ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ ВІДТЕПЕР МОЖНА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

https://img.20minut.ua/uploads/news/0002/31/thumb_130115_news_m.jpeg

Відтак, щоб ще більше спростити процедуру призначення субсидій громадянам, Міністерством соціальної політики України реалізовано запуск проекту електронного сервісу попередньої реєстрації документів на призначення житлових субсидій. З 16 листопада 2015 року дія зазначеного проекту розповсюджується на територію всієї країни.  

 

Спрощення процедури призначення субсидій відбувається шляхом автоматизованої обробки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному вигляді. Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти. Підготовка документів до подання в паперовому вигляді дає заявнику могу коректно заповнити та зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації.  

 

Полегшити заповнення документів для призначення субсидії покликані підказки, які заявник отримує від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припустить помилки, система пронформує про необхідність її виправлення. Таким чином, скориставшись даною послугою, кожен може здійснити попередню перевірку заповнення документів для призначення субсидії.Скористатися послугою попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії можна за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua