IBF викинула зі свого рейтингу Кличка і включила Усика

Міжнародна боксерська федерація (IBF) оприлюднила свої оновлені рейтинги у всіх 17-ти вагових категоріях. Найцікавіші зміни відбулися в рейтингу боксерів суперважкої ваги. По-перше, з рейтингу IBF був виключений колишній чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO і IBO українець Володимир Кличко, який у попередньому рейтингу займав третю позицію.
 
Але тут ніяких змов проти Кличка шукати не варто - Володимир уже офіційно заявив, що скористається опцією в контракті на матч-реванш з чемпіоном світу за версіями WBA, WBO і IBO британцем Тайсоном Ф'юрі, і будь-який результат цього бою унеможливлює перебування Кличка в рейтингу IBF - перемога в матчі-реванші з Ф'юрі означатиме, що Володимир стане чемпіоном світу за іншими версіями, а чемпіони світу не можуть бути в рейтингу інших боксерських організацій. Ну, а в разі поразки Володимир, швидше за все, завершить кар'єру.

 
Набагато цікавіші інші зміни, які відбулися в рейтингу IBF серед боксерів суперважкої ваги, а саме стрибок британця Ентоні Джошуа і камерунця Карлоса Такама відразу на 4 позиції. Джошуа після ефектної перемоги над своїм небитим раніше співвітчизником Ділліаном Уайтом піднявся з 8-го на 4-й рядок рейтингу, а Такам після перемоги одноголосним рішенням суддів над бразильським джорніменом Джорджем Аріасом піднявся з 9-го рядка рейтингу на 5-й.
 
Це дуже і дуже важливі зміни, і ось чому: 16 січня в поєдинку за вакантний титул IBF битимуться Чарльз Мартін і В'ячеслав Глазков, і тільки вони перебувають у рейтингу IBF на вищих позиціях, ніж Джошуа і Такам (Глазков в рейтингу перший, а Мартін - третій, другий рядок рейтингу вакантний). Тому дуже ймовірно, що після бою Мартін - Глазков IBF санкціонує бій Джошуа - Такам як поєдинок за звання офіційного претендента на титул.
 
Відбулися зміни і в інших вагових категоріях. Вперше в топ-15 рейтингу ввійшов перспективний український боксер першої важкої ваги Олександр Усик - він розмістився на 12-му рядку рейтингу.
 
Також вперше в топ-15 рейтингу IBF увійшов перспективний український напівважковаговик В'ячеслав Шабранський - в оновленому рейтингу він 13-й.
 
А ось позиції українських боксерів, які виступають у середній вазі, не змінилися - Сергій Дерев'янченко в рейтингу IBF, як і раніше, 9-й, а Віталій Копиленко - 14-й.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация