Перейти к содержимому


Фотография

Патріотизм, ...як мода

патріотизм

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 Венат

Венат

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 202 сообщений

Отправлено 20 Март 2016 - 09:26

ПАТРІОТИЗМ, ...як мода...

...Той випадок, коли всі події на користь. Пребагато навколо тих, кому війна на руку. Ті, хто став, нарешті, керівником, зайняв бажану посаду, піднявся вище. Вони не приховують, що всім серцем за зміни.

У нас зараз тема війни в моді.  Уже вибачите за цей викрутас. Але про неї говорять, пишуть, малюють, проводять конкурси, видають книги, проводять акції, співають і складають пісні…

..Раніше ми були патріотичні, але якось скупо в порівнянні з тем, як це зараз. Зараз масштаби патріотизму просто культове явище, гігантоманія. Конкурс патріотичної пісні, конкурс малюнка, фотки зруйнованих будинків, згадування цієї теми навіть там, де можна було її не згадувати. Пауза, скуповуючи сльоза доповідача… И вже його рейтинг повзе нагору, він на хвилі з усіма.

Патріотизмом заколисують, його дають ложками, як касторку. Він ллється з місцевого телеекрана, білбордів і радіо. Він усюди… Його багато до неможливості, повз не пройти, не помітити не можна.

...Навіть якщо ти аполітичний і не дивишся телевізор, тебе однаково знайдуть і виховають. Начебто раніше не дозволяли, а зараз раптом шлюзи відкрили, і полилася тема, як повноводна ріка. Героїв тієї війни й цієї ставлять в один ряд, їх порівнюють, проводять паралелі. І той і цей захищали, вистояли, змогли. Не за гроші, за ідею…

...Я коли дивлюся, теж вірю в гарні ролики, красиво показане, з надривом. А знаючи всю таємницю, знаючи ближче цих людей, рідко хто прийшов за ідею й залишився за ідею. Боротьба за гроші, боротьба за посади. Накопичуються справи, пиляють один одному ніжки крісел, шукають компромат. Це вже питання грошей, питання кар'єри, питання майбутнього. І патріотизм тут тільки фрагмент усього, що відбувається, картинка з ярмарку.

Я була на конкурсі патріотичної пісні. Знаєте, хто переміг? Той, хто пустив під пісню відеоряд зі зруйнованими будинками, вибухами, солдатами з утомленими особами, технікою, що загинули… Співали так собі,примітивно,  але не могли не дати першого місця цьому сюжету на розрив. Журі змахувало сльози.

...У кожного своя війна, і тему цю будуть експлуатувати ще дуже довго. Навіть якщо людина їхала, не бачила, і близько не була, навіть у нього є якісь струни, нажавши на які поллються градами сльози, хоча всі його близькі живі, а житло ціле.

Я знаю велику кількість людей, яке було пофігистськи байдужі до всього до того моменту, поки самі не зайняли крісел керівників, і отут уже вони змахують скупі сльози в журі конкурсів патріотичної пісні і йдуть на мітинги спереду натовпу, тому що патріотизм, як виявилося, явище сезонне, як і мода.

 

Докладніше:

http://24tv.ua/pismo...__voyna_n668499


 • 0

#2 Венат

Венат

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 202 сообщений

Отправлено 26 Март 2016 - 09:13

...Усі без виключення вітчизняні політики обіцяють щиро і красномовно, натхненно та переконливо, але чомусь від цих слів в країні нічого не покращується.

Чому все так гарно звучить із екрану, але так нереалістично в буденних справах? Можливо частково і через те, що ми до кінця не розуміємо справжнє значення термінів, які так часто використовують наші політики. Цим самим ми вводимо себе в оману. Тож пропонуємо, розібратись в реальних значеннях часто вживаних політичних термінів.

 

Партнери по коаліції — 30% із фінансових потоків.

Брати відповідальність на себе — доля: 70% із фінансових корупційних потоків.

План діяльності Кабміну — документ написаний за одну ніч, в якому жодна обіцянка не буде виконана.

Велика сімка — кава у Президента, де можна "порішати" всі питання.

ДУСя — маленький Нафтогаз, який краде мільйончики.?

Нафтогаз — велика ДУСя, який краде мільярдики.?

Західні партнери — щось незрозуміле та невнятне, використовується тоді, коли виступаючий не може згадати назву потрібної країни.?

Технократичний уряд — новий, але заїжджений термін, використовується для лобіювання невідомих прізвищ.

?Боротьба з корупцією — змога заробити мільйони, на тих хто відкупається.

Популіст — так можна назвати політичного опонента, який назвав Тебе злодієм. ?

Реформатор — начебто антонім слова популіст. Співзвучне зі словом термінатор, через що і подобається політикам та населенню.?

Україна — Закрите акціонерне товариство.

Політичний компроміс — змова, коли влада та опозиція домомвляються мовчати, знаючи де і як грабує кожна зі сторін.?

Політичні опоненти — старі друзі по бізнесу та попередній партії, з якими можна разом ходити в ресторан та грабувати бюджет, та не можна вітатись на телевізійних шоу.

Бюджет — можливість потрапити у ТОП-100 Forbes.

Бурштин — ще один бюджет, який розходиться по кишенях високопосадовців. ?

Народ — слово, яке можна вставляти всюди, коли політик не знає, що сказати.?

АТО — змога генералам стати мільйонерами.

Патріот — політик, який торгує державними інтересами.?

Патріотизм -  оставннє сховище негідника.

Реформи — те, що ніколи не станеться, і на чому можна списати кілька мільярдів.?

Монако — домівка.?

Дубай — домівка Пашинського.

 

Словник у політиків бідний та спотворений, продовжувати можна до безкінечності. Але краще припинити. І замість політичних дебатів на каналах, нехай краще пишуть шкільні тести 10-ого класу, тоді ми зрозуміємо, що більшість із них - тупі і порожні! А їх слова нічого не вартують.

 

Докладніше:

http://24tv.ua/slovn...ivetsya_n670827


 • 1

#3 Guest_VD40_*

Guest_VD40_*
 • Гости

Отправлено 26 Февраль 2017 - 10:02

Власть точнее эти олихрены засунули нас туда откуда мы рожались!И!Зделали АБОРТ :123: !


 • 0

#4 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 836 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2017 - 05:23

Обещать - не значит жениться!


 • 0

Темы с аналогичным тегами патріотизм