«Перехрестя смерті»: біля Калинівки на трасі Київ – Одеса нова жертва ДТП

Два дні поспіль на одному й тому ж перехресті траси Київ – Одеса (розворот на Васильків і Калинівку) у Васильківському районі сталися жахливі аварії. Учора, 8 липня там під колесами легковика загинула 16-річна дівчинка, а сьогодні, 9 липня, на цьому ж так званому Калинівському перехресті тяжкі травми отримала 24-річна жителька с. Пологи, за життя якої наразі борються лікарі.

Про це повідомляється у місцевих групах у мережі Facebook. Обуренню людей немає меж, адже на цьому перехресті місяць тому загинув 16-річний юнак. Люди не розуміють, чому в цьому місці, яке вже охрестили перехрестям смерті, де спостерігається доволі багато пішоходів, і досі не збудований наземний пішохідний перехід або хоча б світлофор. Натомість далі по трасі Київ – Одеса біля с. Хлепча такий перехід є, хоча там в рази менше охочих перейти насичену автомобілями дорогу.

Передусім дописувачі звертаються до місцевих депутатів, які у передвиборчій гонитві жваво роблять різноманітні справи для людей, однак про пішохідний перехід, який би врятував не одне людське життя, подумати не можуть.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

васильков

РолсМайбах Х 1545

10 июля 2019 15:41
На будівництво мосту, грошей немає але красти є що !
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация