Перейти к содержимому


Фотография

Родителям школьников Василькова на заметку...

школа Васильков

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 18

Опрос: Родителям школьников Василькова на заметку... (7 пользователей проголосовало)

Обязаны ли родители делать "взносы" на ремонт школы

 1. Да, должны (1 голосов [14.29%])

  Процент голосов: 14.29%

 2. Проголосовал Нет, не должны (6 голосов [85.71%])

  Процент голосов: 85.71%

Голосовать Гости не могут голосовать

#11 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 17 Март 2020 - 05:45

З 16 березня телеканал «Київ» почав щоденну трансляцію відеоуроків зі шкільної програми для учнів 11-х класів.

 

Програма «Відкритий урок» розрахована на 11-класників і допоможе їм при підготовці до ЗНО. Також вона буде корисною для тих випускників, які бажають цього року покращити свої знання та оцінки. Всього передбачений показ уроків з 11 предметів.

 

Проєкт створений спільно з телеканалом «Київ», Київським університетом ім. Бориса Грінченка. Особливість таких лекцій ще й в тому, що вони є цікавими та яскравими, адже їх проводять найкращі викладачі, які дуже добре усвідомлюють особливості дистанційного навчання.

 

Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30. Анонси «Відкритих уроків» постійно оновлюються на офіційній сторінці телеканалу «Київ» у Facebook.

 

 Відео телеуроків можна буде подивитися на Youtube каналі телеканалу «Київ»:

 


 • 0

#12 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 14 Апрель 2020 - 07:32

Шановні батьки!

 

До вашої уваги пропонуються заходи,
які дозволять підтримувати здоров’я ваших дітей та зміцнювати їх імунітет під час пандемії COVID-19.

 

Достатній сон

 

Тривалість сну для дітей 6-11 років має бути не менше 10 годин, для підлітків 12-15 років не менше 9 годин, для підлітків 16-18 років – не менше 8 годин на добу.

 

Зверніть увагу, що дитина потребує не тільки достатнього сну, а й якісного.

 

Для цього потрібно засинати та прокидатись кожного дня в один і той час, спати бажано у прохолодному приміщенні.

 

Більше про користь достатнього сну дивіться тут

 

Раціональне харчування

 

Необхідно забезпечити повноцінний раціон харчування, який включає овочі, фрукти, м’ясо, рибу та морепродукти, крупи, яйця, кисломолочні продукти.

 

Підтримуйте однаковий режим кратності прийомів їжі.

 

Газовані солодкі напої замініть на компоти, морси, чай.

 

Більше про харчування дивіться тут

 

Більше про харчування дітей в умовах карантину дивіться тут

 

Достатня кількість води

 

Діти та підлітки повинні вживати 1,5-2 літри води на день.

 

Чай, солодкі газовані напої, суп не відносяться до категорії «вода»

 

Більше про споживання води дивіться тут

 

Чисте повітря та безпечна квартира

 

Необхідно регулярно (бажано щодня) проводити вологе прибирання і провітрювати квартиру не менше трьох разів на добу: вранці, вдень та за півгодини перед сном. Не куріть в квартирі! Це підвищує ризик інфікування вас і ваших дітей.

 

Щодня чистіть та дезінфікуйте поверхні, яких часто торкаються. До них відносяться поверхні столів, дверні ручки, вимикачі світла, ручки, олівці, телефони, клавіатури, комп’ютерні миші, туалети, змішувачі, мийки.

 

Перед дезінфекцією використовуйте миючий засіб або мило та воду.

 

Роз’яснення щодо дезінфекційних засобів дивіться тут

 

Дотримання правил особистої гігієни

 

В умовах пандемії COVID-19 заходи особистої гігієни виходять на перший план у профілактиці цього захворювання.

 

Часто мийте руки водою з милом, принаймні 20 секунд, особливо після повернення додому, перед прийомом їжі, а також після кашлю чи чхання.

 

Якщо мило та вода недоступні, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, що містить принаймні 60% спирту. Нанесіть на поверхні рук і потріть руки між собою, поки вони не стануть сухими.

Навчить дітей не торкатися немитими руками очей, носа та рота.

 

Поясніть дитині, що миття рук може зберегти здоров’я їй самій та запобігти поширенню вірусу на інших людей. Будьте прикладом для наслідування - якщо ви миєте руки часто, діти з великою ймовірністю зроблять те саме. Зробіть миття рук сімейною традицією.

 

Обмежте тривалість тісного спілкування дитини з людьми похилого віку та членами сім’ї, які страждають на цукровий діабет, бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу. Відкладіть поїздки до бабусь і дідусів до завершення карантину.

 

Обмеження малоактивних видів діяльності

 

Слідкуйте за часом, який дитина проводить за комп’ютерними іграми та іншими розвагами перед екраном електронних пристроїв, включаючи екрани телефонів. Для підтримки оптимальної працездатності та здоров’я тривалість екранного часу не повинна перевищувати 2 години на добу. 

 

Більше про малорухливу діяльність та екранний час дивіться тут

 

Достатня рухова активність

 

Допоможіть вашій дитині залишатись фізично активною у цей особливий період.

 

Починайте день з сімейної ранкової гімнастики. Якщо дозволяють умови карантину, гуляйте не менше 2 годин на добу на свіжому повітрі з дотриманням дистанції в 1,5 м до інших осіб.

 

Слідкуйте, щоб щоденна тривалість загальної рухової активності дітей і підлітків становила не менше 4,5 год/добу, а на заняття середньої і високої інтенсивності, такі як танці, рухливі ігри, їзда на велосипеді, роликах, загальна фізична підготовка, силові вправи – відводилось 50-60 хв/добу.

 

Хоча б 1 раз на день займайтесь фізичною активністю разом з дітьми. Дома або на свіжому повітрі потанцюйте разом з дитиною, або виконайте вправи на розтяжку, чи кілька силових вправ.

 

Більше про користь спільної активності дивіться тут

 

Приклади вправ знаходяться дивіться тут

 

Соціальні контакти

 

Спільне проведення часу з дитиною є чудовим приводом краще пізнати один одного. Обговорюйте різноманітні питання.

 

Пам’ятайте, що діти дуже чутливі не тільки до того, що ви говорите, а і як ви це говорите. Знайдіть час, щоб поговорити з дитиною чи підлітком про спалах COVID-19, використовуючи факти, які наведено в надійних джерелах інформації, наприклад, тут

 

Поміркуйте, як ваша дитина може залишатися на зв’язку зі своїми друзями.

 

Але слідкуйте, щоб спілкування не займало весь вільний час.

 

Шкільний куточок

 

Оскільки шкільне навчання тимчасово перенесено до дому, це гарна нагода, щоб потурбуватись про зручне і гарно освітлене учбове місце.

 

Від того, наскільки зручна і функціональна поза під час сидіння дитини за партою (столом), залежить формування її постави, зору, нервової системи, серцево-судинної системи, органів травлення. Визначити відповідність шкільних меблів зросту дитини дуже легко.

 

Основними функціональними розмірами є висота сидіння та висота стола. Дитина сідає так, щоб 2/3 довжини стегна знаходились на стільці. Передній край стільця повинен заходити під поверхню столу приблизно на 5 см.

 

Висота сидіння стільця має дорівнювати довжині гомілки зі стопою у взутті (тобто, при оптимальній позі ноги дитини стоять на підлозі, кут у колінному суглобі прямий).

 

При цьому поверхня стола повинна знаходитись на 2-6 см вище ліктя опущеної руки дитини, що сидить. Якщо ці розміри витримані, поза у дитини під час навчання буде стійкою, кут нахилу корпусу сприятливим, плечі симетрично розташованими.

 

Ця поза не призводить до здавлювання внутрішніх органів та судин, при цьому витримується необхідна безпечна відстань від очей до поверхні стола.

 

Для зменшення ризику викривлення хребта можна на стілець покласти клиновидну подушку таким чином, щоб дитина як би сповзала зі стільця вперед. В такому випадку її спина буде рефлекторно випрямлятись. Така поза корисна і для дорослих.

 

Більше про шкільний куточок дивіться тут

 

Поради до навчання

 

Окремої уваги потребує питання дистанційного або он-лайн навчання.

 

Якщо ваша дитина молодшого шкільного віку перегляньте завдання зі школи та допоможіть дитині встановити розумний темп для роботи.

 

Можливо, вам доведеться допомогти дитині відкрити електронні навчальні матеріали, прочитати інструкції та набрати відповіді. Якщо дитині важко виконувати завдання, сповістіть про це вчителя.

 

Більше про роботу з комп’ютерними пристроями дивіться тут

 

Якщо ваша дитина навчається за традиційною класно-урочною системою, слідкуйте, щоб для учнів 1 класу тижнева кількість уроків не перевищувала 20 на тиждень, 2-го – 21, 3-го – 22, 4-го – 23, 5-го - 27, 6-го -28, 7-9-го – 30, 10-11-го – 32.

 

Починати навчання краще в 1-4-х класах о 8:30-9:00 год, 5-9-х класах – о 9:30-10:00 год, 10-11-х – о 10:00-10:30 год. Між уроками необхідно робити перерви тривалістю 15 хв.

 

Слідкуйте, щоб у перервах між заняттями дитина була фізично активною, а не проводила час за комп’ютерними іграми та у соціальних мережах.

 

Більше про навчальний процес дивіться тут

 

Профілактика порушень постави

 

Перебування дитини вдома – гарна нагода сформувати та зміцнити правильну поставу. Це потребує від вас деяких зусиль, зокрема: забезпечити адекватне харчування, зміцнити м’язовий корсет хребта та стопи шляхом виконання певних фізичних вправ та достатньої рухової активності, зменшити перебування у тривалій сидячий позі.

 

Більше про профілактику порушень постави дивіться тут

 

Також про профілактику порушень постави читайте тут

 

Комплекси вправ для красивої постави дивіться тут

 

Комплекси потенційно небезпечних вправ для нетренованих дітей дивіться тут

 

Першоджерело методичних матеріалів:  http://www.health.go...01?opendocument

 


 • 0

#13 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 17 Апрель 2020 - 06:20

У МОН з’явився сайт про зміни в роботі садків і навчальних закладів під час карантину

 

ib-1e6433cd5_eeb0c70b.jpg

 

Міністерство освіти і науки України запустило онлайн-платформу, де публікуються зміни в роботі навчальних закладів в період карантину.

 

На новоствореному ресурсі http://mon-covid19.info можна знайти інформацію про дистанційне навчання, деталі про завершення навчального року, дати проведення іспитів та початку вступної кампанії.

 

Для педагогів доступні дані про зарплати, відпустки, а також зауваження щодо онлайн-навчання і організації роботи з учнями.

Як повідомили в Міністерстві, сайт буде постійно оновлюватися.

 

Источник: https://internetua.c...-csas-karantinu


 • 0

#14 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 23 Апрель 2020 - 03:03

НАМН України разом з ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» розробили рекомендації щодо адаптації дітей до дистанційного навчання під час карантину

 

 

Harchuvannya_2-696x985.jpg

 

http://amnu.gov.ua/p...ovah-karantynu/


 • 0

#15 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 05 Июнь 2020 - 01:04

*  *  *

 

Если школы будут закрыты очень долго, то родители найдут вакцину раньше, чем ученые.

 

*  *  *


 • 0

#16 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 03 Июль 2020 - 12:25

Дитячі табори під час карантину. Кому це потрібно?

 

Ольга СКРИПНИК,
для «Урядового кур’єра»

 

На початку тижня під Кабміном знову збиралися мітингувальники, які вимагали відкрити дитячі табори. Вони висувають кілька аргументів, на яких ґрунтуються їхні вимоги. Пом’якшення карантину дало змогу відкрити багато різних закладів — ресторани і готелі, кемпінги, бази відпочинку й пляжі. Дорослі отримали право відпочивати, як їм до вподоби. А діти?

 

Протестувальники впевнені, що в літніх таборах школярам буде безпечніше, ніж у дворах і на вулиці, де вони зараз проводять своє дозвілля, і де немає жодного контролю за дотриманням карантинних вимог.

 

Така непроста ситуація турбує не лише представників бізнесу, які займаються дитячим оздоровленням і відпочинком, але й батьків.

Цього літа, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, мають оздоровити понад 1,2 млн дітей, більшість з яких належить до пільгових категорій населення. Однак клінічна ситуація щодо COVID-19 залишається достатньо напруженою.

 

Зважаючи на це, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні (16 червня) ухвалила рішення про недоцільність відкриття дитячих оздоровчих таборів до 1 липня цього року. Міністерство охорони здоров’я пообіцяло оприлюднити рішення про можливу дату відкриття таборів 22 червня.

 

Саме цього дня і вийшли протестувальники під стіни Кабінету Міністрів. Однак різкий стрибок захворюваності COVID-19, який останніми днями зафіксували не лише в Україні, а й в усьому світі, змусив знову відкласти рішення, на яке чекають, без перебільшення, мільйони дорослих і дітей у нашій країні.

 

На жаль, найбільш привабливі для оздоровлення та відпочинку регіони й досі перебувають у зоні високого ризику. Буковина, Закарпаття, Волинь, Прикарпаття, Одеська та Херсонська області поки що недоступні для масового відпочинку, тим паче дитячого. Однак літо швидко минає, і пора вже ухвалювати рішення, де і як оздоровити свою дитину.

 

Потрібні сили для стрибка росту

То відкриють цього року літні табори чи ні? Таке запитання щодня адресують Міністерству охорони здоров’я і батьки, й ті, хто підготував оздоровчі заклади до літа.

 

МОЗ переадресувало запитання науковцям, які займаються громадським здоров’ям, щоб вони дали відповідь — можна відкривати табори чи ні? Та ще й обґрунтували свою позицію.

 

«Нам теж телефонують, часто про це запитують, а Міністерство охорони здоров’я попросило висловити наукову думку і підготувати рекомендації. Що ми й зробили, — каже Аліна Платонова, доктор медичних наук керівник лабораторії безпеки життєдіяльності дитячого населення Інституту громадського здоров’я ім. Марзєєва Національної академії медичних наук України. — Ми вважаємо, що можна відкривати. Але тільки після зняття карантинних обмежень.

 

І лише за умови, коли весь персонал, діти та їхні батьки дотримуватимуться правил та рекомендацій, як слід поводитися в умовах пандемії, яка ще не закінчилася.

 

Чому потрібно зробити все, щоб оздоровчий сезон таки відбувся?

 

Літні канікули — це доволі короткий час, протягом якого діти мають можливість набратися сил і здоров’я завдяки фізичній активності та природних позитивних факторів, таких як свіже повітря, ліс, річка, гори.

 

За літній період діти дуже інтенсивно накопичують сили і підростають. Відбувається так званий стрибок росту. Тому такий відпочинок для дитини необхідний і дуже корисний фактор оздоровлення. Особливо після шкільних навантажень і карантинних обмежень. Перебування в дитячих таборах, в організованих колективах має дуже багато переваг. Школярі проводять час на свіжому повітрі, у лісі чи на березі річки, беруть участь у колективних іграх, змаганнях, багато спілкуються з ровесниками.

 

Поза сумнівами, відкривати оздоровчі дитячі табори потрібно.

Набагато складніше відповісти — коли?

Цього не можна робити, коли діють карантинні обмеження. Тим паче, що в багатьох областях і в Києві час від часу попереджають про можливе їх посилення.

 

Ми вважаємо, що нинішні темпи поширення COVID-19 не дають змоги розпочинати масову оздоровчу кампанію.

 

Однак адаптивний карантин дає змогу кожній області вирішувати це питання з огляду на ту ситуацію, яка там складається. Якщо в якійсь з областей відзначається позитивна динаміка протягом тривалого періоду, є можливість організувати відпочинок дітей у межах свого регіону, дотримуючись усіх застережень, то варто подумати про це.

 

Дітей пора вже вивести з дому, забрати з дворів, де вони не знають, чим зайнятися, доки батьки на роботі. І потрібно організувати не просто їхнє дозвілля, а оздоровлення.

 

— У літніх таборах керуються санітарними нормами і правилами, де ні слова немає про коронавірус і карантин. Як вони мають працювати в нинішніх умовах?

 

— Ми доповнили ці правила конкретними вимогами, що актуальні в умовах адаптивного карантину. Приміром у санітарних нормах є вимога, щоб кількість місць в ізоляторах — на випадок якогось спалаху захворювання — була не менше 2% загальної кількості. Зважаючи на те, що пандемія ще не закінчилася, ми пропонуємо збільшити до 5%.

 

Також вимагаємо жорсткого дотримання норм щодо площі приміщень, яка припадає на одну дитину. Передусім у спальнях. У нас діє норматив — 4 кв. м, але часто трапляється, що власники оздоровчих таборів ставлять двоповерхові ліжка, тим самим зменшуючи потрібну площу вдвічі.

Ми категорично проти, не можна дозволяти, щоб прибутки збільшували за рахунок погіршення умов для дітей.

 

— Чи не ризиковано, коли діти сплять групами, хай і невеликими, у закритих приміщеннях? У магазині людина перебуває менше часу, однак зобов’язана вдягати маску, а в спальні діти проводять мінімум вісім годин.

 

— Вони там перебувають лише під час сну, тому вистачає часу, щоб там встигли не лише прибрати, а й продезінфікувати всі поверхні, гарно провітрити.

 

Наступна наша рекомендація — організувати зміну не менше ніж на 16 днів. Чому? Бо 14 днів триває умовний карантин, плюс до того дні приїзду та від’їзду.

 

Існує практика, коли тривалість зміни скорочують, щоб за сезон провести їх якомога більше. І відповідно, реалізувати більше путівок. За нинішніх умов так не має бути.

 

Соціальна дистанція в наметі

Якби не карантин з його обмеженнями, ніхто б так пильно не придивлявся до літніх таборів, як це роблять сьогодні.

 

Батьки, які уважно ставляться до здоров’я своїх синів і доньок, хочуть мати всю інформацію, щоб розібратися — чи буде дитячий відпочинок безпечним і корисним. До хвилювань щодо побутових умов і якості харчування, додалися ще й тривожні думки про можливість інфікуватися коронавірусом.

 

Як будуть приймати дітей? Раптом у табір приїде хтось хворий?

 

Коронавірус часто перебігає безсимптомно — на вигляд дитина здорова, а через кілька днів хтось від неї інфікувався, і потягнувся довгий ланцюжок.

 

«Для того щоб дитину прийняли на відпочинок, вона має привезти свої документи, серед яких і довідку про стан здоров’я для тих, хто їде в оздоровчий заклад. Це практикують багато років, — пояснює Аліна Платонова. — Довідку видає сімейний лікар або педіатр, який, згідно з підписаною декларацією, веде цю дитину.

 

— А довідка з медичної лабораторії про те, що тестування не виявило коронавірусу, потрібна?

 

— Для цього є так звана форма-2, у якій вказують, чи були контакти з інфекційними хворими протягом останніх 14 днів. Цю довідку теж надає сімейний лікар чи педіатр, який підписавши її, бере на себе відповідальність. Якщо він знає, що за адресою, де проживає дитина, не було зафіксовано таких патологій, як дифтерія, сальмонельоз, туберкульоз, коронавірус тощо, тоді він видає таку довідку. Коли ж в оточенні дитини є хтось хворий, її не видадуть. Лікарі ставляться до цього відповідально.

 

— Чи потрібно в таборі носити маски? З цим запитанням теж дуже часто звертаються.

 

— На початку зміни перші кілька днів, можливо, й варто. Адже діти приїдуть із різних населених пунктів, важливо, щоб не сталося обміну вірусами. Оскільки зміна продовжена, то протягом двох тижнів, доки триває інкубаційний період, все з’ясується. І тоді стане очевидним, хто з батьків дійсно добросовісно поставився до підготовки дитини на оздоровлення, а хто просто зумів дістати фальшиву довідку.

Якби я відправляла свою дитину в табір, то наказала б перші п’ять днів носити маску. І регулярно телефонувати додому, розповідати про самопочуття, про нових друзів.

У лісі на прогулянці чи на пляжі — маски не потрібні. На свіжому повітрі, де гуляє вітерець, відпочивати безпечно. У нас таке коротке літо, що шкода згаяти навіть один день, коли є можливість для оздоровлення дітей.

 

— У нас є ще інші табори — скаутські, де зазвичай сплять у наметах, а їжу готують на вогнищах. Усе на свіжому повітрі. Чи можна їх відкривати?

— Ми говоримо зараз про заклади оздоровлення, а табори для скаутів — це заклади відпочинку. Діти змагаються, бігають у лісі, потім збираються біля багаття, де їдять кашу з одного казанка, і кухликами набирають чай теж з однієї посудини. Цього літа такі табори відкривати не можна.

 

Там неможливо дотримуватися правил безпечного перебування. У наметі не вдасться забезпечити соціальну дистанцію, та й санітарно-побутові умови в таких лісових таборах викликають занепокоєння в період адаптивного карантину.

 

Оздоровлювати без ризику

Науковці наголошують, що оздоровчим закладам, коли їх нарешті відкриють, потрібно буде запровадити нововведення, які допоможуть уникнути поширення COVID-19 у дитячих колективах. Необхідно чітко дотримуватися правил гігієни та санепідрежиму — облаштувати спеціальні зони, де можна скористатися дезінфікуючими гелями; забезпечити санвузли антибактеріальним милом, одноразовими паперовими рушниками; чітко за графіком організувати вологе прибирання, дезінфекцію всіх приміщень; запровадити жорсткі санітарні норми на кухні, де персонал зобов’язаний носити маски та захисні рукавички.

 

«Харчування дітей у їдальнях буде безпечним, коли всі дотримуватимуться елементарних правил гігієни — ретельно митимуть руки, — наголошує Марія Гуліч, професор керівник лабораторії профілактики аліментарно-залежних захворювань Інституту ім. Марзєєва. — Усі вимоги до якості харчових продуктів і питної води давно вже розписано й затверджено. Ті, хто приймає дітей на оздоровлення, добре їх знають. Нові вимоги більше стосуються роботи персоналу, який повинен пройти спеціальний інструктаж — як поводитися в умовах пандемії, як діяти, коли з’являється підозра на коронавірус.

 

Чи не найбільша проблема — це візити батьків, які разом із гостинцями можуть привезти й коронавірус. Дітей перед поїздкою обов’язково ведуть до лікаря, перевіряють їхній стан здоров’я. А батьки та інші родичі, звісно, цього не роблять.

 

Взяти в них пакунки з передачами, але заборонити спілкування з дитиною — завдання надзвичайно складне. Особливо для молодших школяриків. Там будуть і сльози, і прохання «забери мене негайно», і обурення дорослих.

 

Найкращий вихід уберегти дітей від інфікування — заборонити на час відпочинку візити родичів. Усі мають достатньо гаджетів, щоб спілкуватися дистанційно. Гадаю, що про такі правила слід повідомляти заздалегідь, щоб кожна родина визначилася — підходить їм це чи ні.

 

В умовах карантину, хай навіть адаптивного, не можна відкривати дитячі оздоровчі заклади, доки існуватиме бодай найменший ризик поширення коронавірусу.

 

Ситуація з дитячим оздоровленням складна, однак не безнадійна. За повідомленням МОЗ, станом на 26 червня до послаблення карантинних заходів готові 14 областей України.

 

Якщо позитивні тенденції наростатимуть, діти ще встигнуть поїхати в літні табори і набратися сил перед школою.

 

https://ukurier.gov....omu-ce-potribn/

 


 • 0

#17 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 19 Октябрь 2020 - 12:44

Двух девушек ссадили с поезда Львов-Киев из-за ночной пьянки

 

Двух девушек 17 и 19 лет полиция ссадила с ночного поезда Киев-Львов после того, как они устроили шумную гулянку в своем купе. Девушки пили, курили, громко слушали музыку и обнаженными бегали по вагону.

До того, как их высадили, пассажиров из соседних купе пришлось переселить в другие купе.

 

 

https://www.ostro.org/video/599239/


 • 0

#18 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 09 Ноябрь 2020 - 03:05


 • 0

#19 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 195 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 10 Декабрь 2020 - 01:33

Школьников переводят на здоровое питание. Что запрещено продавать в школьных буфетах

 

С 1 января вводится в действие новый санитарный регламент в школах.

 

Об этом в ходе брифинга сообщил заместитель министра здравоохранения - главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко, передают Українськi Новини.

 

По его словам, в новом регламенте разрешается организовывать в школах кейтеринг при условии соответствия продуктов требованиям безопасности.

 

Относительно к самим продуктам установлен ряд ограничений по содержанию соли, сахара, жиров.

 

В школьных буфетах больше не будут продавать:

 

чипсы;
сухарики;
поп-корн;
мясные и рыбные продукты промышленного производства;
колбасы;
сосиски;
копченная и соленная рыба;
конфеты.

 

При этом в рационе школьников ежедневно злаковые, овощи, фрукты, ягоды, молочные продукты.

 

Одним из новшеств регламента является обязанности владельца школы обеспечивать отдельное питание детям с особыми диетическими потребностями при условии наличия у ребенка соответствующей справки от семейного врача или педиатра.

 

Кроме того, школам запрещается сдавать помещения в аренду под потребности, не соответствующие потребностям учебного процесса.

 

В каждой школе должны быть обустроены внутренние санузлы.

 

"У нас каждая 10-я школа имеет внешние туалеты", - прокомментировал замминистра.

 

Рекомендуется пересаживать учеников в классах 2-3 раза в год.

 

Мебель в классе должна соответствовать росту учеников.

 

Разрешается беспроводное подключение к интернету при условии размещения роутеров на высоте не менее 2 м от пола.

 

В внеучебное время роутеры должны быть выключены.

 

Экраны персональных компьютеров, которые используются в школах, должны иметь диагональ от 15 дюймов, экраны ноутбуков - 14 дюймов.

 

Также устанавливается, что ученики, которые проживают на расстоянии более 2 км от школы, должны быть обеспечены транспортом.

 

https://ukranews.com...sdelat-zdorovym


 • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных