ЗАСІДАННЯ ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Новини Васильків


22 cічня 2016 року за участі голови Васильківської раонної державної адміністрації - Владислава Одинця, голови районної ради - Наталії Баласинович, заступника голови адміністрації - Євгенія Червенка, громадських активістів, волонтерів,учасників бойових дій в зоні АТО, керівників структурних підрозділів адміінстрації відбулось перше, в поточному році, засідання розширеного Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведені АТО. 
Для обговорення та прийняття рішень були винесені наступні питання:
- представлення та ознайомлення зі складом Центру;
- затвердження Програми допомоги учасникам АТО;
- розробка мтратегії  оперативного реагування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на потреби учасників АТО , членів їх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведені АТО;
- звіт про створення та діяльність Центру.

Після предметного обговорення порядку денного були прийняті відповідні рішення. 
В основі проекту Програми передбачено: 
- соціальний супровід та гарантії ( матеріальна допомога, вирішення земельних питань, безоплатний проїзд учасникам (БД ) ,безоплатне харчування дітей учасників АТО ) та інші.
Разом з тим були розглянуті пропозиції оперативного реагування органів виконавчої влади, громадських організацій на запити учасників АТО, допомоги мобілізованим та демобілізованим. Також була розглянута та схвалена пропозиція розробити і затвердити подібні Програми сільськими та селищними радами. Відпрацьовано механізм зборів Центру, їх періодичність та звітність. 
Робота Центру передбачена на громадських засадах .