Васильківчани декларують свої доходи

За 2 місяці 2017 року до Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ подано громадянами 48 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. З них 36 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.


Загальна сума самостійно визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 3136,8 тис. грн., з військового збору – 77,1 тис. гривень.
Найактивніше декларують доходи від отриманої спадщини, продажу рухомого та нерухомого майна
Скористалися правом на податкову знижку 12 громадян, яким задекларовано до повернення з бюджету 40,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.


Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджена нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».


Інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи, громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ.
Крім того, декларацію про майновий стан і доходи можна надати і в електронній формі за допомогою електронного сервісу «Декларування громадян».


Також, про особливості деклараційної кампанії – 2017 року можна дізнатися на офіційному веб - порталі ДФС України (­­­­­­­­­­­http://sfs.gov.ua/).


Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ запрошує громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок та своєчасно подати декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік.


Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация