Понад 37 мільйонів гривень сплатили земельного податку платники Васильківської ОДПІ

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-06/1466588375_podatok_zemelniy.jpg

З початку року землевласники та землекористувачі Васильківщини та Фастівщини перерахували до місцевих бюджетів понад 37 млн. гривень земельного податку. При цьому 34 млн. гривень сплатили суб’єкти господарювання – юридичні особи. Від фізичних осіб підприємців та громадян надійшло 3,0 млн. гривень.

 

Цьогорічні надходження земельного податку перевищують минулорічний показник на 17,8 млн. гривень, а питома вага цього платежу в загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів районів становить 16%.


Васильківська ОДПІ нагадує, що відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.


Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи - громадяни отримають до 1 липня 2016 року. Сплатити податок - протягом 60 днів з дня його вручення.


Васильківська ОДПІ

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua