Перейти к содержимому


Фотография

НІ Корупції у Василькові


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 Ruslan33

Ruslan33

  Новичок

 • Пользователи
 • Pip
 • 3 сообщений

Отправлено 24 Январь 2018 - 10:19

НІ Корупції у Василькові
Останні дні Виконавчий комітет та секретаріат Васильківськоі міської ради Київської області перебуває «в легкому шоці», після того як на їхню адресу за підписом 14 депутатів ради надійшла заява про необхідність скликання 16 січня поточного року на 10 год. 00 хв. позачергової сесії Васильківськоі міської ради з порядком денним, який складається лише з двох питань – це звіт Виконавчого комітету і звіт Секретаря Васильківськоі міської ради… І тут почалося!

 

Секретар міської ради Оксана Перінська, дай Бог їй здоров’я і довголіття, раптово захворіла і стало відомо, що хвороба затяжна, більше, а ніж на два тижні (за дивним збігом обставин саме протягом двох тижнів міський голова Сабадаш В.І. по закону має скликати позачергову сесію), але депутати обов’язково дочекаються одужання секретаря ради і обов’язково заслухають її про виконану роботу. У Виконавчому комітеті переполох – містом повзуть чутки про «заговор» проти мера і секретаря, про «чорну опозицію», яка становить загрозу місцевій владі і т.д. Якийсь трилер, ійбогу). А все доволі просто.

 

Небайдужі депутати (і не лише місцевої ради) до подальшої долі міста, підприємці міста (які реально створюють робочі місця в місті та наповнюють податками місцевий бюджет), керівники громадських організацій, яким не байдуже місто, зібралися разом після чергового гучного скандалу по деребану бюджетних коштів і земельного деребану місцевою владою та сказали «Стоп деребану!».

Вже не одноразово висвітлювалося, як «по-чорному» використовуються бюджетні кошти під час ремонтних робіт в місцевих закладах освіти: і в школах міста, і в садочках; як «закатуються» в асфальт мільйони гривень з міського бюджету; як «заробляється» на дитячих майданчиках і т.д. Це вже все місто побачило… 

 

Тому це головна і основна причина вимоги депутатів скликати негайно позачергову сесію та заслухати звіти, а не те, як висвітлює провладний сайт «Рідне місто», що це помста меру за його «боротьбу з корупцією в місті»: про що ви пишите, пане Боровик, де міський голова, а де боротьба з корупцією?

 

Але почалися дзвінки депутатам, почалися виклики «на килим», почалися погрози, залякування і т.п. Звичайно, хтось з ініціаторів позачергової сесії, не маючи достатнього життєвого досвіду чи просто в силу свого характеру «увімкнув задню передачу», а хтось і навпаки – «увімкнув підвищену передню».

 

Приємно в цій ситуації, що почали прозрівати інші депутати та небайдужі громадяни міста, які приєдналися до так званої «опозиції», хоча це ніяка не опозиція – це представники влади міста, бізнесу і громадськості, яким не байдужа подальша доля міста і громади, бо всім нам в цьому місті далі жити. Звичайно, «страхи і перестороги» не скликали позачергову сесію ради 16 січня 2018 року о 10.00 год, як того вимагали депутати, але час ще є…

 

На мою думку, очевидною є потреба зміни влади в місті на більш ефективну, яка б відповідала нагальним потребам сьогодення: використання бюджетних коштів та комунального майна і ресурсів міста виключно на його інтереси (мається на увазі місто, а не «він»-йому вже досить!), залучення інвестицій в місто, посилання боротьби із організованою злочинністю в місті (наркобізнес, ігровий бізнес, крадіжки, грабежі, розбої тощо);

реформування комунальних підприємств, відновлення та поновлення житлового фонду, відновлення міського водогону і т.д. Проблем дуже багато!

 

Місто має підійматися з колін та поступово оживати!!! Тому, як на мене, очевидним є «перезавантаження» місцевої влади, бо по інакшому ніяк! Бо вже не дзвони дзвонять, а тюрьма плаче!!! Далі буде… 

 

Рекламные ссылки на форуме запрещены. тема отредактирована.

Также просьба - при публикации материала на форуме, делайте сообщения читабельными (абзац, пункутация итд) 


Сообщение отредактировал VIP: 24 Январь 2018 - 10:42

 • 0

#2 eva

eva

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 61 сообщений

Отправлено 25 Январь 2018 - 12:46

З корупцією треба боротися не в Василькові а в ВР та інших міністерствах. Поки вона там процвітає, на місцях ви іі не поборете.

У вас є конкретна кандидатура на нового мера міста для перезавантаження влади? Напишіть дуже цікаво.
 • 0

#3 Петро

Петро

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 74 сообщений

Отправлено 25 Январь 2018 - 08:20

Куди дивиться СБУ? Куди дивиться прокуратура і НАБУ? Яка корупція, тут розкрадання в над-великих розмірах під патронатом секретаря ради Перінської. Чому й досі немає обшуків? Якщо потрібні адреси, громада надасть. Бо на заробітну плату яку вони отримують по 30 000 не сильно побудуєшся.


 • 0