ПРИВІТАННЯ ІЗ 100 - РІЧЧЯМ2 квітня в селі Рославичі керівництво Васильківського району спільно із депутатами районної ради мали велику честь привітати із 100 - річчям жительку села Рословичі Заїку Пелагею Єфремівну.

 

Прожиті роки  Пелагеї Єфремівні можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові та  своїй землі. Пелагея Єфремівна пережила Другу світову війну, брала активну участь в обороні села. Все своє життя пані Пелагея пропрацювали в колгоспі села Рославичі. Переживши  за сто років життя безліч подій , витримавши удари долі, сьогодні Пелагея Єфремівна – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу,сміється, з гумором розповідає історії з життя та готова ще не раз заспівати і потанцювати, як робила це в молоді роки.

Сама Пелагея Єфремівна проживає в селищі Рославичі з 18 років. Вона мати п’ятьох дітей, має шість онуків та вісім правнуків. Хочеться ще раз привітати Пелагею Єфремівну з її ювілеєм та побажати міцного здоров’я, родиного затишку, радості й добра. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ. 

 

В урочистих вітаннях взяли участь  голова районної державної адміністрації Владислав Іванович Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Олександрівна Баласинович,  депутат Васильківської районної ради Антон Сергійович Боровик разом з сільським головою Вірою Володимирівною Чубенко та депутатом селищної ради Рославичів Володимиром Леонідовичем Гуральчуком