Перейти к содержимому


Фотография

Поговорим о коронавирусе 2019-ncov...

Украина коронавирус

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 43

#31 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 13 Ноябрь 2020 - 04:49

У зв’язку прийняттям Урядом додаткових обмежень щодо заборон у діяльності суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати обслуговування відвідувачів в період з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка, вважаємо за необхідне додатково роз’яснити питання діяльності суб’єктів господарювання та ринків міста Василькова у сфері торгівлі продуктами харчування.

Зазначимо, що прийняті урядові рішення в період з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка не обмежують діяльність тих суб’єктів господарювання, зокрема, також і тих підприємців, які працюють у межах територій ринків міста Василькова, що провадять свою діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування, за умов дотримання та організації відповідними суб’єктами господарювання, підприємцями належних протиепідемічних заходів в приміщеннях, де приймаються відвідувачі.

При цьому необхідно звернути увагу на те, що Урядом дозволено здійснювати діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування виключно тим суб’єктам господарювання та підприємцям, які здійснюють торгівлю продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування.

Окремо наголошуємо на тому, якщо суб’єктом господарювання та/або підприємцемщо обслуговує (приймає) відвідувачів у приміщенні та/або на торговельній площадці, де здійснюється торгівля продуктами харчування:

– не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

– не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

– не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);


 • 0

#32 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 18 Ноябрь 2020 - 11:18


 • 0

#33 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2020 - 02:15

Украинцам следует готовиться к локдауну - СМИ

Правительство обсуждает введение жестких карантинных ограничений на две-три недели. Скорее всего, это произойдет на новогодние праздники, но не исключено, что и раньше.

Кабинет министров намерен ввести строгий локдаун. Точные сроки карантинных ограничений станут известны после 2 декабря, однако предполагается, что это произойдет в период новогодних праздников.

 

Так, власти Украины задумываются о двух вариантах ограничений. Введение карантина на две или же на три недели. Когда именно будет введен локдаун в стране, еще не известно.

"Основной сценарий, который рассматривался – это все-таки введение локдауна на новогодних праздниках. Но из-за того, что ситуация быстро ухудшается, дату хотят сместить", - отмечает издание, ссылаясь на инсайдера.

 

Во время локдауна будут ограничены передвижения между населенными пунктами и по стране. Также в правительстве обсуждалось закрытие метрополитена и ограничения в работе наземного транспорта.

 

"Вопрос о междугороднем транспорте пока, по состоянию на сегодня, открыт", - подчеркнул источник.

 

Решение о жестком карантине собираются принять из-за того, что карантин выходного дня оказался неэффективным.

Издание отмечает, что на следующей неделе выступит премьер-министр Денис Шмыгаль и расскажет подробнее о новых карантинных ограничениях.


 • 0

#34 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2020 - 08:59

2571310.jpg


 • 0

#35 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 16 Декабрь 2020 - 12:01

1607960188_2572805.jpg


 • 0

#36 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 225 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2020 - 06:08

У лікарні в Києві ялинку прикрасили у "коронавірусному стилі"

 

1608533999_1.jpg

 

В одній з медичних установ Дніпровського району Києва поставили ялинку, і тут немає нічого незвичного – Новий рік на носі. А от прикрасили деревце таки вкрай незвично.

 

Ялинка у "антикоронавірусному стилі" з'явилася в одній з лікарень Києва. Її вдягнули у захисний медичний костюм. Фото на доказ цього опублікували у фейсбук-спільноті "Типичный Киев" 20 грудня.

 

"У лікарні на Тичини (Дніпровський район Києва) вже теж ялинку прикрасили. А ви прикрасили?" – запитує автор публікації.

 

Крім костюма невідомі декоратори використали усі необхідні атрибути 2020 "коронавірусного" року – захисне скло, маску, рукавички, й навіть бахіли.

 

А от із верхівкою ялинки вирішили не експериментувати (є у Києва негативний досвід із цим аспектом) і поставили традиційну зірку.

 

https://u-news.com.u...medne-foto.html


 • 0

#37 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 24 Декабрь 2020 - 02:49

Независимо от уровня заболеваемости коронавирусом, жесткий карантин в Украине состоится в назначенные даты.

Переноса жесткого карантина, который запланированный на 8-24 января, не будет даже при значительном сокращении заболеваемости коронавирусом. Об этом на брифинге в четверг, 24 декабря, сообщил министр здравоохранения Максим Степанов.

"Жесткий карантин будет в 8 по 24 января. В конце января начинается рост больных гриппом, у которых наблюдаются такие же осложнения. Нам необходимо зайти в февраль с минимальным количеством больных COVID-19. Поэтому никакого переноса жесткого карантина в январе не будет", - сказал он.

Говоря о решении Кабмина продлить работу ресторанов в новогоднюю ночь, Степанов отметил, что даже при запрете работы после 1:00 это вряд ли бы заставило людей разойтись.

"Решение правительства касается исключительно времени работы общепитов, остальные ограничения остаются (…) Вряд ли все рестораны начнут закрываться в 1:00 ночи. Мы понимаем, что кто-то будет работать до 2:00 и т.д.", - сказал Степанов.

Напомним, Кабмин разрешил ресторанам, кафе и другим заведениям общепита работать в новогоднюю ночь до 7:00.


 • 0

#38 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 225 сообщений

Отправлено 24 Декабрь 2020 - 04:33

Точка зору...

 

Егоїзм проти інтересів суспільства: чому мітинг на Майдані не потрібен

 

Протестувальники виступають проти локдауну.

 

Їхнє право. Вони, як бізнес, повинні думати тільки про свої доходи. І вони думають.

 

Тому, виходячи зі свого егоїстичного інтересу, і протестують.

 

Але чи повинен я їх підтримувати? Ні. Тому що теза про те, що локдаун не потрібен, нехай люди і далі помирають, трохи розходиться з уявленням про влаштоване суспільство і справедливість. Егоїстичний інтерес протестувальників тут розходиться зі спільними інтересами суспільства. І це нормально. Так буває.

 

Локдаун – єдиний спосіб боротися з пандемією. Єдиний, що працює. Тому його і застосовує весь цивілізований світ. Тому що хоче вберегти свою медичну систему від колапсу. Влада Німеччини та Австралії, США та Канади не хочуть обмежень.

 

Ці обмеження не доставляють їм задоволення. Але вони запроваджують їх, тому що іншого виходу немає. Інакше вірус поширюється без контролю. І швидко загрожує всій медичній системі. І так працює не тільки в Україні. В Україні, на жаль, немає довіри до влади.

 

Але це не означає, що влада завжди робить дурниці. Деякі речі необхідні. І локдаун – одна з них.

 

В Україні найбільш лояльний для бізнесу локдаун з усіх можливих. Навіть занадто лояльний. Усього два тижні в мертвий діловий сезон – це може і не допомогти зупинити поширення вірусу. Це головний недолік такого локдауну. Тож влада, виходячи з міркувань боротьби за рейтинги, вже пішла максимально на зустріч. Далі просто нікуди. Тому всі висловлювання про навмисне вбивство бізнесу і подібне просто не спроможні.

 

Ви можете сказати, що в ЄС держава допомагає бізнесу. А в Україні – ні. Так, багато в чому це правда. Але що це змінює? Це не змінює того факту, що українська медицина може впасти. Зовсім не змінює. Це стимулює бізнес протестувати? Можливо. Хоча є підозри, що їх стимулюють й інші сили або товариші.

 

Здатна чи ні українська держава допомогти тим, хто страждає від карантину, не грає ролі, коли ми кажемо про необхідність уберегти медичну систему від колапсу.

 

Українська держава слабка. Інститути не працюють. І для багатьох це дозволяє не платити податки в гарні часи. Але обертається тим, що держава не може допомогти в погані. Тому так, держава не допоможе. Точно так само не варто очікувати від нашої держави пенсій тим, хто нині працює. Їх не буде. І як бізнес повинен рятувати себе сам у такий час, так і кожен майбутній пенсіонер повинен сам подбати про свій дохід у старості. Це правда України.

 

Чи потрібно щось змінити? Так, треба. Але тут потрібно здійснювати реформи. Сплачувати податки. Усім грати за правилами. А цього вже мало хто хоче. Якби Україна виконала програму МВФ, провела реформи – і вже в цьому році у держави було б в рази більше ресурсів. І це б не скасував локдаун. Ні. Але дало б державі більше можливостей допомагати. І вберегло б уже багато життів. Тому що, якби в України були гроші, локдаун був би запроваджений ще в листопаді. І тривав би набагато довше смішних січневих двох тижнів.

 

І так, не треба порівнянь з Майданом. На Майдан люди виходили за справедливість і за цінності. А не за двотижневий заробіток.

 

Але на Майдан люди виходили, зокрема й за те, щоб тепер протестувальники мали право протестувати проти локдауну. Ну і нехай протестують. Люди повинні мати право відстоювати свої інтереси. Але держава потрібна для того, щоб, з огляду на егоїстичні інтереси кожної з груп, ухвалювати рішення на користь інтересам всього суспільства. І точно не в інтересах українських платників податків колапс медицини і масові смерті.

 

Автор: Сергій Фурса – спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital.

 

https://fakty.com.ua...ni-ne-potriben/


 • 0

#39 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 25 Декабрь 2020 - 03:50

Егоїзм проти інтересів суспільства: чому мітинг на Майдані не потрібен

 

ТОЧКА ЗОРУ 2))

1) В Украине достаточно денег и ресурсов, для достижения описанных целей и без кредитов МВФ! Страной де-факто  управляют олигархи, которым глубоко на...рать на пенсионеров, коронавирус и остальных Украинцев.  80% ресурсов всей страны аккумулированы в частных руках, и этих персон  можно посчитать на пальцах. почему Государство не смотрит в эту сторону??  

 

2)Если одной из сторон решения вопроса являются деньги - то  зарплаты и премии у чиновников  гораздо выше всех этических норм. почему государство не убрало начисление  премий во время карантина и не пустило эти деньги на малообеспеченных граждан, а начало ущемлять права предпринимателей, создавая запреты??

 

3)  ПРЕДПРИНИМАТЕЛИ  вышли не потому что не хотят платить налоги  или против локдауна, как метода борьбы с пандемией -  а из за того, что чувствуют несправедливость по отношению к себе. Они пашут, кормят свои семьи, платят налоги,  и уже сейчас многие предприниматели вынуждены закрывать бизнес тк платить аренду, налоги и зарплату наемным сотрудникам они не в состоянии тк прибыль упала в разы а "подушки безопасности на черный день" уже израсходованы. предыдущими методами - карантин выходного дня, запреты на количество посетителей, работа до 22-00 итд Эти ограничения  длятся уже на протяжении года! Так что вопрос не в 3 недельном карантине......

Более того , учитывая прогнозы пенсионного фонда - на пенсию нынешним предпринимателям рассчитывать не стоит! Отсюда и имеем теневую экономику...

 

Они требуют либо обеспечить нормальной финансовой помощью на время локдауна (просто что бы не потерять бизнес) либо не запрещать работу во время карантина.

 

Вопрос на самом деле очень сложный! Считаю что в данной ситуации манипулировать им не стоит тк правда у каждого будет своя!


 • 0

#40 VIP

VIP

  Администратор

 • Администраторы
 • 1 376 сообщений

Отправлено 07 Январь 2021 - 01:32

8d07fd7a-d0ad-4252-87f0-8dad867ee7b7.jpg


 • 0