Перейти к содержимому

Фотография

Маніяк ...похилого віку

ироническая проза

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 118 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 17 Май 2018 - 08:35

Маніяк ...похилого віку

(майже ...КАЗКА)

...Говорять, що людину видають її зорові погляди. Начебто, в поглядах криється те, що людина не говорить, ...а думає. Словом, погляди - це річ науково не вивчена, на грані фантастики, але в цьому щось дійсно є.

...Персонально у мене погляди не дуже добрі, такі собі - вивчаючі, та пронизливі до нутра, словом, погляди КАДРОВИКА. Та воно собі і нічого, дивися і дивись, але, коли все це супроводжується мовчанкою, то дійсно інколи речі дивовижні можуть траплятися.

...Люблю я дивитися... на жіночок, звісна річ поглядаю. А чого в цьому дивного?! Навіщо жіночки створені? ... щоб на них дивилися, ними милувалися.

...Воно, по молодості мав звичку менше дивитися, а все відпрацьовувати на тактильному рівні, ...а от під старість тільки дивися, ...споглядаєш. А що більше робити??? Тільки запримітилось, що як тільки якусь жіночку починаю ретельно вивчати на зорово-поглядовому рівні, так цій жіночці це не дуже до вподоби. Починає вона оглядатися, сукню та спідничку підправляти...  словом, погляд відчуває. Звичайно і я, персонально, коли відчуваю, що "об’єкт спостереження" мене "запеленгував", то погляд відводжу, роблю нейтральний вираз лиця та розглядаю навколишнє середовище.

...А моя Аура ??? ...та то ж не приведи Бог!!! ...гірше не буває, прямо таки захисно-агресивне Поле вищого рівня.

...Необхідно віддати належне, що мої жіночки-колеги начхали на мої погляди, Ауру та гіпнотичні впливи. Типу того, що дивись скільки хочеш (...щоб тобі повилазило!!!), тільки руками не чіпай !. А от на незнайомих людей це діє по різному.

..А навіщо я вам це говорю?? а от зараз взнаєте, ...яка дивовижна історія зі мною трапилася....

======

...Оце, в один з з днів, трапилася нагода трішки раніше "рвонути" додому. Виходжу я на зупинку, і в зв’язку з відсутністю тролейбуса сідаю в автобус № 8, який прямує до ст. М "Площа Льва Толстого". Як не дивно, автобус був напівпорожнім. Сів я на торцеве сидіння з якого (хочеш не хочеш) відкривається прекрасний огляд сидінь іншого боку.

...На наступній зупинці в автобус заходить молода жіночка (чи то дівчина), років двадцяти п’яти. Така собі симпатична молоденька жіночка... От тут все і почалося!!!....

...Сідає ця жіночка напроти мене, попадає мій фронтально-вивчаючий погляд. По чесному, мені там і дивитися більше немає куди, окрім, як на неї.

...Поневолі починаю її розглядати. Симпатюлечка!! Сукня і спідничка напівділового стилю, і не зверх-міні, а в нормі... словом, коліночки видно. До речі, колінки і ніжки красиві. Одежа дуже красиво виглядає, підкреслює жіночі принади. Та і обличчя, курносеньке таке, ...симпатичне. Обувка - туфельки на високих каблучках, звісно, вони ніжки "підтягують".... Словом, дивлюся своїм "пронизуюче-кадровим" поглядом, навіть насолоджуюся красотою жіночою. А що тут такого???!!!

...Але от відчуваю (це вже Аурою, замішаній на гіпнозі) що мої "розглядини" цій жіночці не до вподоби. Декілька разів вона на мене зиркнула, начала поправляти сукню, ...словом занервувалася. А через деякий час, взагалі пересіла на інше вільне місце, подальше від моїх поглядів.

...А я що???! ...та я нічого. Та перша ж зупинка, як говорять "розлучить назавжди"!!! Але от відчуваю, що жіночка включила захисну Ауру на "максимал" в взагалі, була б дуже радою, ...якби мене "на горизонті" взагалі не було. Але що ж поробиш, ...їхати-то потрібно.

...Потихеньку під'їжджаємо до зупинки біля площі Т.Г.Шевченка. Від цієї Площі до станції М "Льва Толстого" необхідно ще пішачком пройтися. Автобус майже розвантажився, в салоні напівпусто. Оця симпатична жіночка своєю Аурою не витримує моєї присутності,  і ще до зупинки прямує до переднього виходу, ...і так на мене незадоволено зиркає. Я, знаходячись позаду в салоні продовжую знівечено сидіти. Бачачи зазначене, оця симпатюлечка аж облегшено зітхнула, ..начебто оцей стариган ...щезне з обрію.

...На зупинці - дівчина через передні двері з задоволеністю "стриб", ...а тут і я через задні двері ..."шльоп". Мені також необхідно було іменно на цій зупинці зійти!. Господи! ...Жіночка аж підскочила від несподіванки.

...Розвертається вона і прямує до переходу. Класно так крокує "цок-цок-цок" прекрасними ніжками, ...а за нею я, з дистанцією в десять метрів - "шльоп- шльоп- шльоп". Оглянулася, помітила переслідувача, трішки прискорила крок.

..."Ні!!!- думаю- треба щось робити, необхідно взагалі відволіктися на інші "цілі"". Починаю зиркати довкола, ... а Цілей немає!!!. Жіночки та дівчата ходять по моді, в напіврозідраних джинсах, та і обувка, а’ля "кеди", тільки на босу ногу. Словом, "зачепитися" погляд немає на кому і на чім, ...немає об’єктів для предметного розгляду...

...Потихеньку плетусь до переходу, а як говорилося,  дівчина крокує попереду, тільки от ...відчуває вона мою присутність, не подобається їй це. А я що пороблю??!!!

...На переході пригальмували на червоне світло, тому через перехід двинулися одночасно.

...У бідненької жіночки  напевне склалося тверде враження, що я її переслідую... Ну і що мені робити?!

...По широченному тротуару крокуємо в напрямку станції Метро. Мені вже прямо незручно, якось настрій впав. Уже спеціально я "з’їхав" на протилежний бік тротуару. Крокуємо: вона- "цок-цок-цок", я - " шльоп- шльоп- шльоп"... Обстановка по Аурі - напружена!!!, ...це не те слово...

...Через квартал жіночка "зрулює" направо, під величезну балюстраду, а я крокую прямо. Покосилася симпатюлечка на мене, зиркнула і баче, що я прямую не за нею, а прямо, дальше. Напевне зраділа, що я від неї "відлип".

...А я що??? А я прямую до станції Метро, покрутився там біля ларків і спустився вниз, засів на поїзд за маршрутом "Виставковий центр". Яке ж моє здивування було, коли я знову запримітив цю жіночку-симпатулечку, в моєму вагоні, прямо-таки на відстані п’яти метрів. Запримітила мене і жіночка.

...Зустрілися поглядами. Бачу, прекрасне її личико похмурніло, аж носик ще кирпатішим став. Словом, радості від зустрічі зі мною не відчувається...

...На станції "Васильківська" зупинка для пересадки: - вона виходить і я виходжу... Стараюсь вже бути подальше від неї, щоб не травмувати тонку дівочу психіку.

...Під’їзджає наступна електричка. Вона заходить в вагон, і я заходжу. Але тут я спеціально - заходжу в інший вагон. Облегшено зітхнув...

...На зупинці "Виставковий центр" виходжу я з вагону, і ...жіночка виходить також. Так на мене зиркнула, з острасткою, а що ж поробиш??? Ні, думаю, якось необхідно дистанціюватися!!! Мені оце наступання "на п’яти" не до вподоби. А жіночка каблучками "цок-цок" і наверх, з Метро. Я ж спеціально поїхав на ліфті. Ну, думаю, поки я ліфт дочекаюсь, поки під’їду, то жіночка щезне з "обрію". Виходжу з Метро, іду на зупинку своєї маршруточки за № 280, становлюсь в чергу. І... знову помічаю оцю жіночку, правда через шість осіб попереду мене.

..."Ну нічого - думаю - вона зараз сяде в цю маршрутку, а я в наступну, так і роз’їдемося". Іде завантаження маршрутки. В числі останніх сідає і симпатюлечка.  Я аж здихнув, на душі поліпшало. А маршрутка чомусь не відходить, стоїть і стоїть. А потім з маршрутки появляється незадоволене лице водія, який голосно заявляє:"Осталося ще одне вільне місце!!! ...заходьте!!". Але чомусь ніхто не наважується заходити, всі чекають чергову маршрутку.

...Не знаю, який гедзь мене вкусив, вирішив я скоротити час очікування. Заходжу в маршрутку і бачу оцю симпатичну дівчиноньку і одне вільне місце, яке знаходиться якраз позаду неї...

...Бідненька жіночка побачивши мене в черговий раз, ...прямо-таки впала в "кому". Тут і відчай і незадоволення і все-таке інше було відзеркалено на її прекрасному личку. Я проходжу і позад неї на сидіння "гуп!!", вона аж підскочила, бідненька...

...Подальша поїздка до м. Василькова, це було ..."ЩОСЬ!!". Взагалі-то в дорозі я дрімаю, а тут не виходить нічого. Стан душі, ...хоть вішайся!! Такий стан, що начебто я якийсь злочинець, який переслідує біднесеньку жіночку по п’ятах. От, злочинець-збоченець... і все тобі! Правда, злочинець, який ще ніякого злочину не здійснив, а головне і не збирається!!! А потім думаю про себе, а воно дійсно... все до купи складається...

...Ви портрет моєї морди коли небудь бачили?!!!. Це ж, блин, витвір авангардистського мистецтва. Брові густі та нахмурені, ніс сизий та "покльований", шкіра бугриста... дальше не буду... Словом на стенді "Їх розшукує поліція" серед маніаків я займав би перші рейтингові місця. Ні-ні!!! ... я колись був симпатичненький. Але ж молодість пройшла, красота щезла, осталися одні болячки....

...Я як подивлюсь на себе в дзеркало, то мені сумно становиться. А дивитися приходиться щоранку, коли голишся. Прямо настрій псується. Ну, класичний портрет МАНІАКА, ...похилого віку. Словом, на таких як я, дівчата звертають увагу лишень тоді, коли (з жалості, чи з страху) поступаються місцем в громадському транспорті. Причому, в останній час місцем поступаються все частіше, що також приводить на невеселі роздуми. Словом, портрет МАНІАКА.

...Їдемо на Васильків. От почуваю, що в жіночки захисна Аура включена на повну потужність, нутром почуваю. Мало того, почуваю, що і моя захисна Аура також включена на повну потужність (це для того, щоб відбиватися від захисної Аури супутниці). От переплелися оці захисні Аури, ...на близькій дистанції. Ви що небудь зрозуміли? ...От і я нічого не зрозумів, маю тільки наслідок, стан душі - нижче плінтуса.

...Їдемо і я думаю, прямо гіпнотизую,  ...мовляв, Господи, скоріше б ця жіночка зійшла з маршруту (або я скоріше вискочив би), ...ну настрій кепський, розумієте?? ...паршивий якийсь настрій...

...Напевне Господь почув моє прохання (а може в жіночки Аура "глюконула"), вже в Василькові дівчина встає і пробирається до виходу. Слава Богу! Наступна зупинка, ...а жіночка не виходить, і так на мене ...зиркає. На черговій зупинці ...також не виходить. Напевне встала, щоб подальше від мене бути, дистанціюватися.

...Наступна зупинка "Нижній Масив", це вже моя зупиночка. Загалом, я ніколи до виходу заздалегідь не пробираюся, все-рівно на цій зупинці дві третини пасажирів виходить. А симпатюлечка стоїть біля виходу, судорожно вчепившить в поручень. ....

.............................???..........

• 0

#2 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 18 Май 2018 - 08:56

Да простит Автор повествования. Несколько КРИТИЧЕСКИХ ЗАМЕЧАНИЙ:

В своей сказке Вы упомянули (дословно):

"...Жіночки та дівчата ходять по моді, в напіврозідраних джинсах, та і обувка, а’ля "кеди", тільки на босу ногу. Словом, "зачепитися" поглядом немає... "

========

Отстали Вы (батенька) от жизни, ...отстали. Попробую ПРОСВЕТИТЬ:

"...Рваные джинсы давно вышли за рамки одежды в стиле casual - теперь они присутствуют в гардеробе даже самых изысканных леди. И дело вовсе не в желании протестовать: просто рваные джинсы можно так умело и грамотно сочетать с классическими решениями одежды, что они станут уместны даже в офисе - в пятницу, к примеру. Рваные джинсы подходят для любого типа фигуры, могут быть любого кроя и любого цвета - все варианты станут одинаково удобными и стильными...

Что же касается ношения обуви "на босу ногу, то здесь не все так просто, хотя:

"...В настоящее время совершенно четко обозначилась тенденция sockless (буквально — «без носков»). Тренд абсолютно естественный и органичный (конечно, если мы говорим о теплой поре). Помимо того что это хорошо и современно выглядит, ноги действительно чувствуют больше воздуха и свободы. В общем, приятные ощущения вам обеспечены...." Мало того, в моде распространены НОСКИ такого фасона, что их из обуви НЕ ВИДНО, создается впечатление, что ДАМА или девушка без носков.

И последнее: потихоньку выходит из моды ВЫСОКИЙ КАБЛУК. Да-да, модируется обувь полуспортивного стиля, с низким каблуком. Но это далеко не "кеды". Это супермодная обувь, кстати - дорогущая!!! (ужас).

Так, что отстали Вы батенька, в своих взглядах на моду, сильно отстали...

• 0

#3 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 807 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 21 Май 2018 - 09:23

Да простит Автор повествования. Несколько КРИТИЧЕСКИХ ЗАМЕЧАНИЙ:

В своей сказке Вы упомянули (дословно):

"...Жіночки та дівчата ходять по моді, в напіврозідраних джинсах, та і обувка, а’ля "кеди", тільки на босу ногу. Словом, "зачепитися" поглядом немає... "

========

Отстали Вы (батенька) от жизни, ...отстали. Попробую ПРОСВЕТИТЬ:

"...Рваные джинсы давно вышли за рамки одежды в стиле casual - теперь они присутствуют в гардеробе даже самых изысканных леди. И дело вовсе не в желании протестовать: просто рваные джинсы можно так умело и грамотно сочетать с классическими решениями одежды, что они станут уместны даже в офисе - в пятницу, к примеру. Рваные джинсы подходят для любого типа фигуры, могут быть любого кроя и любого цвета - все варианты станут одинаково удобными и стильными...

Что же касается ношения обуви "на босу ногу, то здесь не все так просто, хотя:

"...В настоящее время совершенно четко обозначилась тенденция sockless (буквально — «без носков»). Тренд абсолютно естественный и органичный (конечно, если мы говорим о теплой поре). Помимо того что это хорошо и современно выглядит, ноги действительно чувствуют больше воздуха и свободы. В общем, приятные ощущения вам обеспечены...." Мало того, в моде распространены НОСКИ такого фасона, что их из обуви НЕ ВИДНО, создается впечатление, что ДАМА или девушка без носков.

И последнее: потихоньку выходит из моды ВЫСОКИЙ КАБЛУК. Да-да, модируется обувь полуспортивного стиля, с низким каблуком. Но это далеко не "кеды". Это супермодная обувь, кстати - дорогущая!!! (ужас).

Так, что отстали Вы батенька, в своих взглядах на моду, сильно отстали...

Это точно) Толпа носит не то что нравиться или удобно, а то что навязали радужные и соцмережы... Городские зомби)

• 0

#4 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 118 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 21 Май 2018 - 07:39

Як побачу, то тут трішки зачепилися за МОДУ жіночу. Взагалі-то в своїй "сповіді-Казці" я на моду не "в’їзжав" і її не ображав. Але, якщо мене ЗАЧЕПИЛИ, то мушу висловити свою Персональну точку зору ( особи похилого віку), можливо і невірної, але МОЄЇ точки зору.

По перше, давайте розведемось в розумінні (відділемо "мух" від "котлет").

Є два поняття, це КРАСОТА жіноча і МОДА одягатися. Це різні поняття. Багато людей вважає, що МОДА слугує красоті. Але це не так, ой, як далеко не так!!!

От дивишся на КРАСИВУ жіночку, ніжки підтянуті (це високий каблук, а не "а’ля кеди"), спідничка не набагато, але вище колін (є чим помилуватися) та і фасон спіднички значить багато чого... Модно це, чи ні??? моживо по нинішнім временам і не модно, зате ...КРАСИВО!!!!

Воно, ця красота можлива тоді, коли Є ЩО ПОКАЗАТИ!!! А як немає???

От тоді в силу вступає МОДА!!! Коли у дівчини ніженьки перекручені, та тонку як сірники, то тоді ... та ще в МІНІ... це ж СТРАХІТТЯ!!! От тоді можна одягати джинси (моднючі, але некрасиві), маскуватися потрібно.

Або, як подивишся, іде дівуля в джинсах в обтяжку, а "крупногабаритний задній привод" прямо крутиться-качається... Захоплення красотою??? та не смішіть!!! Ти от очікуєш, коли оці джинси ЛОПНУТЬ, и "красота" вивалиться. От тут-то вже не джинси потрібні, тут СКАФАНДР треба. До речі стосовно скафандра... це ж ІДЕЯ!!! По перше, тат впакувати можна з одинаковим успіхом (що худе, що жирне). А по друге, скафандр ніякі "вивчаючі погляди" не проб’ють!!! Словом, психологічний захист вищої проби!!!

А зараз пішла МОДА вставляти сережки в губи і в ніс... Ну, мода є мода, я нічого проти цього не маю!!! Звісна чіч, коли лице таке що на нього "бочка впала", або по асфальту "їздило", то тоді відволікаючий маневр у вигляді цих серьожок НЕХИЛИЙ!!! До речі, а як цілуватися???!!! це ж всі свої губи від цих сережок пообдираєш!!! ...хоча, мода є мода, ...можливо зараз уже без поцілунків.

А красивенька ЖІНОЧКА, ...ну злегка "підштукатурена", так нахрена їй оця надмірна МОДА??? ...Вона і так красива!!! А от з МОДОЮ може бути ХРЕНОВОЮ, і подивитися немає на що...

Так, що МОДА це МОДА. а красота є красотою. І от перше повинне слугувати другому, ...а не навпаки. Це, я так думаю...

=======

...Але, стосовно "розповіді-Казки", мовчанка якась... і немає ні в кого нічого запитати??? Всім все зрозуміло???

• 0

#5 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 807 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 22 Май 2018 - 03:14

Дааа, красоту ничем не испортить...

• 0

#6 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 118 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Май 2018 - 09:25

З МОДОЮ начебто разібралися... Але ж це не основне. А от по самій КАЗЦІ, чи все всім зрозуміло, особливо кінцівка??? Я робив декілька натяків, "не проконало". Та, Бог з ним... Складається враження про абсолютну БАЙДУЖІСТЬ до суті Твору. Та, напевне цей Твір і заслуговує на подібне відношення (судячи з активності).

...В такому разі я, Віктор Валвік призупиняю ВЗАГАЛІ будь яке обговорення по цій тематиці. Не заслуговує воно її.

Хто хоче взнати Кінцівку Казки - звертайтесь по пошукових систем Інтернету (типу Google). Пошук за ключовими словами..., напевне догадаєтеся, якщо захочете та проявите наполегливість. ВСЕ.

• 0

#7 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 152 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 23 Май 2018 - 10:08

Пожалуйста, не делайте таких категоричных выводов.

Мне очень интересна эта тема, но времени на обдумать и отписаться, да еще в форме прозы просто катастрофически не хватает.

Будет свободная минутка - тоже вставлю "свои 5 копеек"... 

• 0

#8 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 807 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 23 Май 2018 - 10:59

Google - это сила!

• 0

#9 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 152 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 23 Май 2018 - 11:04

Сначала прочитал усеченную версию произведения - в общем, ту, что в начале темы.

Настрооение было на ХИ-ХИ.

Первое, что пришло на ум, это  известная песня группы Дюна:

Наш Борька-бабник, наш Борька-бабник,
Пусть говорят об этом все его друзья.
Наш Борька-бабник, наш Борька-бабник,
А он такой же, как и все, как ты и я.

............................................................

Наш Сашка-бабник и Борька-бабник,
И Витька-бабник тоже хоть куда.
А кто не бабник, ну кто не бабник,
Да тот, кто женщины не видел никогда.

...

Потом прочитал ПОЛНУЮ версию произведения.

Да, не зря говорят, что земля круглая...

Очень рад, что все закончилось хеппи-эндом.

Особый респект милым дамам, которые умеют со вкусом одеваться и быть по жизни настоящими ЛЕДИ.

Побольше бы таких произведений!

Браво!

• 0

#10 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 118 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 23 Май 2018 - 08:27

Для: Mr. Alex.    Я так зрозумів, що Ви "дібралися " і до повної версії Казки. Інформую, що сьогодні  /в повній, україномовній версії/ ( самі знаєте, ДЕ) я опублікував ...ПІСЛЯМОВУ до цієї Казки. В документальному висвітленні подій  маються деякі СУТТЄВІ відмінності.  А як до Повної (україномовноної) версії "добратися", то ...напевне Ви туди вже "доріжку знайшли"...

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Warning: include(sape.php): failed to open stream: Нет такого файла или каталога in /var/www/vasilkov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 495 Warning: include(sape.php): failed to open stream: Нет такого файла или каталога in /var/www/vasilkov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 495 Warning: include(): Failed opening 'sape.php' for inclusion (include_path='/var/www/vasilkov.info/forum/ips_kernel/HTMLPurifier:.:/usr/share/pear:/usr/share/php:/var/www/vasilkov.info/forum/ips_kernel/') in /var/www/vasilkov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 495