Незаконне виправдання міськрайонним судом чоловіка у вчиненні крадіжки

Завдяки наполегливості роботи працівників прокуратури Київської області Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував незаконні рішення першої та апеляційної інстанцій, які визнали невинуватим 40-річного чоловіка у вчиненні крадіжки майна та виправдали його.

 

Зловмисник обвинувачується у тому, що у нічний час, у с. Крячки Васильківського району, спільно із невідомим слідству чоловіком, викрали металеві деталі до трактора вагою 80 кг.

 

 

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, таємне викрадення чужого майна, вчинена за попередньою групою осіб) КК України.

 

Вироком Васильківського міськрайонного суду визнано невинуватим чоловіка та виправдано.

 

Ухвалою Апеляційного суду рішення першої інстанції залишено без змін.

 

Однак, за принципової позиції прокуратури Київської області внесено касаційну скаргу на рішення суду першої та апеляційної інстанцій.

 

Колегія суддів ВССУ погодилася з беззаперечними доводами прокуратури Київської області та прийшла до висновку, що рішення попередніх інстанцій підлягають скасуванню як незаконні та необґрунтовані та призначила новий судовий розгляд у суді першої інстанції.

 

 


Прес-служба
прокуратури Київської області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация