Легалізація заробітної плати – актуальна тема сьогодні

Не втрачає актуальності тема виплати заробітної плати в «конвертах». Оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку та офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок тощо.


Працівник, який отримує заробітну плату в «конверті» втрачає свій трудовий та страховий стаж, що особливо відчутно позначиться на розмірі майбутньої пенсії. Негативні наслідки не укладання трудових відносин, виплати заробітної плати в «конвертах» відчувають як працівники, так і суспільство в цілому.

Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах».


Кожен найманий працівник має право вимагати від роботодавця виплати легальної заробітної плати, бо кожна гривня податку, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення пенсії в майбутньому. А тому, слід пам’ятати, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю.

 

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ
ГУ ДФС у Київській області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация