Перейти к содержимому


Фотография

Новації в сфері поводження з відходами у м.Василькові


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 33 сообщений

Отправлено 01 Март 2016 - 04:40

       Надання послуг з вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території міста Василькова є  болючою та актуальною темою та проблемою міста.

       Мені особисто, колишнім та нинішнім керівникам  та посадовим особам виконавчих органів Васильківської міської ради відомо з якими труднощами стикалися комунальні підприємства, які були визначені виконавцями послуг у цій сфері.

       На наше переконання подальше впровадження  практики визначення  одного виконавця послуг - є утопічним, недоцільним та таким, що не передбачає можливості подальшого розвитку та впровадження нових форм та способів покращення якості послуг в сфері поводження з відходами у місті Василькові.

       Метою, направлення даного листа на адресу Виконавчого комітету Васильківської міської ради, було намір ініціювання розгляду питання про можливість залучення інших суб’єктів господарювання для виконання цих послуг, як в якості самостійних виконавців на певній території чи на умовах субпідряду.

        Аби, ГО "Юридична Клініка", направляючи даний лист, мала за мету створити та провадити популістичну піар-акцію, а ніж реалізовувати ті цілі та завдання, що зазначені в листі, то не отримавши відповіді, наша громадська організація мала всі можливості оскаржити бездіяльність посадових осіб  в Антимонопольному комітеті чи інших державних органах згідно з розподілом повноважень та оприлюднити це на місцевих Інтернет - ресурсах .

        Створюючи дану тему на цьому Веб- сайті та оприлюднюючи свого листа від 10 серпня 2015р., ГО "Юридична Клініка" http://juridical-cli.../vnws.php?id=17 має за мету:

 

-  звернути увагу мешканців міста  та посадових осіб виконавчих органів та депутатів Васильківської міської ради  про необхідність впровадження, на виконання вимог Закону, нових (конкурсних ) підходів до визначення виконавців  послуг з вивезення твердих побутових  відходів.
 
- ініціювання на місцевому рівні можливість звернення інших суб’єктів господарювання та фізичних осіб  до органів місцевого самоврядування з заявами про їх бажання та намір вибороти на конкурсних умовах  право провадити господарську діяльність в цій сфері послуг на певній території у місті Василькові.

 

- створення конкурентного середовища серед суб’єктів господарювання в сфері поводження з відходами, а як наслідок підвищення якості та рівня послуг та ліквідування монополії чинного виконавця послуг – КП «ККП м. Василькова».

 

При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що Законом України "Про відходи" майбутні виконавці послуг мають організувати роздільне збирання відходів (пластик, скло, інш.) від населення.
 
З повагою,

Голова ГО "Юридична Клініка"  Андрій Каденко.

 


 • 0

#2 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 01 Март 2016 - 04:44

Так а в чём собственно сегодня состоит проблема вывоза мусора в Василькове? Его вывозят не своевременно?


 • 0

#3 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 33 сообщений

Отправлено 01 Март 2016 - 10:44

Так а в чём собственно сегодня состоит проблема вывоза мусора в Василькове? Его вывозят не своевременно?

Відповідь на Ваше питання знаходитьсяв тексті листа, що додано за посиланням на сайт нашої організації.

Є норма закону, що прямо зобов'язує місцеву владу організувати та провести такий конкурс, навіть якщо за результатами його проведення КП "ККП м. Василькова" й надалі буде єдиним виконавцем послуг.

 

Ми вважаємо, що визначаючи критерії та вимоги до потенційних виконавців послуг, можливо виділити один оптимальний варіант з багатьох інших, що дасть можливість зменшити безконтрольний та безкоштовний скид населенням свого сміття у контейнери і тим самим, зменшити збитки та витрати КП "ККП м. Василькова" та побічно вирішити ряд інших питань повязаних з організацією вивозу сміття з міста.

 

Наприклад, я пропоную власникам приватних транспортних засобів, напряму зі споживачами, або на умовах договору з КП "ККП м. Василькова" аобслуговуючи певну частину території міста, займатися збором певних видів сміття, наприклад макулатури, склотари, пластику, інш.

Так, є дуже поширеною практика коли заготівельники металобрухту, ходять по хатам і за певну плату забирають у населення те, що "жалко викинуть".

 

Тепер Ваш хід та пропозиці мешканці міста.


 • 0

#4 Guest_Stalker_*

Guest_Stalker_*
 • Гости

Отправлено 30 Март 2017 - 08:27

СТО по вул.Квітки основ'яненко викидає своє сміття незаконно за територію закритого васильківського полігону тпв(південна сторона)


 • 0

#5 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 815 сообщений

Отправлено 30 Март 2017 - 08:32

В последнее время плохо вывозят...


 • 0