Перейти к содержимому


Фотография

Укроп

УКРОП ПП УКРОП

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 УКРОП

УКРОП

  Новичок

 • Пользователи
 • Pip
 • 5 сообщений

Отправлено 19 Январь 2016 - 05:07

ЗАЯВА «УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

ЩОДО БЛОКУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ ПАРТІЇ НЕВСТАНОВЛЕНИМ ОЗБРОЄНИМ ФОРМУВАННЯМ.

 

Увечері 18 січня 2016 року центральний офіс партії УКРОП був заблокований невідомими озброєними людьми. Працівники Секретаріату партії були вимушені залишити будівлю через один з евакуаційних виходів. Наразі потрапити до офісу партії неможливо. 

 

Нападники не лише оточили будівлю, але й увірвалися до внутрішніх приміщень. Слід зазначити, що працівники поліції, які прибули на місце події, не вжили заходів для повного очищення будівлі від невідомих зі зброєю. Натомість поліцейські послалися на корпоративний конфлікт, одну зі сторін якого начебто представляють нападники. УКРОП наголошує: про жоден корпоративний конфлікт стосовно будівлі, де розташований центральний офіс партії, невідомо ні її власникам, ані орендарям. 

 

За повідомленнями наших працівників, деякі з озброєних людей заявили, що є співробітниками приватної охоронної фірми «Альфа – щит». При цьому вони користуються автотранспортом громадської організації «Лівий берег». За інформацією, яку отримала партія, обидві організації афілійовані з найближчим оточенням президента Петра Порошенка, а саме – з його особистим другом та бізнес-партнером Ігорем Кононенком. Працівники Секретаріату партії попередньо впізнали у деяких молодиках, що напали на офіс, людей, які влаштували бійку під час засідання Дніпровського районного суду м. Києва та по-звірячому побили активістів УКРОПу. Через відверту бездіяльність поліції стосовно озброєних нападників та її пряме потурання тому, щоб частина їх залишилася у будівлі, УКРОП не виключає нічного штурму та повного захоплення всіх приміщень партії. 

 

У зв’язку з черговим свідченням швидкої втрати останніх ознак цивілізованої політичної конкуренції в Україні, партія УКРОП вимагає від керівництва держави:

1. Негайно припинити політичне рейдерство та репресії.

2. Негайно захистити залишки законності та правопорядку в Україні.

3. Негайно вжити заходів для встановлення винних у цій збройній провокації.

4. Негайно припинити тиск на політичних опонентів.

5. Негайно розпочати розслідування бандитського нападу на активістів партії під час ганебного засідання Дніпровського районного суду м. Києва та бандитської облоги офісу партії УКРОП. Ми вимагаємо незалежного розслідування цих злочинів із залученням міжнародних фахівців.

 

 Ми звернемося з таким проханням до західних союзників та партнерів України. Ми запевняємо Петра Порошенка, що жодні провокації, організовані його кримінальним оточенням в органах виконавчої та законодавчої влади, а також у правоохоронній та судовій системах, не зупинять протестів патріотів проти корупційної та зрадницької політики. 

 

Ні – корупції! Ні – бандитизму! Ні – капітуляції! Революція гідності продовжиться Революцією волі!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!


 • 0

#2 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 23 Январь 2016 - 06:33

БРЕХНЯ ОТ ЦЕНТРАЛЬНЫХ СМИ ПОРОШЕНКА И ПРАВДА С ОФИЦИАЛЬНОГО САЙТА "УКРОПА"

 

Корбана отстранили от должности главы Укропа

Корреспондент.net, Сегодня, 
1746488.jpg
Фото: ukrop.com.ua
Геннадия Корбана перевели в киевское СИЗО
 
Его место занял Денис Борисенко.

Геннадий Корбан больше не возглавляет партию УКРОП, а на его место избрали Дениса Борисенко, сообщается в Twitter политсилы.

"Геннадия Корбана переместили в СИЗО, чтобы он не мог руководить партией. Мы приняли решение избрать председателем политсовета Дениса Борисенко, чтобы партия УКРОП полноценно работала", - говорится в сообщении

 

0c49331ab8a1456dcbe2901a08d1c8af3baa29ea
Політрада УКРОПу обрала тимчасового голову, який очолюватиме її до звільнення Геннадія Корбана з-під арешту
23 січня 2016, 17:40

Тимчасовим головою політичної ради партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» на час політичного ув’язнення Геннадія Корбана став Денис Борисенко, керівник секретаріату партії.Борисенка обрано для виконання технічних функцій із забезпечення роботи керівних органів партії згідно з її статутом та вимогами законодавства. Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні політради УКРОПу в Києві. Як повідомив на прес-конференції за результатами засідання політради голова Волинської обласної ради, член політради УКРОПу Ігор Палиця, наразі через політичне ув'язнення Геннадій Корбан не має можливості виконувати покладені на нього функції, як цього вимагає статут, тож роботу партії паралізовано.

«Тимчасово, на період ув'язнення Геннадія Корбана, поки він не може виконувати свої обов’язки, було вирішено призначити головою політради Дениса Борисенка. Після того як Геннадій Корбан доведе свою невинуватість і повернеться з ув'язнення, це рішення буде скасоване. Тому, якщо хтось думає, що ув'язненням Корбана не дасть можливості партії працювати, – глибоко помиляється!» – сказав Ігор Палиця.  

При цьому він наголосив, що Геннадій Корбан залишається членом президії політради партії і УКРОП продовжуватиме боротьбу проти політичних репресій та за звільнення політика з-під арешту. Відразу після звільнення Геннадія Корбана політрада переобере голову.

Ігор Палиця також повідомив, що найближчим часом відбудеться з’їзд партії з висунення кандидатів у депутати на виборах до районних рад міста Києва та місцевих рад об’єднаних територіальних громад, які відбудуться 27 березня 2016 року.


 • 0

#3 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 23 Январь 2016 - 06:34

Корбана отстранили от должности главы Укропа

Корреспондент.net, Сегодня, 17:580
1746488.jpg
Фото: ukrop.com.ua
Геннадия Корбана перевели в киевское СИЗО
 
Его место занял Денис Борисенко.

Геннадий Корбан больше не возглавляет партию УКРОП, а на его место избрали Дениса Борисенко, сообщается в Twitter политсилы.

"Геннадия Корбана переместили в СИЗО, чтобы он не мог руководить партией. Мы приняли решение избрать председателем политсовета Дениса Борисенко, чтобы партия УКРОП полноценно работала", - говорится в сообщении

 


 • 0