ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК19 лютого відбулось засідання робочої групи з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО у Васильківському районі під головуванням голови Васильківської районної державної адміністрації - Одинця В.І. До складу групи також увійшли керівники відповідних структурних підрозділів адміністрації, учасники бойових дій, волонтери. На порядок денний були винесені питання щодо погодження виділення земельних ділянок на території Вільшансько – Новоселицької сільської ради. Було розглянуто 16 заяв учасників . 

Всі заяви від учасників АТО були розглянуті, підтримані та передані до розпорядника земель поза межами населених пунктів - Головного управління Держгеокадастру у Київській області для підготовки наказів. Про що буде повідомлено кожного заявника. Районна державна адміністрація здійснює контроль стану забезпечення учасників АТОземельними ділянками в населених пунктах району.

Районною державною адміністрацією приймаються виключно всі заяви, учасників бойових дій , які проживають як в місті так і районі.

У Васильківському районі є можливість отримати 100 земельних ділянок від заявників (надалі заяви після відповідного розгляду робочої групи будуть передані до Держгеокадастру у Київській області, для підготовки наказів).

 

Прохання звертатися з відповідними заяви до відділу звернення громадян тел.: 2-26-33