Перейти к содержимому


Фотография

Жити по новому


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 44

#41 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 815 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2017 - 03:02

Оце згадується старий анекдот:
У нашому колгоспі все проходить під гаслом - "Жити по новому"
Голова колгоспу вже хату добудував, бухгалтер теж хату добудував, ну головний інженер поки тільки добудовує. Не все ж зразу.

Так от і в нас так. Пані Баласинович собі на Калинівці вже хату побудувала, хоча на ті відкати які мають носити, то могла б і більшу побудувати. І машину нову придбала. І все це на зарплати держслужбовця.
Також видно хоче "жити по новому". По троху тягнеться до Одинця, Цей уже також декілька років Живе по новому.

Та от питання. Коли ж будуть уже звичайні люди жити по новому?

 

Наверно не скоро...


 • 0

#42 Сталкер

Сталкер

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений

Отправлено 28 Март 2017 - 02:22

Жити по-новому - це коли ти сам по собі ти нічого не значиш, а головне з ким дружиш, хто твої знайомі та під чиїм заступництвом ходиш. Ось такі зараз реалії

Натрапив на цікаве відео і побачив, що в нашому місті мораль такова, якщо  не має якоїсь "бумажки", то ти букашка, а править бал той, хто її купив...

Адже конфлікт інтересів яскраво подано на відео І.Гаврилюка...

Відео №1...Людям краще купувати товар, де дешевше для їх гаманця.

Відео №2...Чиї інтереси захищають посадовці? 

Цікаво було порівняти два приклади по наведенню порядку в торгівлі...

В обох відео спільний знаменник - це відділ економіти та власності міста.


 • 0

#43 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 815 сообщений

Отправлено 28 Март 2017 - 03:13

Порядок в торговле нам только сниться...


 • 0

#44 Сталкер

Сталкер

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений

Отправлено 05 Июль 2017 - 05:08

Цікаво

 

Распродажа втихаря: украинцам упростили дележ семейного имущества
Добро можно продавать без письменного согласия второй половинки.
В Украине станет проще продавать общее семейное имущество. Рассматривая дело №6-3058цс16, Верховный суд постановил, что один из супругов может продавать такое добро без письменного согласия «второй половинки». Главное, чтобы был соблюден один принцип — добросовестности.
Украинцы кинулись заключать брачные договора

«То есть, чтобы покупателя имущественных прав на интеллектуальную собственность (вышеупомянутый спор касался прав на торговую марку), на автомобиль или другое имущество заверили, что второй супруг не имеет возражений против продажи. Заверить можно без документов, просто устно — этого будет достаточно для добросовестности. А это значит, что если впоследствии муж или жена попробует через суд оспорить продажу общего добра, то суд может отказать ей в этом. Сделку могут признать законной на основании устного заявления о том, что супруг был в курсе. Ведь доказать обратное будет практически невозможно», — объяснил UBR.ua старший партнер адвокатской компании «Кравец и партнеры» Ростислав Кравец.

«Для убедительности и подтверждения своей «добросовестности» супругу, продавшему общее имущество, достаточно предоставить суду расписку, в которой он пообещает поровну разделить полученные за машину или компанию деньги», — дополнил его управляющий партнер ЮФ «Можаев и партнеры» Михаил Можаев.

Однако, юрист заметил, что это никак не оградит «вторую половинку» от злоупотреблений. Поскольку в официальной купчей может быть указана любая цена.

http://ubr.ua/ukrain...chestva-3847455

http://antiraid.com....heniya-supruga/


 • 0

#45 Сталкер

Сталкер

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений

Отправлено 11 Июль 2017 - 03:56

 

Продовження торгівельної історії, яка виникла по заяві власника ресторана Прага щодо перевірки виїздної торгівлі гр.Віктора та його сім"ї. Пана Віктора та його дружину Людмилу запросили мешканці війського містечка щоб вони привозили товар, який завжди у цих продавців свіжий, якісний та з помірними цінами для пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених та ін. сімей.Товар, що продається в магазинах, розташованих у в/м має занадто високі ціни для людей, та не першої свіжості, інколи продають просрочку. Ось цікаво, а що скаже на це санепідемстанція коли в магазинах продають торти з просроченим терміном по скидці? Хіба людина не отруїться, хто з таких власників думає про покупця? На відміну інших продавець Людмила є завжди усміхнена та привітна, обвісом покупців не займається. Про поведінку та обізнаність осіб в законодавстві що здійснювали перевірку, можна судити з відео. А чому б органам місцевого самоврядування не звернутися до цих продавців з пропозицією про надання їм гарантованого місця у в/м для здійснення їх діяльності? Чому претензії до цих людей? А претензії до тих продавців які привозять іншу продукцію, наприклад сир, сметану, молоко, мед не має? Адже МАфи у місті теж не мають всіх відповідних документів, але вони власниками успішно здаються  в оренду або здійснюють підприємницьку діяльність. 

Але є сила фізичного впливу на тих хто хоче відстояти свої права, наприклад, як Віктор, людина яку намагаються залякати, спалити, побити. За що? За те що ця сім"я виживає як може? Чому для таких сімей застосовують подвійні стандарти? Для товстосумих все - і закон, а для інших - дубина?


 • 0