Перейти к содержимому


Рейтинг Контента


#9925 О маршруте № 303 (756)

Написано ГО Юридична Клініка 24 Февраль 2018 - 09:53

яка буде ціна проїзду ?

 

Доброго Вам ранку. 

Я давно хотів дослідити питання пов'язане з умовами та порядком підняття приватними перевізниками тарифів на проїзд до м. Києва.

Тому нижче, на Ваш розсуд,  викладаю свій лист адресований до Київської обласної державної адміністрації.

Що з цього вийде покаже час.

Додатково з даним зверненням можна ознайомитися на моїй сторінці у Фейсбук -  Андрій Каденко.

 

 

Голові

Київської обласної державної адміністрації

     Горгану О.Л.

 

Шановний Олександре Любомировичу!

 

          Громадська організація «Юридична Клініка» відповідно до статутної мети звертається до Вас з наступного соціально значимого питання.

         Так, згідно розпоряджень  Київської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2013 року за № 344 та від 27.06.2017 р. за N 346 було ініційовано проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, а саме по маршруту № 280 (Здорівка – Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби - Київ АС Південна).

        11 квітня 2017 року Антимонопольний комітет України у своїх Рекомендаціях «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» за № 10-рк звернув увагу обласні державні адміністрації (як організаторів конкурсів регулярних перевезень на відповідній території) на те, що останні в силу Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», є відповідальними за організацію належного перевезення пасажирів, є стороною договору з перевізниками, та суб’єктами контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів.

        В зв’язку з вищевикладеним, Антимонопольний комітет України зобов’язав обласні  державні адміністрації забезпечити перевірку вже укладених (чинних) договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських  (внутрішньообласних) маршрутах, укладених обласними державними адміністраціями з автомобільними перевізниками, на наявність таких умов організації перевезень, як вартість перевезення пасажирів (тарифи) та порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів (тарифів), за  відсутності таких умов.

        Таким чином, Київська обласна державна адміністрація у 2017 році, на виконання вищезазначених Рекомендацій, була зобов’язана ініціювати внесення відповідних змін до вже укладених договорів з перевізниками, та безпосередньо врахувати при укладенні договорів з новими перевізниками в частині внесення відповідних змін та доповнень, щодо  вартості та порядку  змін  тарифів перевезення пасажирів.

        В  лютому місяці 2018 року, перевізник по маршруту № 280 (Здорівка – Київ АС Південна) ініціював підвищення вартості перевезення  одного пасажира з 20,00 гривень  до 25,00 грн. до міста Васильків та 28,00 грн. до с. Здорівка, з огляду на підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин, рівня заробітної плати, інш.

        На нашу думку, є цілком очевидним та прогнозованим, що приватні перевізники по маршрутам №303 (Васильків - Київ АС Південна), №756 (Погреби –Київ АС Південна) в будь-який час також підвищать вартість проїзду з 20,00 грн. до 25,00 грн.

        При цьому, ми не можемо однозначно стверджувати про цілковиту необґрунтованість тарифу на перевезення пасажирів, але те, що такі тарифи мають бути перевірені на обласному рівні є очевидним.

         Об’єктивно, жителі міста Васильків та Васильківського району в силу чинного законодавства України позбавлені дієвих можливостей для захисту своїх прав та інтересів, як споживачів послуг у відносинах з приватними перевізниками.

         В будь-якому випадку така ініціатива перевізників буде сприйнята вкрай негативно, оскільки суттєво впливає на сімейні бюджети споживачів, підвищення вартості проїзду здійснюється синхронно разом з іншими перевізниками, а державні органи виконавчої влади та депутати місцевих та районних рад не сприяють врегулюванню зменшенню соціальної напруги.

         Як зазначено в Рекомендаціях, саме внаслідок самоусунення обласних державних адміністрацій від контролю за встановленням (зміною) автомобільними перевізниками тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) маршрутах під час організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у відповідних областях і районах, відбувається необґрунтоване підвищення перевізниками тарифів на проїзд та, як наслідок, виникнення соціальної напруги, обурення населення в т.ч. виникнення ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

          В зв’язку з зазначеним, Антимонопольний комітет України у своїх Рекомендаціях від 11 квітня 2017 року за № 10-рк також звернув увагу на те, що відповідно до пункту 8 статті 16, п.2 ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за додержанням правил торгівлі, побутового, транспортного, комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів, забезпечують організацію транспортного обслуговування незалежно від форм власності.

          На нашу позицію, Держава, встановлюючи законами України засади створення і функціо-нування ринку перевезення пасажирів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) маршрутах, має підтримувати на засадах пропорційності розумний баланс між інтересом приватних перевізників щодо отримання справедливого прибутку від надання послуг і охоронюваними  законом  правами  та  інтересами  споживачів  їх послуг.

          Тому держава має забезпечувати особливий захист більш  слабкого суб'єкта  економічних відносин (споживача – фізичну особу), а також фактичну, а не формальну рівність сторін у цивільно-правових відносинах,  шляхом визначення особливостей договірних правовідносин у сфері пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування та  обмеження  дії  принципу  свободи цивільного договору.

           З огляду на вищезазначене, ГО «Юридична Клініка» відповідно до ст. 24, 25 Закону України «Про захист прав споживачів», ст. 21 Закону України «Про громадські об’єднання» вважає за належне звернутися до Київської обласної державної адміністрації, як до сторони договорів з перевізниками, та як до суб’єкта контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів та просити Вас:

 

1. на виконання п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року за № 10-рк за відсутності таких умов переглянути та включити до договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських  (внутрішньообласних) маршрутах № 280 (Здорівка- Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби –Київ АС Південна), укладених між Київською обласною державною адміністрацією та автомобільними перевізниками, на наявність таких умов організації перевезень, як:

-   вартість перевезення пасажирів (тарифи)

-   порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів (тарифів).

 

2.  Як сторона договору, здійснити перевірку на предмет обґрунтованості підвищення тарифів на перевезення  на автобусному маршруті  загального  користування № 280 ( Здорівка – Київ АС Південна) )  з 20,00 грн. до 28,00 грн.

 

3. Про результати розгляду даного звернення просимо повідомити письмово відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

 

        З повагою,

 

           Голова правління                                                                             А. С. Каденко


 • 3


#154 Обращения граждан к государственным органам власти г. Василькова и Васильковс...

Написано Mr. Alex 08 Декабрь 2015 - 06:46

Предлагаю создать на портале "Васильков. ИНФО" раздел, аналогичный разделам для подачи петиций на веб-сайтах Президента Украины и Киевской городской администрации.

Считаю свое предложение актуальным в рамках проводимой украинским правительством политики децентрализации.

 

Какие будут соображения по этому поводу, дорогие форумчане?

 

У меня есть на данный момент, как минимум, два предложения по этому поводу. Но об этом напишу несколько позже. Для начала хотел бы услышать альтернативные точки зрения.


 • 3


#9866 Газ чи бензин?

Написано VIP 09 Февраль 2018 - 03:48

Всё зависит от того, насколько часто используете автомобиль.

Если каждый день ездить в Киев на работу, таксовать, или по командировкам в разные города - то целесообразно поставить газовую установку.

В других случаях установка вряд ли окупится

 


 • 2


#876 Проблема з водою в Василькові!

Написано VIP 29 Январь 2016 - 03:01

cef4871e4e2b.jpg

 

Классика жанра)

5 начальников  на  одного  рабочего. И все получают зарплату, причём те кто смотрит -  получает в 2 раза больше чем те, кто работает

 


 • 2


#8176 UPGRADE Васильков.INFO

Написано VIP 12 Июнь 2017 - 09:51

Добрий день. 

Чому сайт не державною мовою ???!!!

Добрий. Тому що це не державний сайт!

На форумі кожен спілкується зручною йому мовою


 • 2


#5858 Уборка придомовой территории зимой

Написано 888 06 Февраль 2017 - 12:10

И как вам каток на тротуарах города в пятницу-субботу-воскресенье?

Благо скоро весна, само растает.


 • 2


#4350 И снова в Василькове жуткое ДТП!

Написано VIP 09 Ноябрь 2016 - 01:19

Как показывает практика, "лежачих полицейских" на долго не хватает. Сейчас уже додумались правильно их устанавливать (только на пол проезжей части с каждой стороны) . Но отсутствие хорошего освещения пешеходных переходов даёт о себе знать постоянно.

 

Последнее время, в темное время суток,  стараюсь притормаживать автоматически перед переходом, тк на расстоянии ,  из за плохого освещения проезжей части и света фар встречных авто, не  видно края обочины. При выходе на переход пешехода, можно просто не успеть среагировать. НО!   сознательных водителей к сожалению не много, к тому же иногда в спешке рассчитывая  на "авось" даже сознательный водитель может попасть в очень неприятную историю

 

Вот пример освещения которые в бльшей мере помогут решить проблему частых ДТП в нашем городе

3918749.jpg

 

Вот попроще вариант:

_9024552_500x317.jpg


 • 2


#3433 Быдло за рулем

Написано Mr. Alex 28 Сентябрь 2016 - 12:27

В Киеве водитель проучил нахала на Porsche...

 

Вчера в Киеве произошел дорожный инцидент с участием водителя на Porsche Сауenne из Днепра и местного автомобилиста. Началось все с того, что Порше пересек двойную сплошную перед светофором, выехал на встречку и хотел было продолжить путь. Однако ему попался принципиальный оппонент – водитель, на полосе которого оказался Каенн, не захотел его пропускать.

 

Далее стороны вступили в диалог – сначала за водителя Порше заступилась его жена, а затем, собственно, выбежал на разговор и сам водитель. Надо сказать, что пара оказалась вменяемой, вела себя интеллигентно и объяснила, что виною всему стал навигатор. Впрочем, оправдывает ли это гостей столицы из Днепра? Закончилось все тем, что водителю Порше пришлось утюжить и маневрировать, чтобы въехать в свою полосу.

 

 

 

 


 • 2


#3403 В Украине отменят летнее время

Написано Mr. Alex 23 Сентябрь 2016 - 01:31

Есть такой анекдот (про переход на летнее время).

 

Если раньше *** стоял в постели, то теперь стоит в трамвае... 


 • 2


#304 Ні, не вмерла Україна!

Написано Венат 15 Декабрь 2015 - 10:04

А что, слово "хохол" или "москаль" стали нарицательно оскорбительными???

....Во, блин даете!!! Почитайте классиков!!! ( того-же Т.Шевченко, или Н.Гоголя)

...Оскорбление и уничижение НЕ в этих словах, а В СУТИ ВЫСКАЗЫВАНИЙ!!! (ежели таковы имеются). Извините-с...


 • 2


#2684 В Європу - без віз

Написано Гость 28 Июнь 2016 - 09:25

Кастрюли на головы не забутте надеть! :bj:


 • 2


#266 Прикольные фото и картинки)

Написано VIP 14 Декабрь 2015 - 12:39

1726187.jpg


 • 2


#1933 Почему в Василькове до сих пор нет ни одного артезианского бювета??!!

Написано Стоп коррупции в Васильков 05 Апрель 2016 - 06:57

ХОТЯ БЫ ОДИН НА ВЕСЬ ВАСИЛЬКОВ!


Проблема заключается в том, что мэр Василькова живёт в Киеве и его рыговская КО Оглоданный -директор ЖЭКА, Прунцев _первыйзам, так же не Васильковчане!
У них вода есть и без бювета!
А что касается бюветы установить , то "позно пить Боржоми" Бюджет уже раздеребанен, воровать эти особи будут не на бюветах , а на так называемом "реконструкции скважин" Васильков снова будет без воды)))))(((!
 • 2


#1151 Прикольные фото и картинки)

Написано VIP 12 Февраль 2016 - 05:55

1758005.jpg


 • 2


#1135 Список переименование улиц Василькова - Декомунизация

Написано Зри в корень 12 Февраль 2016 - 12:44

Самое смешное, что в стране половина законов, равно как и норм конституции, не выполняются, а вот именно декоммунизация должна быть выполнена...  естественно в честь политической целесообразности. Отрежут исторические корни, а там гляди - безродных Иванов больше появится. Книжечки новые по истории напечатают  для человека толпы и т.п. Мне почему-то кажется, что идет такой процесс , который направлен на уничтожение государственности и её институтов. Выгодно ли это гражданам нашей страны? Вопрос риторический. Может стоит вспомнить древних римлян и их простую формулу: ищи кому выгодно? 

 

Господа, читайте историю, в ней много интересных моментов. Вот например интересные эпизоды об опиумных войнах в Китае, или о том, как сравнительно небольшая Британия держала в подчинении многомиллионную индийскую колонию и процветала за ее счет. Очень здесь ощущается разница между количеством и качеством. Я уже молчу о работе западных спецслужб в начале 20-го века на нашей с вами территории и соседнего государства на востоке. Большая территория, много ресурсов и сырья... Как говорил Троцкий: Мы имеем "лавочку", которая занимает 1/6 часть земной поверхности...


 • 2


#1067 Список переименование улиц Василькова - Декомунизация

Написано Зри в корень 10 Февраль 2016 - 12:34

Если отбросить набившую оскому политическую целесообразность и рассмотреть  сложившуюся  ситуацию в рамках закона, а точнее тех 4 законов, которые регулируют  процесс декоммунизации, то всплывают  такие моменты:

 

 

1. Осуждается не только коммунистический тоталитарный режим, а и - Націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарний режим, який визнається в Україні злочинним і таким, що здійснював політику державного терору, яка характеризувалася численними порушеннями прав людини у формі індивідуальних та масових вбивств, страт, смертей, катувань, використання примусової праці та інших форм масового фізичного терору, переслідувань з расових, етнічних мотивів, порушенням свободи совісті, думки, вираження поглядів, свободи преси та відсутністю політичного плюралізму. Закон засуджує комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими в Україні, визначає правові основи заборони пропаганди їх символіки)

 

2. Есть Закон Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті.

 Борцями за незалежність України у XX столітті визнаються особи, які брали участь у всіх формах політичної, збройної та іншої колективної чи індивідуальної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі таких органів влади, організацій, структур та формувань(большой список - чит. Закон)

 

Так вот у меня такой вопрос, если «борець за незалежність» принимал участие в терроре,  геноциде, холокосте,  массовых и индивидуальных убивствах(з расових, етнічних мотивів) и сотрудничал с фашистським режимом, может ли он быть  борцом за незалежність и называться народным героем?   

 

3. Все ли коммунистические деятели чьими именами названы улицы города, были катами українського народу(нужно предоставить належний доказ – документ из архива о причастности того или иного лица к преступлениям, которые инкреминируются, а потом уже решать менять назву чи не менять) И  проверять на наличие преступлений нужно имена всех, и тех кто был и тех, кто будет в названии улицы.

 

4. Улица 1-го мая (Мир, труд, май) – что плохого в этих словах? Вам не нравится мир и труд? Или может май месяц чем-то не угодил, когда мирные трудящие выходят на поля и огороды сажать и выращивать сельхозпродукцию?

 

Представьте себе такую выдумку, которая не имеет никакого отношения к реальности : безсовестные политики, которые осознали  глубокий смысл фразы Джеферсона: Дерево свободы нужно поливать время от времени кровью патриотов,  решили использовать киллеров для убийства патриотов с целью воспаления народного гнева, появления огромного количества среди граждан страны новых борців за незалежність и наведения этих борців на своих оппонентов, которых предварительно демонизировали подконтрольными СМИ. А теперь вопрос: то что появилось много борців за незалежність – это хорошо для страны? Если хорошо, тогда выходит  убийцы патриотов сделали для боротьби за незалежність добру справу и породили огромное количество новых патриотов, которые не стали бы борцями за незалежність, не увидев зрелища кровавой расправы. Отсюда вытекает, что убийцы, расстрелявшие людей, тоже борці за незалежність, которые пролили кровь на дерево свободы…  Таких борців нужно шанувать? Нет ! Скажите Вы, судить таких нужно или вообще без суда и следствия… Но, как все мы уже сейчас понимаем по качеству проведенного  расследования, для заинтересованой политической элиты  таких судить не нужно, бо для этой так называемой элиты они - борці за незалежність… 


 • 2


#9555 Внимание! Изменения в ПДД Украины 2018!

Написано VIP 17 Январь 2018 - 12:54

 

Новые штрафы:

– за превышение максимально допустимого скоростного режима в населенных пунктах – вырастет с 510 гривен до 3,4 тысячи гривен;

– за оставление водителем места ДТП – с 255 гривен до 5,4 тысячи гривен с возможностью лишения водительских прав на срок до шести месяцев;

– за управление транспортным средством лицом, которое не имеет права вождения, – с 510 гривен до 10,2 тысячи гривен, за повторное нарушение – 40,8 тысячи гривен.

– за управление транспортным средством лицом, лишенным права вождения, штраф увеличится с 510 гривен до 20,4 тысячи гривен, повторно – 40,8 тысячи гривен.


 • 1


#8824 Познакомлюсь с девушкой.

Написано Der Ketzer 30 Август 2017 - 11:07

ахаха, вот запросы: невысока худенькая, до 36)) всё остальное типа не важно) истеричка. шалава, беременная, припадочная, семеро детей, букет Венеры, и так далее))) 

O tempora! O mores! 


 • 1


#8470 Претензии к работодателям

Написано Гость 09 Июль 2017 - 03:18

Ответные претензии можно написать на работников - сейчас очень большая проблема найти толковый квалифицированный персонал. все хотят получать деньги, но никак не зарабатывать!

 

Поверьте, если вы специалист с большим стажем работы - проблем с трудоустройством и зарплатой у вас не возникнет.

 

 


 • 1


#100 О маршруте № 303 (756)

Написано Mr. Alex 07 Декабрь 2015 - 05:46

На прошлой неделе ехал из Киева до Василькова на симпатичном автобусике 303-го маршрута. Дизайн нового автобуса позволяет ездить на нем людям с ограниченными физическими возможностями (т.е.инвалидам-колясочникам).
 
Кто знает - откуда взялся этот автобус-красавец? Неужели перевозчики начали реально заботиться о комфорте пассажиров? 
 
Или же на маршруте появилась конкуренция?
 

 • 1