Перейти к содержимому


Фотография

"Золотая" команда Саакашвили в городе Василькове!


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 116

#31 joker

joker

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 90 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 09:02

В Украине нет сегодня ни одного политика, которому могли бы поверить хотя бы 2% населения. Сейчас на уставший ум людей выливается столько дезинформации, что он просто уже не в состоянии ее переработать. Если даже все таки все делать по-честному, то самому лучшему из политиков все равно не дадут в базарный день и 5%. Наш народ от них смертельно устал, все видит, все понимает и, к сожалению, все терпит. Из года в год ситуация со сменой лиц практически не меняется, а действия наоборот, становятся жестче. Продолжу стихами поэта Владимира Ильина:

 

Якийсь, на диво, позитивний дощик

У нашому занедбаному світі,

В якому ще нічого, після Господа,

Доладного, здається, не створили.

Де тільки все руйнуємо

Й пустуємо в руїнах,

Де навіть кращого обрати не спроможні -

Ні шлях, ні долю, ні людину,

Бо кожний сам по собі, не з людьми...

Хорошие слова, но это только слова. Вместо того, чтобы спорить с Гаврилюком ни о чем, поливать друг друга грязью покажите нам работу нашего мера в цифрах и так, чтобы каждому стало понятно.

Например: март-май 2016 года - ремонт ЦРБ (тендер выиграла фирма "Ежик", потрачено 2млн. грн.).Приблизительно так.


 • 0

#32 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 815 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 09:47

Увы, это нереально - схемы не любят огласки. Жаль что мы сами выбираем тех, кого потом поливают грязью. Это и наша вина тоже...


 • 0

#33 zebra

zebra

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 321 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 10:26

Увы, это нереально - схемы не любят огласки. Жаль что мы сами выбираем тех, кого потом поливают грязью. Это и наша вина тоже...

Почему нереально,  работу видно в городе. А поливают грязью те, которые очень хотят надеть корону.


 • 0

#34 zebra

zebra

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 321 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 10:42

Іван

На сьогоднішній день у місті досить критично стоїть питання наповнення міського бюджету та налагодження і формалізації цивілізованих ділових стосунків з фізичними та юридичними особами. Цей процес не простий. Як не просто привчити багатьох мешканців нашого міста викидати сміття у відведених для цього діла місцях, так не просто і привчити деяких хитромудрих підприємців працювати по закону, в правовому полі, не забуваючи сплачувати податки до міського бюджету. Мова йде про користувачів великих земельних ділянок, які користуються землею згідно актів постійного користування, здебільшого виданих в далекі 90-ті, а деяким користувачам навіть за часів СРСР. Для постійного користувача така форма користування землями міської ради вкрай зручна через низьку плату за це користування. Але є певні обмеження, які регулюються законодавством. Як було написано користувачем zebra, такі землі мають використовуватись постійними користувачами суворо за призначенням, а їх передача іншим землекористувачам може провадитись тільки в установленому законом порядку і це ще не все, згідно ст. 141 ЗКУ, якщо відбулося набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці, то це є підставою припинення права користування земельною ділянкою.

Щоб зрозуміти Who is who в даній ситуації, треба розуміти, що власником землі, яка перебуває у того чи іншого користувача в постійному користуванні на території міста, є міська рада, а користувач – це той самий орендар, тільки з найнижчим відсотком оподаткування. Найнижчий відсоток оподаткування є мабуть найкращим стимулом для будь-якого постійного користувача здавати третім особам дані землі чи то приміщення на них в оренду, але уже за своєю ціною, здебільшого ринковою. От і виходить, що власник землі зі своїм бюджетом прозябає, а користувач жирує. Абсурдна ситуація, погодьтесь. Деякі більш грамотні користувачі узгоджують свої дії по передачі часток земель третім особам, що перебувають у їх користуванні, з міською радою. Йдуть на сесію, отримують рішення-дозвіл власника землі на вилучення з свого користування відповідної площі і реєструють цю зміну в своєму акті постійного користування. А хто понаглєє і понапористєй – займаються самоуправством і самодєятєльністю, вважаючи себе не користувачами, а повноправними власниками земель міської ради, і діють в обхід і без дозволу справжнього власника.

За останній рік в публічній кадастровій карті почали з’являтись кадастрові номери таких земельних ділянок за досить сумнівними процедурами. А сумнівними тому, що ці процедури ніяк не узгоджувались власником землі — міською радою, не кажучи вже про рішення сесій, які мали прийматись для легітимації таких процедур. Присвоєння кадастрового номеру земельним ділянкам згідно актів постійного користування старого зразку здійснюється в декілька етапів: 1. Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 2. узгодження меж власника землі, з постійним користувачем та суміжними землекористувачами. 3. Державний кадастровий реєстратор здійснює державну реєстрацію земельної ділянки і присвоює їй кадастровий номер.

Отже, якщо детально, то що каже Закон:

Відповідно до пункту десятого Розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Державний земельний кадастр» документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними.

Однак, у разі здійснення з земельною ділянкою будь-яких правочинів наявність кадастрового номеру є істотною умовою відповідно до вимог статті 132 Земельного кодексу України.

Додатково зазначаємо, що з 01.01.2013 року набрали чинність Закон України «Про Державний земельний кадастр», Порядок ведення Державного земельного кадастру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за № 1051 (далі – Порядок).

Відповідно до пункту 29 Порядку визначено, що кадастровим номером земельної ділянки є індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.

Кадастровий номер земельної ділянки присвоюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється за місцем їх розташування відповідним Державним кадастровим реєстратором.

Пунктом четвертим статті 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» передбачено, що для державної реєстрації земельної ділянки Державному кадастровому реєстратору, який здійснює таку реєстрацію подаються:

заява про реєстрацію земельної ділянки;

оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки;

документація із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки у формі електронного документа;

документ, що підтверджує оплату послуг з державної реєстрації земельної ділянки.

Відповідно до пункту восьмого статті 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки заявнику надається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Згідно з пунктом дев’ятим статті 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» при здійсненні державної реєстрації земельної ділянки їй присвоюється кадастровий номер.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» розробниками документації із землеустрою є: юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою; фізичні особи — підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України і договором.

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про землеустрій

Стаття 55. Технічна документація із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

{ Назва статті 55 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) проводиться відповідно до топографо-геодезичних і

картографічних матеріалів.

{ Частина перша статті 55 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) здійснюється на основі технічної документації із

землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості).

{ Частина друга статті 55 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

{ Частину третю статті 55 виключено на підставі Закону

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

Межі земельної ділянки в натурі (на місцевості) закріплюються

межовими знаками встановленого зразка.

У разі, якщо межі земельних ділянок в натурі (на місцевості)

збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами

(річками, струмками, каналами, лісосмугами, шляхами, шляховими

спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими

лінійними спорудами і рубежами тощо), межові знаки можуть не

встановлюватися.

Власники землі та землекористувачі, у тому числі орендарі,

зобов'язані дотримуватися меж земельної ділянки, закріпленої в

натурі (на місцевості) межовими знаками встановленого зразка.

Межові знаки здаються за актом під нагляд на збереження

власникам землі та землекористувачам, у тому числі орендарям.

У разі якщо на підставі технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) передбачається здійснити передачу земельних ділянок

державної чи комунальної власності у власність чи користування,

така технічна документація розробляється на підставі дозволу,

наданого Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою

міністрів Автономної Республіки Крим, органом виконавчої влади,

органом місцевого самоврядування відповідно до повноважень,

визначених статтею 122 Земельного кодексу України ( 2768-14 )

(у випадках, передбачених законом).

{ Статтю 55 доповнено частиною восьмою згідно із Законом

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

включає:

а) завдання на складання технічної документації із

землеустрою;

б) пояснювальну записку;

в) рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради

міністрів Автономної Республіки Крим, відповідного органу

виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про надання

дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою (у

випадках, передбачених законом);

г) згоду власника земельної ділянки, а для земель державної

та комунальної власності — органу, уповноваженого здійснювати

розпорядження земельною ділянкою, на відновлення меж земельної

ділянки користувачем;

ґ) довідку, що містить узагальнену інформацію про землі

(території);

д) копію документа, що посвідчує фізичну особу, або копію

виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних

осіб — підприємців;

е) копію документа, що посвідчує право на земельну ділянку (у

разі проведення робіт щодо відновлення меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості);

є) копію правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого

майна, розташовані на земельній ділянці (за умови якщо права

власності на такі об’єкти зареєстровані);

ж) матеріали польових топографо-геодезичних робіт;

з) план меж земельної ділянки, складений за результатами

зйомки, на якому відображаються зовнішні межі земельної ділянки із

зазначенням власників (користувачів) суміжних земельних ділянок,

усі поворотні точки меж земельної ділянки, лінійні проміри між

точками на межах земельної ділянки, межі вкраплених земельних

ділянок із зазначенням їх власників (користувачів);

и) кадастровий план земельної ділянки;

і) перелік обмежень у використанні земельної ділянки;

ї) у разі необхідності документ, що підтверджує повноваження

особи діяти від імені власника (користувача) земельної ділянки при

встановленні (відновленні) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості);

й) акт приймання-передачі межових знаків на зберігання, що

включається до документації із землеустрою після виконання робіт

із встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) та закріплення їх межовими знаками.

{ Статтю 55 доповнено частиною десятою згідно із Законом

N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }

ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 141. Підстави припинення права користування земельною ділянкою

Підставами припинення права користування земельною ділянкою є:

а) добровільна відмова від права користування земельною ділянкою;

б) вилучення земельної ділянки у випадках, передбачених цим Кодексом;

в) припинення діяльності релігійних організацій, державних чи комунальних підприємств, установ та організацій;

{Пункт «в» частини першої статті 141 в редакції Закону № 875-VI від 15.01.2009}

г) використання земельної ділянки способами, які суперечать екологічним вимогам;

ґ) використання земельної ділянки не за цільовим призначенням;

д) систематична несплата земельного податку або орендної плати;

е) набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці;

{Частину першу статті 141 доповнено пунктом «е» згідно із Законом № 1702-VI від 05.11.2009}

є) використання земельної ділянки у спосіб, що суперечить вимогам охорони культурної спадщини.

{Частину першу статті 141 доповнено пунктом «є» згідно із Законом № 2518-VI від 09.09.2010}

Отакі от діла, шановне панство. Залишилось переконатись чи законно присвоювались кадастрові номери таким земельним ділянкам, і у разі виявлення грубих порушень чинного законодавства міська рада може згідно із ст. 57 Закону про Землеустрій ініціювати розробку Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель і в правовому полі вивести всіх шахраїв на чисту воду і паралельно наповнити міський бюджет.

 


 • 0

#35 joker

joker

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 90 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 10:51

Почему нереально,  работу видно в городе. А поливают грязью те, которые очень хотят надеть корону.

Работа хозяйственников(меров,замов,всевозможных начальников и т.д. и т.п.)  должна быть в цифрах(в действиях, в делах), а не на словах. А по поводу всего остального вспоминаються слова из кинофильма "Москва слезам не верит" : "меня не интересует почему НЕТ, меня интересует, что Вы сделали что-бы было ДА". 


 • 0

#36 Жираф

Жираф

  Пользователь

 • Пользователи
 • PipPip
 • 11 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 12:33

Всем привет. Вы знаете, действительно смешно было наблюдать, как барыги-схемщики в упряжке с бывшим бутафорным мэром и недоадвокатом Колей, живущие в своей юридической виртуальной реальности и воображариуме "привезли у Васильків людину, яку знають всі на планеті Земля, як головного борця з корупцією".  Возможно это  "мыши" привезли "кота", предварительно подписав с ним пакт о ненападении? Такого мультика в городе давно не наблюдалось.  Наверное местным грызунам сейчас не хватает денег обслуживать своє майно в Європе или просто большое желание и дальше доить город по старым схемам слишком велико? Кто знает?  Самое интересное в этом кукольном театре будет то, чью сторону займет великий Мишико: Закона или защиты от правосудия "членов" своей еще не до конца сформировавшейся команды. Если он станет на сторону отпетых мошенников и коррупционеров, то грош ему цена в базарный день и соответственно весь его проект - это очередной мыльный пузырь и очковтирательство для доверчивого населения, лишенного способности анализировать ситуацию и критично мыслить. 


 • 1

#37 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 815 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 01:08

И это будет очень верно - если на сайте в реальном времени будет висеть табличка: ну вот, для примера, за сколько был создан сайт горсовета? Кем? Кто разрешил? А ещё выложить суммы в бюджете: сколько и откуда поступило, сколько потрачено и куда... И тогда не будет критики мэра о протекших крышах, обвалившихся школах, гниющих садиках, окопах посреди города, "пепсиколы" из крана и т.д. и т.п.


 • 0

#38 zebra

zebra

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 321 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 03:07

И это будет очень верно - если на сайте в реальном времени будет висеть табличка: ну вот, для примера, за сколько был создан сайт горсовета? Кем? Кто разрешил? А ещё выложить суммы в бюджете: сколько и откуда поступило, сколько потрачено и куда... И тогда не будет критики мэра о протекших крышах, обвалившихся школах, гниющих садиках, окопах посреди города, "пепсиколы" из крана и т.д. и т.п.

Ну, на этом сайте, я думаю, никто Вам цифры не будет выкладывать. Есть сайт горсовета, там, наверное, можно найти ответы на все вопросы.


 • 0

#39 Кристалл.И.Гаврилюк

Кристалл.И.Гаврилюк

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 855 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 03:22

Ну, на этом сайте, я думаю, никто Вам цифры не будет выкладывать. Есть сайт горсовета, там, наверное, можно найти ответы на все вопросы.

ЗЁБРА!

Ты когда пи-деть перестанешь/)))

О каком сайте горсовета за 200 000  расписываешься?

На этом , городском официальном , где можно найти ... "ВСЕ ОТВЕТЫ?")))

ТАК Я ПОКАЖУ ОТВЕТЫ ,,,,

25-я внеочередная сессия Васильковского горсовета на официальном сайте Василькова за 200 000 гривен!

admin | 29.03.2017

5cc63e7d4920.jpg
Уважаемые читатели!
Как Вы считаете :
“ЗАЧЕМ ВАСИЛЬКОВСКАЯ ВЛАСТЬ , ЗА ПОДПИСЬЮ САБАДАША, ВЫДЕЛЯЕТ СОТНИ ТЫСЯЧ НА ОФИЦИАЛЬНУЮ ИНФОРМАЦИЮ?”
И как лично Сабадаш и депутаты Васильковского городского совета и вся “уПРавленческая команда ” Сабадаша читает эту официальную информацию обманывая избирателей?
У Васильковской региональной власти , под руководством мэра от беглого Януковича Сабадаша , окончательно “сорвало крышу !”
Нет , уважаемый читатель , не ту крышу на которую они выделили 1 450 000 гр. которая потекла после разворованных бюджетных средств!
Вопрос в том , куда  как и кому Сабадаш выделил 200 000 гривен на то , чтобы размещать на “ОФИЦИАЛЬНОМ САЙТЕ”…. “ОФИЦИАЛЬНУЮ ИНФОРМАЦИЮ” за содержание нового сайта  Васильковской власти!
Как пример хотим Вам показать официальную информацию размещённую на официальном сайте 28 марта 2017 года о проведении 29 марта 25-й внеочередной сессии горсовета с размещением повестки дня:
33b64be5875f.png

logo_vasylkiv2-copy.png
 
 • ГОЛОВНА

 

29. MAR 2017
ГоловнаМіська радаПерелік питань, які будуть виноситись на 25 позачергову сесію Васильківської міської ради VII скликання
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЯКІ БУДУТЬ ВИНОСИТИСЬ НА 25 ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

АВТОР ADMINISTRATOR. ДАТА 

MARCH 28, 2017 . КАТЕГОРІЯ МІСЬКА РАДА.

Перелік питань:

 1. Про надання гуманітарної допомоги

Доповідає: Рябчук Світлана Петрівна – заступник начальника фінансового управління Васильківської міської ради.

Дане питання розглядалось на комісії з питань планування бюджету, фінансів, цін (голова комісії – Струк Андрій Анатолійович).

 1. Про внесення змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради  сьомого  cкликання  від 05 січня 2017  року  № 01.01 – 20 п/ч – VIІ   «Про міський бюджет  м. Васильків на 2017 рік»

Доповідає: Рябчук Світлана Петрівна – заступник начальника фінансового управління Васильківської міської ради.

Дане питання розглядалось на комісії з питань планування бюджету, фінансів, цін (голова комісії – Струк Андрій Анатолійович).

 1. Про надання згоди на відкриття залізничної станції «Васильків-2» на території міста Васильків

Доповідає: Перепелиця Леонід Олегович  – начальник управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради.

Дане питання розглядалось на комісії з питань охорони довкілля, екології, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, паливо-енергетичного комплексу, енергозбереження, транспорту, зв’язку, промислової політики (голова комісії –Алексанян Мехак Ваняєвич) 

Проекти рішень 

Про надання згоди на відкриття залізничної станції «Васильків-2» на території міста Васильків – переглянути

Про внесення змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого cкликання від 05 січня 2017 року № 01.01 – 20 п/ч – VIІ «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік» – переглянути

Про надання гуманітарної допомоги – переглянути

Что здесь не так , спросите Вы , и что плохого  в том , что Сабадаш дал указание за сутки до сессии разместить информацию о проведении внеочередной сессии?

Да всё вроде так….
Сегодня, 29 марта, после проведения сессии на сайте появился официальный отчет о проведённой сессии !)))
425b6e61d352.png

logo_vasylkiv2-copy.png
 
 • ГОЛОВНА

 

29. MAR 2017
ГоловнаМіська радаРезультати 25 позачергової сесії Васильківської міської ради VII скликання
РЕЗУЛЬТАТИ 25 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

АВТОР ADMINISTRATOR. ДАТА 

MARCH 29, 2017 . КАТЕГОРІЯ МІСЬКА РАДА, СЕСІЯ.

Список делегатів
Протокол сесії
Результати голосування (завантажити 40,08 КБ)
РІШЕННЯ Про внесення змін до штатного розпису апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів переглянути
РІШЕННЯ Про затвердження загальної чисельності та структури апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік у новій редакції переглянути
РІШЕННЯ Про затвердження заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, членом виконавчого комітету Васильківської міської ради VII скликання Перепелицю Л.О. переглянути
РІШЕННЯ Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад переглянути
РІШЕННЯ Про розгляд депутатського запиту депутата Васильківської міської ради VII скликання Мурашко Н.Ф. переглянути
РІШЕННЯ Про внесення змін до бюджету (завантажити 51 КБ)

Tags: результати 25 сесії васильківської міської ради

Какой идиот, вернее умный которому не доплатили,  отрабатывая не заплаченные 200 000 так “опустил Сабадаша и депутатов горсовета” ,которые не читают официальный сайт и выставляю себя на посмешище избирателям Василькова?!)))

Чтобы исправит этот идиотский отчёт о 25-й внеочередной сессии мы размещаем , совершенно бесплатно , полный видео.отчёт о сессии.
febcd9570441.jpg
Владимир Иванович!
Не забудьте вовремя заплатить ТВ Пекарскому и “Рубикону” , а то не дай бог и они разместят бред , на официальном сайте за 200 000 гр, прочитав о том, как проходила сессия и какие решения принимались)))!

 

75ddc01f1d51.jpg

 

29c347cbc64a.jpg

 


Что касается выступления депутата Сиранчука В.М. , то о том как Сабадаш укрепляет свои партийные ряды двигая в заместители члена ПР С.Прунцева , так мы писали и отсняли видео РОВНО ГОД НАЗАД!
ТОЛЬКО СЕГОДНЯ ДЕПУТАТЫ , ПУСТЬ ДАЖЕ НЕ ВСЕ , ПРОЗРЕЛИ?
Смотрите тему ослепшие и не прозревшие)))! КЛИКНИТЕ МЫШКОЙ НА НАЗВАНИЕ ТЕМЫ:

1f8e8aa77979.jpg

“Региональный Васильков или как мэр -регионал Сабадаш укрепляет свои партийные “ряды“


 • 0

#40 zebra

zebra

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 321 сообщений

Отправлено 20 Апрель 2017 - 03:27

Комментарий еще одного борца с коррупцией в Василькове, члена "Золотой" команды Саакашвили, бывшего мэра-неудачника, который за полтора года мэрства не знал о проблемах в медицине и образовании, а сейчас его ОСЕНИЛО!!!

Сабов Сергій

5 ч · Васильков ·

Шановна Васильківська громада! Хочу припинити усі байки та розмови про те, що начебто я намагаюсь очолити організацію пп "Рух Нових Сил" (РНС) в нашому місті. Я відмовився від цієї пропозиції ще в січні 2017 року але погодився стати радником в команді Саакашвілі і допомагати в розбудові нової політичної сили на Київщині. Звичайно не випадково РНС відкрив перший офіс - хаб в Киівської області саме в Василькові та відбувся перший візит Михайла Саакашвілі до нашого міста. Ми разом з командою РНС Васильківщини підняли дуже гостро питання щодо платних медичних послуг та системи освіти міста, корупційних оборуток районної та міської влади. Саме тому зараз в місті почалась така істерика з боку провладних сил та ЗМІ. Знову л'ється бруд та образи, відбувається намагання посварити та підставити молоду команду РНС Васильківщини. Це підтвердження того, що ми йдемо вірним шляхом! Також хочу заспокоїти фанатів діючій влади. У мене немає бажання балотуватися на посаду міського голови або голову ОТГ. В цій системі координат це безглузддя. Своє завдання я бачу в розбудові нової системи, в формуванні дієвої громади і громадянського суспільства. Тільки такі зміни дозволять сформувати партії нового типу та змінити політичний клас в Україні.


 • 0