Перейти к содержимому


Фотография

Освітньо-кваліфікаційні вимоги на посаду керівника /головного спеціаліста/ та рівень їх підготовки


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Користувач

Користувач

    Продвинутый пользователь

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 72 сообщений

Отправлено 11 Январь 2016 - 11:23

 Відвідавши кабінет нового керівника відділу економіки та власності міста були здивовані тим, що керівник не надав відповіді на просте питання, а запропонував звернутися у письмовому вигляді? Але виходячи із ст. закону України "Про звернення громадян" громадянину надається можливість звертатися до керівника чи будь-якого спеціаліста також в усному вигляді!

Необхідно звертати увагу на освітньо-кваліфікаційний рівень керівників та їх підлеглих по наданню кваліфікованих роз"яснень та відповідей громадянам на їх звернення!!! Висвітлювати їх формальні відповіді чи відписки, можливо таким чином ми змусимо фахово працювати на місцях.

 

Звертаємо увагу, що

 

На посаду кервника /головного спеціаліста/, з метою забезпечення ефективного здійснення повноважень економічного відділу  міської ради, призначається:

1.2 Кваліфікаційні вимоги:

- спеціаліст з вищою економічною освітою, за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стажем роботи за фахом на державній службі не менше одного року, або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, який має певні навики в роботі з громадськістю в державних установах.

1.3 Для здійснення своїх повноважень спеціаліст керується:

- Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про звернення громадян», «Про боротьбу з корупцією», Постановами Кабінету Міністрів України, Указами Президента України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, наказами та розпорядженнями міського голови, рішеннями виконавчого комітету і міської ради та діючими правилами колективного договору та внутрішнього трудового розпорядку.

1.4 Призначення на посаду та звільнення з посади, а також його заміщення здійснюється розпорядженням міського голови за поданням першого заступника міського голови або начальника відділу економіки згідно чинного законодавства.

1.5 В разі його відсутності обов’язки керівника /головного спеціаліста/ виконує працівник відділу на якого розпорядженням міського голови покладено виконання обов’язків головного спеціаліста.

1.6 Повинен знати:

- структуру управління міської ради, її виконавчих органів, Конституцію України, Закони України, укази, постанови, розпорядження та інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток економіки і застосовуються для виконання завдань, що належать до компетенції відділу економіки.


  • 1