Працівниками Васильківського відділу поліції вилучено велику кількість наркотичних засобів

Новини Васильків


15.11.2016 року в межах оперативно-профілактичного відпрацювання по лінії боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів та з метою протидії вчинення правопорушень на території Васильківського району працівниками Васильківського відділу поліції спільно з прокуратурою Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури в рамках кримінальних проваджень було проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання осіб причетних до незаконного зберігання наркотичних засобів.

 

 

У Васильківському районі в помешканні місцевого жителя 1985 року народження, було виявлено та вилучено порошкоподібну речовину білого кольору «амфетамін» близько 10 грам та суху подрібнену речовину темно-зеленого кольору ззовні схожу на «марихуану» близько 500 грам.

 

В с. Саливінки у будинку 21-річного юнака, було виявлено та вилучено порошкоподібну речовину білого кольору «амфетамін» близько 3 грам та суху подрібнену речовину темно-зеленого кольору ззовні схожу на «марихуану» близько 10 кілограмів. Наркотичні засоби вилучені на направлені на дослідження.

Також, в прилеглому до будинку приміщенні, працівники поліції знайшли велику кількість електроінструментів. Наразі перевіряється джерело походження інструментів.

Васильківський відділ поліції

Бакоцька Ю.Д.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua


васильков

Специалист

19 ноября 2016 08:07
Этот факт очень печальный!
Неблагополучный человек в обществе нормальных людей, как ложка дегтя....
По-моему, не профилактику надо проводить с этой "чумой", а широкомасштабную борьбу.
Или уничтожение очагов, этого кошмара, обратит внимание граждан, на более серьёзные преступления..!?
васильков

РолсМайбах Х 1545

25 ноября 2016 22:50
А казино по всему городу, это нормально ?