Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів на Васильківщині

Новини Васильків


08 серпня, працівниками групи реагування патрульної поліції Васильківського відділу поліції, під час патрулювання в смт. Гребінках було зупинено підозрілого 18- річного місцевого жителя, що керував мотоциклом. В ході проведення поверхневого огляду в останнього було виявлено та вилучено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження,зеленого кольору, ззовні схожою на коноплю та згорток з подрібненою порошкоподібною речовиною білого кольору, на вигляд схожою на наркотичну речовину «амфетамін». 

 

09 серпня працівниками групи реагування патрульної поліції Васильківського відділу поліції в селі Мархалівка в ході патрулювання на території обслуговування було зупинено 34-річного місцевого жителя.

Під час проведення поверхневого огляду, у чоловіка виявлено та вилучено два паперових згортка з наркотичною речовиною білого та рожевого кольору, ззовні схожою на наркотичну речовину «амфетамін». Наркотичні засоби направлені на дослідження.

 Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів на Васильківщині

По даних фактах слідчим відділенням Васильківського відділу поліції порушені кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво,виготовлення. придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів,психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.) Кримінального кодексу України.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua