Обвал школи у Василькові: в скількох ще аварійних спорудах навчаються діти

васильков 3 756 |
14-11-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Васильківська школа, яка обвалилася місяць тому, - досі стоїть без охорони. Одразу після аварії влада обіцяла її відновити, а заразом і перевірити всі старі навчальні заклади в Україні. Чи виконали чиновники свою обіцянку й чому руйнуються українські школи.

Вже в перші години після обвалу школи № 6 у Василькові на місці аварії було чимало чиновників, які завзято шукали винних та з'ясовували причини. Та через місяць нічого так і не зроблено.

 

 Школа на сьогодні перетворилась у своєрідну зону відчуження. Охорони немає на об'єкті. Ями порозривали, так і позалишали,
– розповів депутат Васильківської міської ради Микола Неділько.

 

Він переконаний – обвалу могло й не бути. Про проблеми з каналізацією, яка спричинила аварію, у місті знали.

 

Дітей із школи прихистили інші навчальні заклади Василькова. Однак і вони не в найкращому стані.

Грошей на ремонт навчальних закладів, каже Микола Неділько, у Василькові виділяють достатньо. Однак замість того, щоб взятися за серйозний ремонт, обмежуються косметичним.

 

Керівниця місцевого відділу освіти такий розподіл коштів пояснює тим, що в першу чергу вони дбають, щоб у приміщеннях було тепло.

За інформацією Міністерства освіти, в Україні 36 аварійних шкіл. Та насправді небезпечних навчальних закладів набагато більше, переконаний керівник Центру тестових технологій Віктор Громовий. Міні-обвали стаються часто. Просто цього не афішують.

На думку експерта, потенційно небезпечними є всі школи, збудовані у 60-70-х. Порушення технічних вимог тоді були нормою, а на виробництві крали будівельні матеріали.

 

Не краще ніж будували тоді, ремонтують сьогодні. Часто роботи довіряють фірмам без досвіду та кваліфікованих фахівців. Зрештою, навіть без жодного ремонту в аварійній школі все одно розпочнуть навчальний рік.

Одразу після аварії у Василькові Міністерство освіти анонсували масштабну перевірку. Однак, минув місяць, а жодних результатів відомство надати не може. Тепер, кажуть, це не їхня компетенція.

васильков

РолсМайбах Х 1545

14 листопада 2016 21:10
СШ номер 7
Скоро та же участь, но жирные и тупые чиновники, начнут чисать свои репы тогда, когда случиться непоправимое.
Надо чтобы был расстрел, а так уси пуси, под залог вышел или вообще стрелы перевели, нашли козла отпущения и дальше воровать и жиром вымазывать себя и свои семьи. Пи.арасы !!!
Я за расстрел !!!
васильков

Mr. Alex

15 листопада 2016 17:44
Возможно, одна из причин происходящего, описана вот здесь: https://vasilkov.info/forum/index.php?/topic/401-околошкольные-ляпы-приколы-
и-откровенно-мараз/