного, так і фізичного характеру, не задумуючись про те, ще насилля породжує насилля. А свідками таких сварок часто стають неповнолітні діти, в пам’яті яких надовго закарбовуються сімейні сварки.

Тож, шановні громадяни, про випадки насильства в сім’ї або реальної загрози його вчинення необхідно повідомляти правоохоронні органи. Поліцейські виявлять причини і умови, що сприяли проявам насильства в сім’ї, поставлять «бешкетника» на профілактичний облік та проведуть профілактичну роботу.

Особи, які вчинили насильство в сім’ї, будуть притягнуті до відповідальності.

 

планки прижимные

Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції