Декларування доходів – виконання свого конституційного обов’язку

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2016 року і запрошує задекларувати свої доходи до 1 травня 2017 року.
Обов'язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні доходів:

- не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів належать, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім'ї першого ступеня споріднення тощо;


- від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування, у тому числі, операції з інвестиційними активами;


- іноземні доходи;


- в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.


Громадяни декларують доходи за звітний податковий рік до 1 травня наступного за звітним року. В такий же термін надають річну декларацію особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Це приватні нотаріуси, адвокати, арбітражні керуючі.


Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, надають річну податкову декларацію включно по 31 грудня наступного за звітним року.


Декларацію за підсумками 2016 року необхідно подавати за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.16 №821.


Бланки декларації можна роздрукувати з офіційного веб-порталу ДФС України:


Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация