Незаконне надання послуг у сфері грального бізнесу

Працівники Васильківського відділу поліції спільно з співробітниками Управління захисту економіки в Київській області та представниками полку особливого призначення «Миротворець» припинили діяльність чотирьох закладів, що незаконно надавали послуги у сфері грального бізнесу.

 

В межах кримінального провадження, відкритого за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1ст. 203-2 Кримінального кодексу України було проведено санкціоновані обшуки в приміщеннях підпільних ігорних закладів, в результаті проведених заходів вилучено 87 одиниць комп’ютерної техніки. Наразі досудове слідство триває.

 

Шановні громадяни, якщо Ви володієте інформацією про діяльність незаконного грального закладу, повідомляйте про такі випадки до Васильківського відділу поліції або звертайтесь за спец номером поліції Київщини «102»!

Незаконне надання послуг у сфері грального бізнесу

 

Незаконне надання послуг у сфері грального бізнесу

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua
васильков

380935864848

3 декабря 2016 01:13
А з яких пір??? Аж не віриться! Я так розумію, що закривають тих, які не діляться чи це так, для звітності, формально, днів на три? У нас не таке велике місто щоб у ньому можна було не помітно заховати аж цілий гральний заклад! Закон про заборону грального бізнесу коли вийшов??? У Василькові цих автоматів хоч греблю гати... І кожен мешканець щодня проходить повз них йдучи на роботу або з дітьми до школи. Ні для кого, мабуть, не секрет що вони є і будуть поки існує її величність "система".
Не втрачаємо надії! Чого тільки на шляху до Європи не трапляється.. Всим добра!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация