Перейти к содержимому


Фотография

ГО "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ"

громадська васильків захист

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 31

#31 Andrey1980

Andrey1980

  Пользователь

 • Пользователи
 • PipPip
 • 27 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2017 - 04:57

Представники нашої організації внесли місцеву ініціативу щодо будівництва у Василькові першого бюветного комплексу

Питання водозабезпечення є одним із найболючіших та найактуальніших для жителів Василькова, адже воно стосується кожної людини, як необхідний компонент збереження і зміцнення здоров’я.

Тривалий час, у зв’язку із застарілою системою водогону, збільшення забудов, фізичного зношення труб, насосів тощо, призводять до чисельних аварійних ситуацій із перебійним постачанням води мешканцям міста, що є порушенням гарантованих Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.

depositphotos-52566041-stock-photo-dirty

Нині у Василькові відсутні комплекси бюветного водопостачання, які б могли безкоштовно забезпечувати питною водою потреби людей під час аварійних ситуацій або звичайних прогулянок містом.

З метою покращання забезпечення населення якісною питною водою та облаштування парку «Венеція» для комфортного в ньому перебування жителів та гостей міста, активісти громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ», організували збір підписів мешканців Василькова на підтримку місцевої ініціативи щодо будівництва бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території парку «Венеція» по вулиці Грушевського у м.Василькові.

Протягом травня цього року, ініціативній групі вдалося зібрати 177 підписів за внесення відповідної місцевої ініціативи до Васильківської міської ради. Слід зауважити, що не всі, хто підтримав своїм підписом проект рішення, із зрозумілих причин, змогли надати копії власних паспортів. Але не зважаючи на усі бюрократичні труднощі, членами ініціативної групи було дотримано норми пункту 1 статті 5 Положення про місцеві ініціативи у місті Василькові та 9 червня 2017 року внесено відповідний проект рішення на розгляд секретаря Васильківської міської ради.

Дякуємо усім жителям нашого міста, які підтримали дану ініціативу будівництва першого бюветного комплексу у Василькові та сподіваємося, що у недалекій перспективі кожен з нас зможе абсолютно безкоштовно скоштувати якісну артезіанську питну воду.

cci12062017.jpg

cci12062017-0001.jpg

 

cci12062017-0002.jpg


 • 0

#32 Andrey1980

Andrey1980

  Пользователь

 • Пользователи
 • PipPip
 • 27 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2017 - 05:00

Прикрепленный файл программа 2.jpg   157,2К  0 Количество загрузок:


 • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных