ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Новини Васильків


Васильківська районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016/2016 року.

17 листопада 2015 року відбулося засідання Васильківської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо питання підготовки до осінньо-зимового періоду. У засіданні комісії взяли участь: члени комісії з питань ТЕБ та НС, керівники служб цивільного захисту Васильківського району.

 

Під час засідання обговорювалися пріоритетні та проблемні питання, зокрема це – готовність підприємствустанов та організацій Васильківського  району  до осінньо-зимового періоду. За результатами усіх доповідей та з урахуванням обговорення порядку денного комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було утворено районний міжвідомчий оперативний штаб з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016/2016 року.