Перейти к содержимому


Фотография

На Востоке есть сепаратисты, а у нас?

Украина сепаратизм центр

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 123

Опрос: На Востоке есть сепаратисты, а у нас? (21 пользователей проголосовало)

Вам встречались проявления сепаратизма у нас, в Василькове и Киеве?

 1. Проголосовал Да, встречались, и неоднократно (13 голосов [61.90%])

  Процент голосов: 61.90%

 2. Проголосовал Да, были единичные случаи (4 голосов [19.05%])

  Процент голосов: 19.05%

 3. Нет, не встречались (4 голосов [19.05%])

  Процент голосов: 19.05%

Как вы считаете, мы сможем вместе с сепаратистами построить в Украине цивилизованное общество?

 1. Проголосовал Да, сможем (7 голосов [38.89%])

  Процент голосов: 38.89%

 2. Проголосовал Нет, не сможем (11 голосов [61.11%])

  Процент голосов: 61.11%

Голосовать Гости не могут голосовать

#41 Олег Белоус

Олег Белоус

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 54 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2016 - 09:10

эта война не закончится никогда, ну по крайней мере очень не скоро, поскольку она очень выгодна тем демонам, которые на ней наживаются.

Согласен с тобой.


 • 1

#42 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 836 сообщений

Отправлено 21 Декабрь 2016 - 05:37

Это точно


 • 0

#43 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 244 сообщений

Отправлено 03 Август 2017 - 12:15

Скандал у "Сільпо" в Дніпрі: покупців агітують проти "кривавої хунти"

 

848619.jpg?201708130448

 

В одному із супермаркетів мережі "Сільпо" у Дніпрі у відділі з солодощами з'явилась агітація із георгіївською стрічкою проти "кривавої хунти".

 

Провокативні агітки покупці помітили у супермаркеті на вулиці Пастера, 6а.

 

Одна із відвідувачок поділилась у своєму Facebook фото неоднозначного оголошення, яке з'явилось на полицях поруч з цукерками Roshen.

 

Агітатори, які називають себе "ГСН" (Громадський опір нацизму" лякають, що "помста режиму не за горами".

У самому "Сільпо" зізнаються, що знають про цю ситуацію. Працівники супермаркету бачили, як по магазину ходив чоловік і розкладав листівки з провокативним змістом, проте запевняють, що після нього їх одразу прибирали.

 

Директор з маркетингу "Сільпо" Дмитро Циганков каже, що вже навіть СБУ в курсі про цю ситуацію.

 

В СБУ журналістів запевнили, що з'ясовують особу чоловіка і як тільки його затримають, йому оголосять про підозру.

 

http://24tv.ua/skand...i_hunti_n848619


 • 0

#44 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 836 сообщений

Отправлено 07 Август 2017 - 11:49

Увы, сейчас демократия... Каждый может писать что угодно...


 • 0

#45 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 244 сообщений

Отправлено 11 Август 2017 - 07:57

Обухівське протистояння: як сепаратист бореться з творчими колективами

 

Навколо Обухівського районного центру культури і дозвілля протягом керівництва райдержадміністрацією Олександра Туренка регулярно лунали гучні скандали. Останній з них триває вже більше двох місяців, коли тимчасово виконуючим обов’язки директора РЦКіД став продюсер Юрій Квеленков.

 

4e51f694b12a1cba38e8b44f8ca67a94.jpg

 

"Ватні" погляди Квеленкова не заважать працювати в одному з найбільших БК Київщини.

 

Сьогодні губернатор Київської області Олександр Горган приїде в Обухів на обласну ярмарку меду. Хоча, можливо, йому доречніше було б відвідати Обухівський РЦКіД на пару з його новим другом прокурором області Дмитром Чібісовим, з яким вони останнім часом почали влаштовувати показову ловлю злочинців. Але поки Горган смакуватиме медок, у райцентрі триватиме відкрита боротьба громади з в.о. директора будинку культури, ставлеником екс-голови Обухівської РДА Олександра Туренка Юрієм Квеленковим, який, схоже, вирішив перетворити РЦКіД у свій власний бізнес-проект.

 

Раніше, ми вже писали про намагання тодішнього голови Обухівської РДА (нині він очолює Броварський район) Олександра Туренка, силою прибрати до рук районний будинок культури. Тоді, за його сприяння, на колективи і працівників Обухівського РЦКіД відбувався тиск та спроби виселити їх з цього приміщення.

 

Тодішня голова управління культури Обухівської РДА Галина Чула робила спроби вивести колективи у район, а приміщення передати у приватне користування. Сам Туренко був зацікавлений у цьому приміщенні, про що він відверто говорив на одному із засідань з головою РДА. Тоді, як розповідали нам наші джерела, на запитання Туренка, скільки ж коштує РЦКіД, йому відповіли, що ціна – 20 мільйонів гривень. На що Туренко парирував: «Тю, так давайте я його куплю».

 

Але в Чули нічого не вийшло, а потім вона взагалі злетіла з посади. Тому довелося шукати нові підходи. Незадовго до свого переведення в Бориспільський район Туренко призначив виконуючим обов’язки директора Обухівського РЦКіД відомого в Україні та країнах СНД продюсера Юрія Квеленкова. Мовляв, з цим керівником будинок культури отримає новий виток у своєму розвитку.

 

«Розвиток» звівся до наступного: вже три колективи звільнили приміщення, а тепер взялися за орендарів – хочуть розірвати діючі договори і підвищити орендну плату. Треба враховувати, що орендарями є творчі студії, які сплачують за свої заняття погодинно. І для них такі ідеї керівництва Обухівського районного центру культури і дозвілля – як ніж по серцю…

 

Тут варто згадати деякі досягнення Квеленкова на естрадному поприщі. Так, після розпаду СРСР він заснував першу в Україні продюсерську фірму «Master Sound», і тривалий час очолював музичну редакцію телеканалу «Інтер». Зокрема, він працював з такими зірками естради як Таїсія Повалій, Патрісія Каас, Валерій Леонтьєв, Лариса Доліна тощо. Був членом журі фестивалю «Слов’янський базар» (фестиваль завжди славився підлабузництвом до Росії), що проходив у білоруському Вітебську. Тривалий час був заступником директора Національного палацу культури і мистецтв «Україна».

 

У квітні 2017 року його призначили на посаду виконуючого обов’язки директора Обухівського РЦКіД, який Квеленков пообіцяв перетворити його на другий «Палац Україна». Ніби й самі обухівчани не проти, але не такою ж ціною. Жителі міста хочуть, щоб діти і надалі мали змогу займатися улюбленими заняттями у стінах РЦКіД. Натомість, їх просто виселяють.

 

Шлях до цього відбувався поступово. По-перше, саме призначення Квеленкова на посаду відбулося з грубими порушеннями нормативів, які передбачають, що директор палацу культури призначається з числа штатних працівників. Квеленкова в один день ввели в штат і в той же день призначили на посаду в.о. директора.

 

По-друге, питання викликало швидке рішення про зміну штатного розпису працівників. Так, заступником голови РДА Садовським 26 травня було висунуто вимогу, про надання нового штатного розпису. В цей же день продюсер разом з бухгалтером передали готовий розпис. Це свідчить про те, що цей акт уже був заготовлений наперед, адже підготовка штатного розпису потребує немало часу.

 

Далі діло пішло швидше: Квеленков потроху почав «віджимати» саме приміщення та, за словами активістів, націлився на те, щоб перетворити Обухівський РЦКід на власний «пенсійний» проект. Доходить до смішного: Квеленков узагалі хоче зробити окремий вхід виключно для себе любимого, своє паркувальне місце і окремий туалет. Також він обіцяє встановити камери спостереження, щоб слідкувати за тим, як працюють співробітники.

 

До речі, показовим є один випадок. Справа в тому, що штатний розпис РЦКіД не дозволяє мати велику кількість ставок, тому працівники, по суті, є «універсалами». Тобто, зранку вони – техпрацівники, а після обіду, змінивши одяг, стають чи на гардероб, чи взагалі охоронцями. У якості переодягальні вони мали комору площею 2 на 2 метри. Тепер навіть це приміщення у них відібрали.

 

Що стосується самих колективів, то Квеленкову абсолютно «по барабану», які вони мають звання та заслуги. Хоча декілька з них мають звання заслужених та народних, Квеленков їх попросту не визнає. Про його відношення до своїх підлеглих свідчить той факт, що на жодному звітному концерті за півроку він не побував. Це абсолютно не заважає Квеленкову говорити про низький рівень колективів…

 

Наприкінці травня він почав роздавати керівникам колективів «попередження про вивільнення», в яких працівників просто ставили перед фактом, що з першого серпня їх звільнять. Сам же Квеленков називає це «творчим експериментом», і у випадку провалу його «планів» обіцяє повернути усіх працівників назад. Але цьому ніхто чомусь не вірить…

 

IMG_20170718_113610.jpg

 

Паралельно він усіляко намагається «видоїти» усі фінансові ресурси. Наприклад, змушує платити учасників творчих колективів за користування студіями. Причому, потягнути такі суми можуть тільки великі групи, яких в Обухові – одиниці. Натомість, до РЦКіД привозять співаків Віктора Павліка та Катю Бужинську (до речі, відому адептку «руського міра»). Цим «зіркам» надаються усілякі фінансові пільги за користування приміщенням.

Раніше послуги артистів складали 11% від продажу квитків. Зараз артист сплачує 1200 гривень за оренду залу та гримерку. Неофіційно якщо артист, який хоче виступити в Обухівському РЦКіД, не входить до «пулу» Квеленкова, то зверху він ще має сплатити 20% від продажу квитків. Таким чином центр культури вже втратив обласний театр імені Саксаганського – Квеленков увів обов’язкову передплату за глядацьку залу, а театр, який є комунальним підприємством, фізично не може проводити такі фіноперації. Та й зиску Квеленкову з нього немає, адже театр за кожну копійку звітує перед Київською облрадою.

Утім, він намагається відбити ці кошти на творчих колективах і в інший спосіб. Наприклад, той же Павлік за 2-годинний концерт сплачує 2500 гривень. А творчий колектив за звітний концерт змушують сплачувати 80 тисяч гривень за оренду залу, в яку зарахували час репетицій, хоча це є порушенням правил, адже репетиції перед звітним концертом не входять в правила оренди.

 

Але грошове «доїння» не єдине, за що «цінують» Квеленкова. Так, існують свідчення, що Квеленков був одним із активних учасників «Антимайдану» та прихильником режиму Януковича. Ніби, ту саму Бужинську на «Антимайдан» привозив саме Квеленков. Крім того, стверджують що відомий продюсер є одним із учасників російського «казачества», яке зараз активно воює на стороні «ЛДНР». Один із користувачів соцмереж поцікавився у Квеленкова, чи розповідає він в Обухові про свою належність до «козачків», але Квеленков не відповів, а сам пост видалив. Але завбачливі активісти бережно зробили з цього скріншот…

 

%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%

 

Якщо з районним керівництвом, яке призначило його на цю посаду, все зрозуміло, то виникає питання куди дивляться спецслужби і Президент, який, до речі, нещодавно вручив Квеленкову орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

Стосовно цієї історії творчі колективи Обухова писали звернення і в Мінкульт і до того ж Горгана, але жодної відповіді так і не поступило. Зараз колективи вже виставляють на вулицю, але ніхто нічого робить для того, щоб вони могли залишитися.

Тому сьогодні Горгану замість меду варто було б звернути увагу на свавілля, яке відбувається в одному з найбільших міст Київської області. Це було б для нього набагато ефективнішим кроком, аніж постановочні поїздки на перевірки «проблемних» об’єктів.

 

Микола Тицький, «Моя Київщина»

 

http://mykyivregion....mi-kolektivami/


 • 0

#46 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 836 сообщений

Отправлено 11 Август 2017 - 12:05

А зачем Медведчуку это надо?


 • 0

#47 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 244 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 02:38

В киевском историческом архиве обнаружили сепаратистку...

 

Женщина, называющая себя Валькирией, публикует в соцсетях фото, которые унижают Украину и ее национальные символы.
Пользователи Центрального исторического архива в Киеве обнаружили сотрудницу, которая имеет сепаратистские взгляды и не скрывает их у себя в соцсетях, сообщает ТСН.

 

be3a96133e1fe84efb01f5a80ebc1adc.jpg

 

Так, пользователь архива Александр Краковец, секретарь правления общественной организации Институт генеалогических исследований рассказал, что многие сотрудники архива агрессивно ведут себя в отношении пользователей. А сотрудница читального зала Виктория Ермолаева не скрывает своей ненависти к украинскому языку.

 

“Такие люди, как говорят, “ватная классика“. Когда общаешься на украинском языке, это вызывает у нее раздражение, пренебрежение. Она очень агрессивно ведет себя в читальном зале. Лично мне препятствовала копировать документы о моих предках, аргументируя это ерундой, что в книге, которой уже 200 лет, есть персональные данные. Хотя по закону 75 лет граница“, - отметил он.

 

Сотрудницу Ермолаеву отыскали в российской запрещенной соцсети Одноклассники, где высказывает пренебрежение к Украине и ее символам. На одном из фото она позирует в тельняшке с пистолетами, а сверху на фото наложено изображение российского флага с подписью “Болеем за наших!“.

Женщина называет себя в соцсети Валькирией и делится фотографиям и картинкам, среди которых есть есть карта Украины, на которой выделены “Новороссия“ и “Малороссия“.

 

Кроме того, местом рождения у Ермолаевой указано “Россия“.

 

Директор ЦГИАК Ольга Музычук подтвердила, что у них действительно есть работница с таким именем. В то же время она отказалась комментировать взгляды Ермолаевой, сославшись на защиту персональных данных.

Читай также:

Представители ОО Институт генеалогических исследований уже направили в СБУ официальное обращение с просьбой проверить указанную сотрудницу ЦГИАК.

 

http://news.bigmir.n...i-separatistku?


 • 0

#48 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 244 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 03:47

Журналисты нашли в книжном магазине Рады сепаратистскую литературу

 

В книжном магазине украинского парламента журналисты обнаружили сепаратистскую литературу, в том числе труды идеолога террористической ДНР Владимира Корнилова.

 

Сепаратистскую литературу свободно можно приобрести в книжном магазине Верховной Рады Украины. Об этом говорится в сюжете программы «Гроші», передает УНИАН.

 

Самым популярным автором в магазине является партийный обкомовец, заместитель отдела пропаганды в советское время Георгий Крючков. На парламентской витрине есть как минимум три его книги, главная тема которых — тоска по «советам».

 

Иногда он пишет в соавторстве с украинофобом — бывшим министром образования Украины Дмитрием Табачником. Труды последнего нарасхват в парламентском магазине, отмечают журналисты.

 

Однако «изюминкой» магазина является труд идеолога террористической организации ДНР Владимира Корнилова, который тесно связан с депутатом Госдумы РФ Константином Затулиным. Корнилов — «адвокат» российскойагрессии на Донбассе, сейчас он находится в Голландии, откуда всячески пытается дискредитировать Украину.

 

 

 


 • 0

#49 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 836 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 08:54

Ничего себе Рада удивила...


 • 0

#50 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 244 сообщений

Отправлено 05 Октябрь 2017 - 03:52

На Майдане разбили памятник героям Небесной сотни...

 

 В Киеве задержали мужчину 1974 года рождения, которого подозревают в разрушении памятника Небесной Сотне центре Киева на улице Институтской. Теперь ему грозит до трех лет тюремного заключения. Об этом написал на своей странице в Фейсбуке советник главы МВД  Зорян Шкиряк. 

 

Сейчас задержанный крымчанин находится под стражей. Ему инкриминируют 194 статью уголовного кодекса "вандализм".

- Патрульная полиция оперативно задержала урода! Эта рашистская дрянь житель Севастополя, 1974 года рождения. Ночью прибыл в Киев. Сейчас он находится в отделении полиции, где следователи выяснят все обстоятельства его пребывания и столицы и принимать решение о привлечении сволочи к уголовной ответственности. Уроду грозит 3 года тюрьмы, - написал Шкиряк.

 

Вандал разбил памятник в четверг около полудня. Когда прохожие обратили внимание на повреждения мемориала и начали друг друга спрашивать как такое могло произойти, мужчина, по словам очевидцев, сам подошел и сознался. По его словам, "Майдан довел Украину до того состояния, в котором она сейчас". Люди вызвали полицию и мужчину задержали.

 

 

http://interfax.com....ral/452981.html

 

https://kp.ua/incide...yz-sevastopolia


 • 0

Темы с аналогичным тегами Украина сепаратизм, центр