Перейти к содержимому


Фотография

Поговорим о коронавирусе 2019-ncov...

Украина коронавирус

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#31 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 350 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 13 Ноябрь 2020 - 04:49

У зв’язку прийняттям Урядом додаткових обмежень щодо заборон у діяльності суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати обслуговування відвідувачів в період з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка, вважаємо за необхідне додатково роз’яснити питання діяльності суб’єктів господарювання та ринків міста Василькова у сфері торгівлі продуктами харчування.

Зазначимо, що прийняті урядові рішення в період з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка не обмежують діяльність тих суб’єктів господарювання, зокрема, також і тих підприємців, які працюють у межах територій ринків міста Василькова, що провадять свою діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування, за умов дотримання та організації відповідними суб’єктами господарювання, підприємцями належних протиепідемічних заходів в приміщеннях, де приймаються відвідувачі.

При цьому необхідно звернути увагу на те, що Урядом дозволено здійснювати діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування виключно тим суб’єктам господарювання та підприємцям, які здійснюють торгівлю продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування.

Окремо наголошуємо на тому, якщо суб’єктом господарювання та/або підприємцемщо обслуговує (приймає) відвідувачів у приміщенні та/або на торговельній площадці, де здійснюється торгівля продуктами харчування:

– не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

– не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

– не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);


 • 0

#32 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 350 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 18 Ноябрь 2020 - 11:18


 • 0

#33 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 350 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 26 Ноябрь 2020 - 02:15

Украинцам следует готовиться к локдауну - СМИ

Правительство обсуждает введение жестких карантинных ограничений на две-три недели. Скорее всего, это произойдет на новогодние праздники, но не исключено, что и раньше.

Кабинет министров намерен ввести строгий локдаун. Точные сроки карантинных ограничений станут известны после 2 декабря, однако предполагается, что это произойдет в период новогодних праздников.

 

Так, власти Украины задумываются о двух вариантах ограничений. Введение карантина на две или же на три недели. Когда именно будет введен локдаун в стране, еще не известно.

"Основной сценарий, который рассматривался – это все-таки введение локдауна на новогодних праздниках. Но из-за того, что ситуация быстро ухудшается, дату хотят сместить", - отмечает издание, ссылаясь на инсайдера.

 

Во время локдауна будут ограничены передвижения между населенными пунктами и по стране. Также в правительстве обсуждалось закрытие метрополитена и ограничения в работе наземного транспорта.

 

"Вопрос о междугороднем транспорте пока, по состоянию на сегодня, открыт", - подчеркнул источник.

 

Решение о жестком карантине собираются принять из-за того, что карантин выходного дня оказался неэффективным.

Издание отмечает, что на следующей неделе выступит премьер-министр Денис Шмыгаль и расскажет подробнее о новых карантинных ограничениях.


 • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных