Перейти к содержимому


Фотография

Відключення води по пров.Кармелюка

водоканалкпп

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#11 Користувач

Користувач

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 72 сообщений

Отправлено 14 Январь 2016 - 04:13

 Сьогодні відвідали мерію (приймала секретар,мер хворіє)! Поспілкувалися з головним інженером Табейкіним Г.В.!!!! ШИКАРНА ЛЮДИНА)))))) Порадив нам викопати скважину,щоб була вода! Прибирати сміття біля будинку,робити ремонти та прибирати в будинку та навколо нього також ми повинні самі,бо квартири приватизовані!!! Цитую: "Якщо не ви, то хто ж вам це зробить"!!! Я від нього в глибокому шоці!!!

 

А Ви зверніться в громадську приймальню ГО "Відсічі" - це по їх рекомендації людину запропонували на посаду. Герасим Васильович людина щира, але мабуть робота його вже дістала....треба свою роботу та людей які звертаються поважати, тоді й робота буде в радість.

У КП ККП не має коштів на запчастини, то чого ж вони кошти з боржників не стягують? Накладно, та й мороки багато. Відмовити легше всього зіславшись що не має грошей на поточній ремонт? Запросіть у них скільки коштів Ваш будинок сплатив за 2015 рік і які види робіт вони виконали по вашому будинку, а також заборгованість за 2015р. Таким чином зможете бачити свої проплати на утримання будинку та прибудинкової території, виконані роботи, а також борги. Уточніть які це борги, може вони вже сплачені людьми напротязі декількох місяців.

Запропонуйте  керівному складу зарплати зменшити, коли в країні складна ситуація. Але ж менш, ніж в середньому 10, 8,6,5 тис.грн вони не будуть працювати! Зарплатня у них в рази вища чим у посадовців мерії. Відмовки виникають тоді, коли механізм ЖЕку, працює зі скрипом, з поганим менеджментом, адже легше зіслатись що фонд застарів чи багато боржників чи ще щось.

А як же відношення до добросовістного платника, адже  КП ККП порушує свої зобов"язання відносно нього. Такі дії можна визнавати бездіяльністю. Адже Ви сумлінно сплачуєте щомісячно кошти по платіжкам на утримання свого житла. 

Звертайтесь до своїх депутатів, хай потурбуються та переймуться вашими проблемами, адже ви делегували їм свої права представляти ваші інтереси. Вони вас агітували за себе. Ось тепер і спитайте з них, з головних, хто несе свою відповдальність за місто і все що в ньому коїться. Відстоюйте свої права.


 • 0

#12 Венат

Венат

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 195 сообщений

Отправлено 14 Январь 2016 - 07:43

На Масиві 14.01.2016  о 01:40 воду дали. На даний час (19:40)  вода є


 • 0

#13 pochta_laba

pochta_laba

  Новичок

 • Пользователи
 • Pip
 • 4 сообщений

Отправлено 15 Январь 2016 - 08:36

По пров.Кармелюка теж вчора 14.01 включили воду (два тижня відмучилися)! Але насправді справа не тільки в цьому!Я погоджуюся,що головний інженер (мені так здалося),людина розумна і гарний фахівець,але так як він з нами спілкувався, це не просто було образливо! Ставитися до людей як до непотрібу не може дозволити собі людина, яка займає таку посаду! Я не повинна в сусідів,які заборгували перед КПП,вимагати гроші,не маю таких повноважень,для цього там є юрист! А також маю ПРАВО отримувати ті послуги, за які сплачую і які передбачені правилами надання житлово-комунальних послуг)))


 • 0