Перейти к содержимому


Фотография

Правый сектор

КОМЕНТАР ПС

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 9

#1 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 11 Январь 2016 - 05:49

1390_ar_727_378.jpg

11.01.2016
КОМЕНТАР ЩОДО НАПАДУ НА БІЙЦІВ “ПРАВОГО СЕКТОРУ” НА ГІРСЬКОЛИЖНОМУ КУРОРТІ ДРАГОБРАТ

10 січня вранці на гірськолижному курорті Драгобрат трапилась сутичка за участі бійців ДУК ПС та представників закладу "Хата Магната". Конфлікт, на перший погляд, відбувся на побутовому рівні. Виникла суперечка з власником закладу. В ході конфлікту він дістав зброю і погрожував нею фронтовикам.

Цілком імовірно, що представники закладу "Хата Магната" спровокували бійців своїми антиукраїнськими висловлювання. Як з'ясувалося, цей заклад належить особам із Донецької області. Вихідці з Донбасу присутні серед його персоналу.

У розтиражованому ЗМІ "коментарі анонімного свідка", який з'явився з невідомого джерела, говориться: "На місце прибув хазяїн закладу зі зброєю. Прикладом вирубив одного з хуліганів, інших узяв на мушку." Нагадаємо, що "хуліганами" називають учасників війни на сході України, зокрема учасників боїв за аеропорт та Піски. У цей самий час власник закладу, який погрожував зброєю та ініціював сутичку за участю більш, ніж 30-х людей проти п'ятьох учасників війни, постає у ЗМІ майже як невинний янгол.

569290ccb5d34-od1.jpg

Хочемо нагадати, що це не перший випадок, коли свідомо провокативним методом наших бійців втягували у конфліктні ситуації з метою дискредитації Національно-визвольного руху "Правий сектор". Тому ми з усією пильністю будемо розслідувати цю справу. Для вияснення та уточнення події, що трапилась на Драгобраті, виїхала мобільна група одного із запасних батальйонів ДУК ПС.

"Правий сектор" надалі буде інформувати про перебіг нашого розслідування. Наразі вина бійців "Правого сектору" не доведена, натомість є багато питань до власників закладу та місцевої поліції.

Наполегливо просимо журналістів не поширювати неперевірену інформацію з недостовірних джерел.

Інформаційний центр НВР "Правий сектор"

 


 • 0

#2 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 13 Январь 2016 - 05:31

«Ми хочемо знищити режим Порошенка» – представник «Правого сектору»

 

 

 
 
00:00
 
03:22У Києві біля Лук’янівського СІЗО 12 січня відбулась акція підтримки в’язнів, які на думку організаторів, були арештовані за політичними мотивами. Організатори акції, серед яких представники ВО «Свобода» та «Комітету визволення політв’язнів», склали список українських, на їхню думку, політв’язнів, до якого вписали імена 79 людей.

На акцію до Київського слідчого ізолятора прийшли близько сотні учасників, серед яких також були представники націоналістичних організацій, зокрема з «Правого сектору» та «Білого молота». За словами речника «Правого сектору» Олексія Бика, головними вимогами мітингувальників є «припинення політичних переслідувань та звільнення політв’язнів».

«Різниця між режимом Януковича і режимом Порошенка полягає лише у тому, що за часів Януковича переслідувалися так само представники так званої ліберальної опозиції, а режим Порошенка зосередився на націоналістах, і це сталося тому, що зараз ми єдині з опозиційних рухів, які відверто демонструють ворожість до цього режиму і оголошують йому війну. Ми не приховуємо того, що хочемо режим Порошенка знищити, і ми це зробимо, як тільки матимемо таку можливість», – заявив речник «Правого сектору».

Також організатори мітингу анонсували акції протесту з вимогами реформ у пенітенціарній системі України. Акція закінчилась рок-концертом. Сцену розмістили одразу біля паркану слідчого ізолятора.

Наприкінці минулого року колишній провідник «Правого сектору», народний депутат Дмитро Ярош, який іще в листопаді склав повноваження провідника, оголосив, що взагалі виходить із цієї організації через її «радикалізм на межі з маргінесом». Слідом за ним про вихід із лав організації заявили й добровольчі воєнізовані структури «Правого сектору». У русі натомість заявили, що Ярош не сприймає його «революційної стратегії».

Об’єднання «Білий молот» ультраправого націонал-соціалістичного спрямування виникло на Київщині ще 2013 року й займалося погромами нелегальних залів ігрових автоматів і місць, де, за словами його членів, торгували наркотиками чи незаконно розливали алкоголь. Воно було серед засновників руху «Правий сектор», але навесні 2014-го рух виключив це об’єднання зі свого складу за «маргінальні дії, які паплюжать рух «Правий сектор», та недотримання дисципліни».

 

НУ И ГДЕ , БЛ_ДЬ", "ВАСИЛЬКОВСКИЙ " ПС???

ДАЛЬШЕ БУДЕТЕ МОЛЧАТЬ???!!!

 


 • 0

#3 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 15 Январь 2016 - 09:26

ГПУ хоче здійснити масштабні перевірки "Правого сектора"

 
 
 
П'ятниця, 15 січня 2016, 19:3541f7220fd7b3803ea53bf43d9ce1fa00.jpg

 


РЕКЛАМ

Генпрокуратура вважає за необхідне провести масштабні перевірки політичної партії "Правий сектор" і низки громадських рухів самооборони.

Про це "Українським новинам" повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

"Останнім часом почастішали випадки, коли бандити під прикриттям прапорів патріотичних організацій чинять злочини. Потрібно почати ревізію цих формувань ("Правого сектора" й самооборони)", - сказав він.

З його слів, ці організації виходять з-під контролю держави й це потрібно припиняти.

Як відомо, 12 січня суд заарештував до 8 березня 5 бійців "Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", звинувачуваних у конфлікті з охороною готелю "Хата Магната" у Закарпатській області.

 


 • 0

#4 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 20 Январь 2016 - 12:18

"ПРАВИЙ СЕКТОР" ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОРГАНІЗОВАНОЮ РЕВОЛЮЦІЙНОЮ СИЛОЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
1471_w_300.jpg

Впродовж останнього часу режим Порошенка та його прихвосні зі спецслужб посилили атаки на "Правий сектор". Особливо це стало відчутно після Конференції 8-го листопада 2015 року, де більшість активістів "Правого сектора" висловилась за революційний шлях боротьби. Не обмежуючись різноманітними провокаціями та брутальними затриманнями наших бійців, антиукраїнська влада розпочала широкомасштабну інформаційну кампанію по дискредитації всього національно-визвольного руху "Правий сектор". Також запущено механізм знищення руху з середини, шляхом підриву довіри одне до одного серед членства, подрібнення та виведення груп з "Правого сектору", посіяння ворожнечі поміж вчорашніми побратимами. Це робиться, використовуючи морально слабких та ідеологічно невмотивованих людей, а також за допомогою законсервованої агентури, яка активізувалася і виконує поставлені силовиками завдання.

"Правий сектор" народився на Майдані та загартувався на війні. Ми революціонери – об'єднані в єдину монолітну силу – революційну організацію української нації. Інструмент в руках народу для здійснення якісних революційних змін в його житті. Узагальнено саме так наше членство сприймає ці два довгих роки боротьби та свою участь у спільній справі. Говорячи словами одного нашого побратима: ми далеко не святі, але ми прийшли робити святу справу – боротися за Україну.

Багато українців, вбачаючи в ПС своїх захисників, задаються сьогодні питанням, що ж за "розколи" відбуваються в "Правому секторі"? Несвідомими особами (а в окремих випадках відвертими ворожими провокаторами) тиражуються думки, що тепер два або і три "сектори". А ще вороги намагаються запустити в свідомість людей думку що окремі лідери нашого руху – нинішні або колишні – продалися, скурвилися, пішли на угоду з системою тощо.

Розуміючи всю шкоду, яку несуть такі чутки та "здогадки", існує необхідність роз'яснити що відбувається насправді.

В листопаді минулого року було сформовано Революційний Провід Національно-визвольного руху "Правий сектор". Очолити рух було знову запропоновано Дмитру Ярошу, але він відмовився. Це стало результатом внутрішньо-організаційної дискусії. Існувало два бачення, дві думки щодо шляху досягнення мети – здобуття Української Соборної Самостійної Держави. Більшість членів руху на останній конференції виступили за революційний шлях і, відповідно, безкомпромісну боротьбу з внутрішньо-окупаційним олігархічним режимом.

Дмитро Ярош заявив, що революційні настрої в суспільстві не визріли і що не вийде в умовах війни з Росією боротися на два фронти. Тому він за власним бажанням вийшов з лав "Правого сектору" та ініціював створення нового громадсько-політичного руху. Разом з Дмитром Ярошем пішла незначна частина членів ПС та частина бійців і командирів ДУК ПС. З багатьма із них ми, що називається, ділилися останнім куском хліба та прикривали один одного в бою. Таке не забувається. Вони всі залишаються нашими побратимами, хоч і пішли іншим, паралельним шляхом. І ми поважаємо їх вибір.

Окрема історія – створення структур під назвою "батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)", які анонсував "комбат Чесний". Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху "Правий сектор" і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування. Враховуючи це, ми заявляємо, що не несемо відповідальність за їхні дії та не коментуємо їх. А до представників ЗМІ прохання перевіряти та уточнювати інформацію.

У кожного свій шлях. Наш шлях – революційний. Бо система знищення та грабування народу залишається незмінною і без її повної ліквідації не буде вирішено жодне з питань на користь української нації, будь-то соціально-економічне або політичне. Не переможемо ми й у війні на Сході, поки на крові бійців робляться ґешефти, які приносять мільярди гривень у кишені вищим "державним" чинам.

І ми не знаємо, що отримаємо в кінці нашого шляху: лавровий чи терновий вінок, не знаємо, скільки часу нам відміряв Господь, але впевнені, що будемо діяти так, щоб не було соромно дивитися в очі людям. Ні на хвилину не сумніваємось в перемозі Української Революції, бо ніщо не зупинитись ідею, час якої настав.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Провід НВР "Правий сектор"

 


 • 0

#5 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 21 Январь 2016 - 08:04

Суд признал потерпевшими задержанных за драку на Драгобрате бойцов ПС

 
Четверг, 21 января 2016, :
 
336af73------.jpg
 

Ужгородский горрайонный суд признал потерпевшими задержанных за драку на Драгобрате бойцов "Правого сектора".

Об этом сообщил адвокат Роман Бухтояров на своей странице в Facebook.

По его словам, суд удовлетворил жалобу адвокатов на бездействие следственного управления Нацполиции в Закарпатской области и обязал полицию внести сведения об избиении бойцов в Единый реестр досудебных расследований и начать досудебное расследование.

 
 
 

Ранее, адвокат задержанных в Драгобратском деле Влад Добош заявил, что видео драки 10 января, обнародованном Национальной полицией является нарезкой конфликта с участием бойцов ПС и кадры смонтированы.

 

 


 • 0

#6 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2016 - 04:08

01.02.16 09:00  ОДИН З ЛІДЕРІВ "ПРАВОГО СЕКТОРА" АНДРІЙ ТАРАСЕНКО: "НА МАЙДАНІ ПОРОШЕНКО І ДО НАС ПРИХОДИВ. КАЗАВ: "ХЛОПЦІ, ДАВАЙТЕ ВИ НЕ БУДЕТЕ МЕНЕ ГОВНЯТЬ. А "5 КАНАЛ", ВІДПОВІДНО, НЕ БУДЕ ГОВНЯТЬ ВАС"
Про те, чому з "ПС" пішов Ярош і хто залишився; як "правосєків" затримує і обшукує влада; за рахунок чого "Правий сектор" збирається усунути "режим внутрішньої окупації"; про Вакарчука і пістолет нинішнього голови СБУ – у відвертому інтерв'ю "Цензор.НЕТ".
Зважаючи на те, який ажіотаж викликав результат Дмитра Яроша і багатьох його соратників з "Правого сектора", можна було припустити, що в "ПС" зараз глибока криза і зневіра. Однак по обличчю Андрія Тарасенка (позивний Пилипась) цього не скажеш. Ні, зрозуміло, керівник політичного крила і член Центрального проводу "ПС" розуміє всю складність ситуації. Але й деяке полегшення, судячи з усього, відчуває: більше не потрібно вести тривалі й важкі дискусії щодо того, в якому напрямку необхідно рухатися "Правому сектору". "Залишаться люди, які будуть вірні революційному шляху", - каже він. - Всі, хто хотів займатися політікою, пішли з Ярошем".

І все-таки без предметної розмови про причини розколу не обійтися. І, до речі, придивитися до Андрія Тарасенка уважніше - теж зайвим не буде.

424x779.jpg


"МИ МАЛИ Б НАЗИВАТИ РЕЧІ СВОЇМИ ІМЕНАМИ, НЕ ПЕТЛЯТИ У СТОСУНКАХ І РЕЧАХ. А ЯРОШ ЯК РАЗ ОТ ТАКЕ ОТ РОБИВ - ЩО МИ ЙОМУ І ПРЕД'ЯВЛЯЛИ"

- Почнемо з числівників. Соратниця Дмитра Яроша Олена Білозерська каже, що разом з Ярошем "Правий сектор" полишили понад половину людей.В інтерв'ю "Цензор.НЕТ" вона називає конкретні підрозділи. Скажіть, ці твердження відповідають дійсності?

- Ну, не зовсім так, скажімо. Наприклад, вона там згадувала Дніпропетровський - політичну партію і батальйон. Так от, батальйон лишився, а з політичної партії лишилося 3 райони. Так що це вже не відповідає дійсності.

- Тобто у вас є інформація щодо кількості тих, хто залишився у "ПС"?

- Даних по кількості ні у кого немає. Бо є ціла купа різних структур. Членство в політичній партії, наприклад, мали ті, хто отримав посвідчення. А громадських організацій там - ціла купа, і хтось має посвідчення, хтось - ні…Тобто з обліком важко насправді. А з батальйонами, з документацією - взагалі окрема історія…

Владу і певні структури це має тривожити, адже немає чіткого уявлення про те, скільки всього членів у "ПС", а скільки - просто симпатиків руху. Досить мутна історія…

- Насправді все дуже просто, і нічого мутного немає. Є організації на місцях, районні структури. В кожної є керівник, і він знає, скільки в нього людей.

- Після виходу Яроша з "ПС" керівництво продовжує з ним спілкуватися з якихось неузгоджених питань?

- Так, спілкуємося.

- Рік тому читав пряму лінію з вами на одному з українських новинних сайтів. Тоді у вас з Ярошем начебто були приязні стосунки. Чому ж відбувся розкол? Маю на увазі масштаб партії в цілому.

- Це, скоріше, ідеологічно-методологічний розкол, а не якийсь особистісний. Особистісним він може бути хіба що виключно з боку Яроша.

- Мені і читачам це не занадто зрозуміло. Що це був за ідеологічно-методологічний конфлікт?

- Ну, ми висловили йому своє занепокоєння з приводу напрямку руху діяльності - і особисто Провідника в тому числі. Він то сприйняв дуже жорстко. І от з того все і почалося.

- Дивлячись на його посмішку, за якою його знає більшість людей, цікаво дізнатися, що ж могло спричинити таку жорстку реакцію?

- Коли я кажу про жорстку реакцію, я ж не маю на увазі, що він одразу почав стріляти (посміхається. - Є.К.).

І я цього не маю на увазі, адже зрозуміло, що йдеться про образу, непорозуміння. Добре, мені доведеться, як у детективному кіно, ставити "наводящие вопросы". Чи правильно я розумію ваші претензії у тому сенсі, що Ярош став аж занадто політиком і деякою мірою відійшов від партійних принципів "Правого сектору"?

- Ні. Бо якраз політиком він і не став. Хоча мав би тим займатися.

Може, у партії з'явився певний культ особистості Яроша?

- Ні.

Тоді поясніть, чому Ярош залишив "ПС". Бо, відштовхуючись від ваших пояснень- як з одного, так і з іншого боку - люди нічого не розуміють.

- Спочатку ми написали колективний лист. Бо говорили-говорили - а толку ніякого…Виклали у листі дві серйозні проблеми, які, на мою думку, все і спричинили. Перша - це те, що ми завжди працювали в команді. І творили "Правий сектор" в команді, практично цілодобово перебували в одній команді. А потім він віддалився від тієї команди, з якою все творив. Переїхав у Дніпропетровськ, у нього там з'явилось оточення. І він чомусь став більше прислухатись до них.

І хто саме був у тому оточенні? Корбан?

- А воно постійно мінялось. Корбан, Філатов, до того були Денисенко, Ківа…

І він почав з кимось говорити, про щось домовлятися - і при цьому не ставити нас до відома. Або якщо і ставив, то постфактум.

- "Вас" - це виконком "ПС"?

- Нас - це ту команду, яка творила "Правий сектор". Я вже не кажу про тих хлопців, які його тіло створили.

- Це одна проблема. А друга?

- Ми творили "Правий сектор" як силу революційну, націоналістичну і ідеологічну. І, відповідно, ми мали би цей курс продовжувати далі. У нас мала б бути постійно революційна риторика, відбуватися революційна пропаганда. Ми мали б називати речі своїми іменами, не петлять у стосунках і речах. А він якраз от таке от робив - що ми йому і пред'являли. І от у останніх його великих інтерв'ю - "Цензору" у жовтні і ще комусь - він говорить речі, які обурювали не тільки нас у проводі, а й цілу купу хлопців, котрі на місцях тим всім займаються. Вони просто обривали телефони: що це таке? як таке можна говорити і що з ним твориться?

Хто був остаточним ініціатором виходу Яроша? Він сам, коли зрозумів, що побиті глечики такими і залишаться?

- Насправді про його вихід чи зміщення з посади не йшлося в принципі. Мова йшла про виправлення помилок, їх визнання і повернення на той курс, який ми започаткували. Але він вибрав інший варіант.

А як ви висловили йому ті претензії? "Віддаляйся від тієї команди і повертайся в сім'ю, до тієї командної роботи, яка була раніше"?

- (Посміхається.- Ред.) Та ні, в основному ми говорили про ідеологічні речі, які для нас набагато важливіші.

Тобто виявилося, шо він від цих речей відійшов. Далеко?

- Ну, так, він сам це визнає. Каже: "Я все це прекрасно розумію, серцем сприймаю і у своїй книжці все описав. Але от не можу як раніше. Бачу, що робить треба зовсім інакше".

Домовилися про те, що не будете нічого казати один на одного?

- Це само собою зрозуміло. Ми нормальні люди і не є сраними політиканами, які будуть говняти один одного.

"НОВІ ЛІДЕРИ З'ЯВЛЯТЬСЯ У БОРОТЬБІ. ЩЕ БАНДЕРА СВОГО ЧАСУ КАЗАВ, ЩО "КАДРИ РОЗГОРТАЮТЬ БОРОТЬБУ, БОРОТЬБА КУЄ КАДРИ"

- Але ж ви прекрасно розуміли, що 99 відсотків людей знали "Правий сектор" за обличчям Яроша. Його світлини, візитівки - все оберталося навколо його імені…

- А ще був Береза, пам'ятаєте?

- Пам'ятаю, як же не пам'ятати…

- Ну, і шо? І нічого. А "Правий сектор" є.

- Так і Береза є.

- Ну, то його проблеми (сміється. - Є.К.). А "Правий сектор" так само і далі буде.

Але ж ви збираєтеся і надалі вести політичну діяльність? І вам конче потрібні упізнавані обличчя. А їх я у вас не бачу. Тобто якщо спитати людей на вулиці "Кого з "Правого сектору" ви знаєте?", більшість відповість: "Яроша". Варто ж сказати "А Яроша у "ПС" більше немає, хто ще?" - всі скажуть: "Ми не в курсі".

- Для нас це не головне. Для нас головне - це як раз донести ідеологію.

- Тобто на вибори ви не орієнтуєтеся?

- Для нас це другорядне. І ми творили "Правий сектор" як політичну партію - другорядним явищем. І навіть тим людям, які очолювали партійні осередки, я так і говорив: "Це річ другорядна".

- Отже будь-якому члену партії можна сказати: "Ти - гвинтик, підпорядкований партійній ідеології"?

- Ні, не гвинтик. "Ти - людина, яка після революції візьме владу в свої руки на тому місті, де ти є". Це не гвинтик, це набагато серйозніше.

- Весь час доводиться у вас читати про нинішню владу: "Режим внутрішньої окупації". Скажіть, якщо у нас в країні є режим внутрішньої окупації, і змінити щось в країні можна виключно революційними методами - виходить, усунути цей режим внутрішньої окупації можна тільки збройним шляхом?

- Чому? А Майдан - то був озброєний шлях? Тільки там змінилися обличчя, а система не була змінена. А наша задача - змінити і обличчя, і систему.

- Але і для цього у вас мають бути люди з упізнаваними обличчями. Лідери повинні бути. На Майдані, коли вже почали висловлювати незадоволення Кличком, Тягнибоком і Яценюком, з'явилися нові люди, яким люди вірили. Парубій, той же самий Ярош.

Скажіть, як через Майдан ви збираєтеся скинути цей "режим внутрішньої окупації"?


- Я не говорив, що ми будемо це робити виключно через Майдан. Я говорив, що існує не тільки збройний шлях. Тобто варіанти можливі різні. А з приводу облич, то тут все дуже просто. Ще Бандера свого часу говорив, що "кадри розгортають боротьбу, боротьба кує кадри". Тобто лідери не робляться таким чином, як це у нас відбувається в країні. Взяли Вакарчука, повозили його по Америці, витягнули його до Президента, якому він щось наговорив - і ЗМІ це кругом розкручують: все, ось наступний лідер! Тепер будуть готувати його в президенти, це видно неозброєним оком. Але то не лідери! Лідери - вони в боротьбі. Коли вони щось роблять, коли ведуть за собою людей - тоді і з'являються лідери, нові обличчя. І це абсолютно нормальні речі.

- Зрозуміло. А з відходом Яроша щось у "ПС" зміниться? Тобто залишаться люди, які …

- …будуть вірні революційному шляху. Так. Всі, хто хотів займатися політикою, пішли з Ярошем.

403x450.jpg

"У КОМАНДИРА КОРПУСУ НА ПОЧАТКУ СІЧНЯ МАЛИ ВІДБУТИСЯ ОБШУКИ. МИ ПРО ЦЕ ЗІ СВОЇХ ДЖЕРЕЛ ЗНАЛИ ЩЕ ДО НОВОГО РОКУ"

- Один з напрямків, по яким у "ПС" увесь час виникають конфлікти з владою, - це зброя, і у першу чергу не на території зони АТО. Взяти те ж Закарпаття: інциденти були і у минулому році, і у цьому січні . І це я навіть не про Драгобрат. Знову ж таки, коли затримали Корбана, той же Ярош казав, що "наші бійці вже чистять зброю".

Звідси питання: як ви ставитеся до того, що бійці "ПС" везуть зброю у тил? Чи кажете їм, що не треба цього робити? Чи ставлення таке: "Привіз - ну й молодець!"?

- Ну, в серпні того року (чи позатого?) був наказ: зброю не вивозити. Відповідно, ми й говоримо, що та зброя, яка є, має воювати з окупантами. І говоримо про те, щоб не вивозили. Більше ми не можем зробити.

- Але міліція каже, що зброї багато. І один з головних напрямків її обігу - це "ПС".

- Я б сказав, що тут має йтися не про напрямки, а про акцентування уваги на "Правому секторі". Ну, от якби, наприклад, десь на якомусь курорті в Карпатських горах хтось між собою побився (і навіть би стрельнув) - хіба був би такий сильний кіпєж?

- Ні, не був би.

- Але на "Правий сектор", звичайно ж, є. Бо акцентують увагу. Те саме і про зброю. Вивозять зброю звідти всі кому не лєнь. І навіть голова СБУ вивозить. Я в цьому певний. Ну, зараз, може, це йому і не треба, коли він став головою. Але до того вивозив, по-любому. Всі це роблять!

А чому голова СБУ?

- Ну, голова СБУ, наприклад, Ярошу подарував на Майдані пістолет.

- Ви маєте на увазі Василя Грицака?

- Його. Ну, він тоді не був головою СБУ. Але, звичайно ж, то був абсолютно незаконний пістолет. То хто з нас порушує закон? Але акцентують увагу на "Правому секторі"! Бо Грицак для режиму і системи не є ворогом, а "Правий сектор" - є. Тому ніхто ніколи не буде згадувати про те, що Грицак десь незаконну зброю дарував. А стосовно "Правого сектору" на цьому завжди буде акцентуватися увага.

Зброя є в усіх - в ЗСУ-шників, Нацгвардії, ментів. Он, Москаль заявляв про начебто якусь зброю, знайдену у хлопців.

- Під час драгобратських подій?

- Так. Хоча у хлопців не знаходили ніякої зброї; працівники готелю в кульочку щось принесли і віддали ментам. І сказали: "Ми тут знайшли, валялось". А він говорить, що це зброя з СБУ франківського, з часів Майдану, коли там були всі ці захоплення.

І тут же я читаю журналістку, яка бере участь в переатестації ментів. І вона пише, що говорить з одним з ментів, питає: "У вас були проблеми з законом? Він каже: "Та була в мене одна справа по зброї". Починають розпитувати - виявляється: у нього була зброя звідти ж. Чи з львівського СБУ, чи з франківського.

І ніхто про те нічого не говорить! Тоді сотні одиниць зброї були звідти винесені - де воно все ділось? Всі дружно пішли і здали ментам? Звичайно, що нє. Але у самих ментів вона є, незаконна та зброя, вкрадена у СБУ-шників! І ніхто про те нічого не говорить, все нормально! А якщо щось у правосєків знаходиться - це страшна буча на всю країну, на увесь світ: ого-го, ледве не атомна бомба!

- Керівництво "Правого сектору" відчуває серйозну увагу СБУ, МВС, інших правоохоронців?

- Звичайно.

Розкажіть одну-дві історії.

- Ну, от, у командира корпусу, наприклад, на початку січня мали відбутися певні речі по відношенню до "Правого сектора". Ми про це знали ще до Нового року.

- Звідки знали?

- Зі своїх джерел. Стало відомо, що в першу чергу стануть лупити по тих, хто брав участь у блокаді Криму. Пов'язуючи це з тероризмом і тими вишками, які електроенергію переганяють…Була інформація і про те, що всі справи, які були протягом цих двох років, будуть підняті і, відповідно, будуть закривати всіх, кого зможуть.

Відповідно, у командира корпусу дома мали відбутися обшуки. Це те, про що ми так само дізналися оперативно. Ну, і вони почали витягувати справи, не варті абсолютно нічого. І пробувати з них щось ліпити для того, щоб людей закривати. В Києві, наприклад, закрили нашого бійця з позивним Людоєд; він, виявляється, цілий рік перебував у розшуку. Це при тому, що він воював, жив тут разом з СБУшніками, вони на Сході разом працювали з самого початку. Так його вМаріуполь завезли…

По відношенню до голови нашого міського "Правого сектору" так само справу підняли піврічної давнини. Він там мав драку з кимось; той написав на нього заяву. Ту справу закрили вже давним-давно - за відсутністю складу злочину. Але прокуратура заставила ту справу підняти, знову його будуть тягать.

Та навіть така елементарна річ. От до мене абсолютно немає до чого приколупатись. Але…я колись після Майдану здавав на камери в оцей музей на Грушевського (при міністрові культури) речі з будинку Пшонки. Нас тоді звинувачували в тому, що начебто ми щось там розікрали. І ми кого змогли знайти - знайшли і позабирали деякі речі (двадцять з чимось одиниць). І я їх офіційно передавав від "Правого сектору" міністру культури в музей. І от мене зараз намагається знайти Генеральна прокуратура (посміхається. - Є.К.). Щоб допитати: а звідки у мене взялись ці речі? Чи це не я їх вкрав раптом?

- Як саме розшукує вас ГПУ?

- Пишуть офіційні запити на громадську організацію: а розкажіть нам, яке він має до того відношення?

- Добровільно приїхати до ГПУ і дати свідчення нема бажання?

- Якби я був політиканом, які люблять робити з того шоу, то я б так і зробив. Але воно мені не треба. Якщо викликатимуть, звичайно, піду і буду розказувати, звідки воно взялось, і як я передавав. Але я прекрасно розумію, що у нас судова і правоохоронна система працює таким чином, що туди заходиш свідком - і не виходиш взагалі.

"ТЕ, ЩО НАС ТО ПРОКЛИНАЮТЬ, ТО МОЛЯТЬСЯ НА НАС - ЦЕ НОРМАЛЬНО. БО СУСПІЛЬНУ ДУМКУ ФОРМУЄ ТЕЛЕВІЗОР"

- Ми всі пам'таємо дворічної давнини події на вулиці Грушевського, коли багато у чому саме дії "ПС" загострили протест, змінили перебіг подій. Тоді значна частина суспільства була у захваті, вас називали героями і лицарями Майдану, докоряли вашим прикладом Яценюку, Кличку і Тягнибоку.

Потім - війна, добровольці-правосєки у бойових діях. Теж захоплення, коменти у соціальних мережах: "Хлопчики ріднесенькі, бережіть себе, без вас не буде України!"

Але ж вже досить тривалий час такого ставлення до вас немає. Люди бурчать: "Та шось з тим "ПС" не те, бійки якісь увесь час…а чому вони в Закарпатті, чому не на фронті?"
Звідси таке питання: у вас немає відчуття, що "Правий сектор" використали? У тому числі - обивателі, політики…

- (Довго думає. - Є.К.) Ні. Насправді, я і правда вважаю, що ми змінили хід світової історії. А з приводу того, що нас то проклинають, то моляться на нас - це нормально. Бо суспільну думку формує телевізор. А оті випадки, що ви їх назвали - то насправді крапля в морі. Починалося все з того, що ми перші вийшли в двадцятих числах на Майдан. З червоно-чорними прапорами. І до нас підбігали люди, які називалися організаторами того Майдану. І намагалися все зробити для того, щоб ми прибрали червоно-чорні прапори. "Бо ми тут за Європу, нікто нє поймьот", і так далі.

Потім ми оформились уже як "Правий сектор". І нас називали провокаторами, бо ми в балаклавах. Потім був розгін студентів так званих (хоча там не тільки студенти були). Тоді вже ми десь трошки були героями (посміхається).

Потім ніч і ранок на Михайлівській площі ми були супер-мега-героями. Сотні людей до нас записувалися…

А наступного дня - перше грудня, Банкова - і ми знов провокатори і погані!

Після цього - тривала роз'яснювальна робота, поступове переведення думки людей, що всі, хто в балаклавах, - провокатори і погані, - в усвідомлення того, що це, навпаки, - хороші захисники.

Потім - Грушевського, усе те, Небесна Сотня. І формування суспільної думки уже новою владою.

- В якому сенсі?

- У тому сенсі, що у "Правого сектора" ніхто не загинув, а значить, вони погані. А далі - ще більше: що "Правого сектора" взагалі на Майдані не було. А навіть якщо і був, то отака маленька краплинка…Ну, насправді, так - краплинка. Але ця краплинка змінила усе.

- Скільки правосєків загалом тоді було на Майдані?

- Декілька сотен.

- Насправді - досить багато, коли вони є разом у потрібний момент.

- Ну, коли на Майдан виходить мільйон, то кілька сотень насправді - це дуже мало. Але кілька сотень можуть змінити все! При цьому треба розуміти: "Правий сектор" - це не тільки люди з балаклавами і щитами, які кидали коктейлі. "Правий сектор" - це так само і люди, які писали, котрі робили газету, роздавали її, пропагували. Розумієте, в першу чергу ми займалися тим, що намагалися перевести протест в ідеологічне русло. І намагалися зробити з бунту - революцію. Зробити так, щоб не просто змінилися обличчя президентів і прем'єрів, а щоб змінилася система.

Не вдалося. Тому працюємо далі, щоб наступного разу вдалося.

Коли щось не вдається, треба проаналізувати помилки. Які висновки зробили для себе у "ПС"?

- Ані на Помаранчевому Майдані, ані на другому ми були абсолютно не готові. По-перше, нас було дуже мало; по-друге, ми не мали широких можливостей для пропаганди. І по-третє, ми не взяли на себе відповідальності.

В чому саме ви мали взяти на себе відповідальність? Йти до влади?

- Йти до влади у тому числі.

Але ви ж самі кажете, що вас було замало - порывняно з величезною кількістю людей. До того ж, не бракувало політиків з потужним хистом проповзти до влади.

- Ну, Порошенко, наприклад, взагалі був один - і став президентом.

Що ж, Порошенко - бізнесмен. Вміє збирати біля себе людей, організувати команду.

- Його рейтинг тоді був нуль.

Але він завжди вмів сказати: ти мені зроби це, а я тобі зроблю оце.

- Звичайно! Так, до речі, він і до нас приходив, на п'ятий поверх Дому профспілок. І казав: "Хлопці, давайте ви не будете мене говнять. А "5 канал", відповідно, не буде говнять вас".

Сам приходив і сам просив! А тепер він говорить про те, що "Правий сектор" в Україні не потрібний, його треба знищити. Бо тоді він був з рейтингом 0, а тепер він - Президент.

Справа не в тому ж, скільки у нас людей. Справа в тому, яку ідею ми несем. І навіть якщо нам щось не вдається в цей раз, в той раз, і, можливо, навіть, не вдасться у наступний. Рано чи пізно - все одно вийде; головне - не збочити з того шляху. Бо ми тоді не зможемо один одному в очі дивитися.

Євген Кузьменко, "Цензор.НЕТ"Источник:http://censor.net.ua/r371713
 

 


 • 0

#7 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2016 - 08:33

Ярош объявил о том, что идет в президенты от своего Движения
 
 
spacer.gifДмитрий Ярош продолжает развивать свою новую политическую силу – Движение Дмитрия Яроша и в пятницу, 5 февраля, во время встречи с жителями Лимана и Краматорска заявил о намерении принимать участие в президентских выборах в Украине. Об этом сообщает пресс-служба политической силы.
«Во время обеих встреч, отвечая на вопрос, кого Дмитрий Ярош видит альтернативой Петру Порошенко, Проводник чуть ли не впервые публично заявил, что пойдет на президентские выборы, следовательно, альтернативой нынешнему президенту считает себя», – сказано в сообщении.

14546936717732.jpg


Г-н Ярош отметил, что он не видит реальной политической силы, которая уже сейчас могла бы начать перезагрузку системы. 

«Мы сейчас формируем такую силу. Потому что можно призывать людей на баррикады и снова привести к власти шаромыжников типа «куля в лоб», – сказал политик, и уточнил, что формирование движения займет несколько месяцев.

14546936849064.jpg


Отмечается, что на встречи с ним пришли помимо местных также жители Бахмута, Святогорска и переселенцы с оккупированных территорий. Люди задавали Проводнику вопросы о причинах раскола «Правого сектора», источниках финансирования нового Движения, а также делились личными проблемами. Поднимались вопросы войны, возвращения оккупированных территорий, отношениях с командой бизнесмена Игоря Коломойского, к главе Одесской облгосадминистрации Михеилу Саакашвили. 

Говоря о своей политической позиции и идеологии его нового Движения, г-н Ярош подчеркнул, что «умрет националистом», однако для победы необходимо объединение националистов и либералов, что вовсе не противоречит идеям Степана Бандеры.

Стоит отметить, что встречи прошли успешно. Люди всячески поддерживали политика и аплодировали ему.

Как сообщал НБН, 11 ноября Дмитрий Ярош заявил о сложении полномочий главы «Правого сектора». 

28 декабря г-н Ярош заявил о том, что выходит из организации и создает новое движение.

В «Правом секторе» заявили, что разошлись во взглядах с г-ном Ярошем.

 


 • 0

#8 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2016 - 07:03

izdanie-mir-25-650x433.jpg

 

Дмитро Ярош: Якби не Путін – ми би швидко вирішили питання із цією владою… Дуже швидко 


 • 0

#9 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 28 Июнь 2016 - 01:53

- Бюджет “Правого сектора”, все, что прошло через счета, финансы, которые прошли через финансовые платежи, колоссальные пожертвования – это свыше 3 миллионов.

 
Через счета “Правого сектора” прошли колоссальные пожертвования
 28 июня 2016
 
АНДРЕЙ АРТЕМЕНКО  - народный депутат Украины от фракции Радикальной партии Олега Ляшко. Заместитель председателя комитета Верховной Рады Украины по вопросам европейской интеграции. Соучредитель и руководитель политической партии “Солидарность правых сил”. Учился в Киевском политехническом институте. Был советником киевского городского головы. Инициатор создания благотворительного фонда гуманитарной помощи. Женат, есть четверо детей и внук

 

 

Влащенко: Сегодня у нас в гостях депутат от Радикальной партии Андрей Артеменко.

Здравствуйте, Андрей. Вы своего рода птенец гнезда Бакая. Вы возглавляли киевский футбольный клуб ЦСКА.  Были в БЮТе. Что вас вело через эти очень разные политические группы?

Артеменко: Оборачиваясь назад, мне не стыдно. Ни за один мой поступок, ни за одно мое решение. Да, сейчас я во многом поступил бы по-другому. Да, иногда мое упрямство брало надо мной верх, и я совершал поступки, за которые мне есть за что просить прощения. Но я по жизни  – оптимист.

- Каким вам вспоминается Бакай? Он больше вреда или пользы принес Украине?

- В 1995 году я жил в США, по грин-карте, и работал помощником юриста в одной адвокатской компании. Только приобрел дом, заработав на него за три года. Тогда я был, наверное, первый национальный футбольный агент, дал “зеленый свет” не просто многим спортсменам, а личностям. Это были взаимоотношения с Лобановским, Суркисом и целой плеядой киевского “Динамо” второго пришествия. Это был золотой состав киевского “Динамо”, который тогда выиграл кубок европейских чемпионов. Тогда меня заметил Бакай. Он принял решение, что он сопровождает, финансирует некоторые футбольные клубы, и пригласил меня, чтобы, когда человек достигал определенного роста, сопровождать его по юридическим вопросам, искать для него футбольный клуб, договариваться о его футбольных трансферах, о его личных условиях, сопровождать его семью и т. д.  Это была та работа, которую еще никто тогда в нашей молодой республике не делал. Я был первым. Когда Шевченко был продан в “Милан”, мне хотелось стоять рядом с этим трансфером, потому что размер комиссионных был достаточно велик, но я привозил президента “Пармы” к Григорию Михайловичу Суркису, в 1997 году, по вопросам продажи Шевченко за 28 миллионов долларов.  Благодаря моим скромным усилиям были проданы  такие футболисты, как Максимов, Скрыпник. В 90-е годы отношение к большим деньгам грозило, как минимум, опасностью тебе лично и твоей семье. Поэтому у меня было очень много моментов, много неприятных встреч, однажды дошло и до покушения.  Я занимался не только футболом, но и другими видами спорта.

- Возле Бакая в то время были Кучеренко, Горбаль, Абдулин. Вы общаетесь сегодня с этими людьми?

- Да, конечно. Та команда, которую создал Бакай, сегодня доказала, что мы прошли школу, которую можно применить в наше время и отдать стране то, чему она нас научила. Еще там была такая личность, как Александр Михайлович Волков, который сыграл самую ключевую роль в становлении Бакая.

- А где сейчас Волков?

- Он счастлив в браке, у него трое замечательных детей. И сейчас он не ведет никакую политическую деятельность.

- В свое время остались вопросы к Игорю Бакаю. Особенно к  его газовой деятельности.

- И у меня есть вопросы к Бакаю.

- К вам тоже были вопросы. Вы два года находились в СИЗО.

- 2 года 6 месяцев и 19 дней. Я поменял достаточно много СИЗО в Украине – еще девять месяцев сидел  в одиночке, в СИЗО СБУ. Там я познакомился с Николаем Карпюком.

- Что это было за уголовное дело?

- Было открыто фактовое уголовное дело по растрате огромных денег в “Нафтогазе Украины”,  к которому  я не имел никакого отношения, потому что не являлся государственным лицоми не имел никакого отношения к”Нафтогазу”. Это дело расследовалось по поводу вывода каких-то колоссальных сумм со счетов “Нафтогаза” на оплату каких-то бомбардировщиков. Контракт подписал мой предшественник в футбольном клубе “ЦСКА-Киев” на эту сумму. Уголовное дело расследовалась полтора-два года, меня два раза приглашали как свидетеля, и на этом все заглохло, в 2000 году. Арестован же я был в 2002 году. Я баллотировался в ВР, по Одесской области, и выиграл тогда у своего оппонента-коммуниста. Но в тот момент мой тогдашний шеф, человек, которого я поддерживал, благодаря знакомству с братьями Кличко (а братьев Кличко я сопровождал фактически с 1995 по 2002 год постоянно), Омельченко А. А., который им тоже здорово помогал в жизни, в чем-то не сошелся с Кучмой. А я  стал сначала  помощником Омельченко, потом – советником, а потом возглавил группу советников городской администрации. Против  него было открыто шесть уголовных дел. И в тот момент меня начали вызывать в прокуратуру, как на работу. Мне дословно было сказано министром Смирновым и генералом Астионом:  “Даешь показания на Омелю – идешь гулять. Не даешь – идешь в тюрьму. А за что идти в тюрьму – мы найдем”. Нашли, что я якобы перечислял какие-то деньги со счетов государственного предприятия на свои личные счета и, соответственно, их тратил, неизвестно на что. Доказательством этого они и занимались эти два года. Освободили меня сразу после начала Оранжевой революции.

- Вы были членом партии  БЮТ?

- Да.

- А членом “Партии регионов”?

- Никогда в жизни. Сейчас являюсь членом Радикальной партии.

- А как случилось, что вы дрейфонули к “Правому сектору”? Вас называют человеком, который отвечал за финансы в “Правом секторе”.

- До 2008 года я в Киевсовете верой и правдой служил и фракции, и БЮТ. После того как меня стали фактически принуждать к голосованию во имя Черновецкого и его молодой команды, я понял, что я не буду это делать. Меня опять стали пугать уголовными делами, реанимацией всех этих вещей. Я понял, что в этой стране,  в тех условиях, которые опять же для меня создаются, мне нечего делать.

- Вас ваши однопартийцы или Юлия Владимировна принуждали к этому голосованию?

- Нет. Они здесь вообще ни при чем. Началось все то же самое, что было в 2008 году – повестки, допросы, где было только одно условие: “ты переходишь в большинство Черновецкого, и после этого к тебе нет никаких претензий”. То же самое делали с моим отцом, с моими бизнес-партнерами. Я принял единственно правильное решение –  сложил депутатские полномочия  и уехал из страны. Самое главное, что я никого не подвел.

- А кто вас тогда запугивал?

- Три раза меня приглашали в городскую прокуратуру, в следственное управление,  где мне клали на стол мое уголовное дело. Сегодня я нормально разговариваю с Довгим, как с любым другим человеком, потому что я верю на слово. 2,5 года, до 1 декабря 2013 года, я прожил и проработал в Катаре. У меня был контракт, я туда перевез семью. Бизнес там был связан с обслуживанием военных баз, которые находятся на территории Катара – грузовая логистика.

- Как же вы встроились в этот бизнес?

- Это была моя основная работа в Америке, 7 лет. Мне помогли устроиться американцы, которые и сегодня помогают нашей стране промоутировать Украину, защищать  ее интересы.

- Какое отношение вы имели к созданию “Правого сектора”?

- О “Правом секторе” узнали фактически в конце января, на Майдане. До этого организации как таковой не существовало. Был  “Тризуб”, “Белый молот”, другие патриотические организации, которые сформировались как “Правый сектор” непосредственно с моим  финансовым участием. 1 декабря 2013 года мы на Майдане встретились с Николаем Карпюком. И тогда я впервые услышал про “Правый сектор”.  После этого он меня познакомил с Ярошем, со Стемпицким, Тарасенко, с другими. Это был костяк, 20-30 человек, которые стали тем легендарным “Правым сектором”.

- Сколько денег вы вложили в организацию?

- Бюджет “Правого сектора”, все, что прошло через счета, финансы, которые прошли через финансовые платежи, колоссальные пожертвования –  это свыше 3 миллионов.

- Говорили, что многие батальоны участвовали фактически в экспроприации.

- Было такое.

- “Правый сектор” охранял Межигорье, особняк Пшонки. Много вещей исчезло оттуда.  Куда они делись?

- Мы первые вошли в резиденцию Януковича, первые вошли в дом Пшонки. Это были полностью разграбленные дома, с полностью вынесенными вещами. Все, что нам удалось сохранить – мы сразу вызывали людей из СБУ, НБУ, общественных организаций и составляли протоколы.

Новости по теме: И. о. директора НХМУ рассказала о судьбе ценностей из Межигорья и дома Пшонки

- А копии документов, кому и что вы передавали, где-то можно увидеть?

- Да. Можно будет сравнить, что лежит там и что мы передали.

- А куда машины делись?

- У Януковича было машин 17, а вот у его окружения машин было больше. Большое количество не чистых на руку “патриотов” декларировали, что они представляют “Правый сектор”, и просто занимались откровенным грабежом. Грабили все, что плохо лежит, решали свои коммерческие проекты, выясняли свои отношения, прикрываясь флагом “Правого сектора”.  За это время фактически было украдено больше 100 автомобилей, и нам стоило больших усилий возвращать все обратно. Нам тогда не удалось перевести “Правый сектор” в партию – сделать нормальным политическим проектом. Собственно, ради чего я туда и приходил.

- Вас, в свое время, выпустил Кузьмин, и за вас поручительствовал Добкин. Поддерживаете ли с ним сегодня отношения?

- Да, здороваюсь. С Добкиным я познакомился после того, как я вышел. Тогда ходатайствовала Тимошенко за мое освобождение, и подписались пять народных депутатов,   в том числе и Добкин. Это было первое мое освобождение. Когда я вышел, я нашел каждого из этих депутатов и поблагодарил.

- Почему вы вошли в Радикальную партию?

- У нас в стране практически нет идеологических партий. С Ляшко меня связывает то, что в то время, когда я занимался “Правым сектором”, я решал, в том числе, и силовые вопросы, вопросы обеспечения безопасности. Я во фракции отвечаю за безопасность, за некоторые экономические вопросы, я отвечаю за некоторые проекты по привлечению иностранных инвестиций для Украины.

- Ваш вопрос?

- Кто вы по вероисповеданию?

- Православная. Киевского патриархата.

  Спасибо большое, Андрей. 

112.ua

 


 • 0

#10 Quincy

Quincy

  Пользователь

 • Пользователи
 • PipPip
 • 22 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2016 - 07:02

Официально зарегистрированная ОПГ. Ничё, время и их съест.


 • 0