Робоча нарада з керівництвом Васильківського району

Новини Васильків


Співпраця поліції та громади - запорука успіху у забезпеченні законності й правопорядку. Сьогодні, у приміщенні Васильківської районної державної адміністрації було проведено робочу нараду. Керівництво Васильківської поліції зустрілося з головами сільських і селищних рад Васильківського району та керівництвом Васильківської РДА. Під час робочої зустрічі було обговорено безліч питань. Присутні обговорили реформу в правоохоронній системі та дізналися як працює єдиний колл-центр і система "ЦУНАМІ", яка значно покращує обслуговування дзвінків населення.

Також, дізналися про криміногенну обстановку в районі та про роботу груп реагування патрульної поліції та місцевої поліції в цілому.
Однак, найголовнішим питанням, яке турбувало присутніх була ліквідація Калинівського та Гребінківського відділень поліції. Присутні вирішили повторно обговорити дане питання на сесії та підготувати лист до керівництва Національної поліції з проханням відновити їх роботу.


Було обговорено й питання здійснення прийомів громадян дільничними інспекторами у сільських та селищних радах району. Один дільничний інспектор повинен обслуговувати одну сільську раду. Натомість на сьогодні на одного дільничного приходиться по декілька сіл, що значною мірою збільшує навантаження.


Роботи багато, проблеми є, але таким чином поліцейські намагаються у ході живого спілкування знаходити компроміси, в межах чинного законодавства вирішувати ті чи інші питання, аби наші громадяни почували себе захищеними, так як довіра населення — це той основний критерій роботи поліцейського, до якого повинні прагнути всі без винятку правоохоронці.


Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області