Васильківські поліцейські проводять для школярів та їх батьків уроки правових знань

васильков 2 153 |
13-12-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Одне з основних завдань поліцейських – формування у молоді правомірної поведінки і поваги до законів. Аби застерегти школярів від необдуманих вчинків та правопорушень, поліцейськими проводяться профілактичні бесіди, які відіграють важливу роль в зниженні кількості злочинів і правопорушень серед неповнолітніх.

Працівники Васильківського відділу поліції відвідують навчальні заклади та проводять бесіди з школярами аби підвищити рівень правового кругозору дітлахів. Роз’яснюють молодому поколінню права та обов’язки людини і громадянина, розповідають про настання кримінальної та адміністративної відповідальності і намагаються сформувати у школярів правову свідомість, виховати доброзичливість, людяність та відповідальність. Окрему увагу, поліцейські приділяють здоровому способу життя, а саме: неприпустимості паління, розпивання алкогольних напоїв та вживання наркотиків. Також, поліцейські проводять профілактичні бесіди з батьками учнів. Так як основне виховання дітей починається з сім’ї, і саме від батьків часто залежить, як себе поводять їх діти в складних життєвих ситуаціях.

Днями, правоохоронці Васильківського відділу поліції відвідали Гребінківську загальноосвітню школу, де під час батьківських зборів домовились про спільні зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. Батьки були приємно вражені таким підходом правоохоронців до правового виховання дітей та висловили загальну надію на те, що спільними зусиллями працівників поліції і батьків можна вплинути на поведінку підлітків і запобігти правопорушенням. Подібні заходи будуть проводитись і надалі.

Ми зробимо все можливе для того, щоб діти побачили в правоохоронцях своїх захисників і старших наставників, адже правопорушення краще попередити, ніж потім неповнолітнім чи їх батькам відповідати за скоєне.

 

Васильківський відділ поліції